Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Atalay35 , HowlingHero Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir (7 Mobil) - 8 Masaüstü7 Mobil1 iOS
5 sn
28.736
Cevap
575
Favori
2.023.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
53. Sırada  bugün en iyi #13
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: Bozo46

Arkadaşlar kimse bana yardımcı olmuyor benim ev telefonu aboneliğim yok (vardı 3 ay önce iptal ettirdim) şimdi ise internet bağlatmak istiyorum. sizce en uygun internet aboneliğine nasıl sahip olabilirim? ( telefonu kullanmayacam öncelik tercihim yalın internet)

gidin herhangi bir telekom müdürlüğüne...

ben ttnet kullanmak istiyorum. forumda ki konudan bahsedin...

bakalım ne diyecekler..

denemeden olmaz..

haklısınız ama ben ilçedeyim ile uzaklığım 150 km işten güçten fırsat bulup gidemiyorum ki. Bu konuda bilgisi olan varsa lütfen benide bilgilendirsin

• erzurumda yaşıyorum.Bugün gittim ttnet merkeze..ön iptal yapmıştım 1 hafta önce telefonda. mevzuya girdim. cancantürk arkadaşımın da belirttiği gibi durumumu izah ettim. aylık sabit telefon ödemelerinin canımı sıktığını,internet için sırf 15-20 tl fark ödemenin işime gelmediğini,internette kampanyalarının mevcut olup olmadığını sordum... kapatma lafı etmedim.. zaten önündeki ekranda ön iptal başvurumu görmüş olması gerekti.

sıradayken yaklasık yarım saat içinde 4-5 kişi iptal yapmaya gelmişti.. o yüzden alttan alma pozisyonunda kalıyorlar ister istemez ve siz lep demeden leblebiyi
    anlıyorlar neyse 6 ay indirimli taahhutsuz net limitsiz 8 mbt'e kadar internet + 1 yıl taattütlü alo ttnet konuştukça öde paketi= 29 tl'ye olur dedim.yani ev telefonunuzun prizini çekip yalnız interneti kullanma durumumda 6 ay 29 tl ödeyeceğim.. 6 ay sonra yani mayıs sonunda 2.pazarlığa gideceğim.. telefon 2013 kasıma kadar ücretsiz anlayacağınız...

bu arada telefonun prizini çekmeseniz de olur çünkü aksam7 sabah 7 evden eve ücretsiz... diğer saatlerde konuşursanız dakikası 15 kuruşmuş. cancantürk arkadaşım sayende haberdar olduk bu kampanyadan,herkes adına size teşekkür etmek isterim..

yalnız anlamadığım konu şu oldu :benim memlekette yani kastamonuda da bir telefon hattım olduğundan(türk telekom avantaj 100) yaz tatilinde 2 aylık nakil yaptırmak istediğimde erzurumdaki ttnet alo ile kastamonudaki avantaj 100 tarifesinin çakışacağından nakil yapamazmışım. bunun bir çözüm yolu olup olmadığını sorduğumda bana bina tesisatı yeni ise 2. bir telefon hat girişinden ttnet alo hizmet hatti yapılabileceğini ve ancak bu durumda ttneti memlekete taşıyabileceğimi söyledi.. ttnet alo telefon hattı adından da anlaşılacağı üzere ancak evde bir internet hattı bağlıysa yapılabiliyormuş.. ama memlekette ben yazın gelinceye kadar interneti kullanan birileri yok .. o yüzden memleketteki telefon türk telekom tarifesinde kalmak zorunda... tek yol 2. bir telefon hat girişinin olması binada ve o hatttı yazın memlekete gidince ttnet alo tarifesi nakli için aktif hle getirtmek.. yalnız bu iş tam nasıl olacak anlayamadım.. benim durumumda olan birileri cıkabilir.. alt katta amcamlar oturuyor orayı çevirsek ttnet aloya ve o hat üzerinden nakil gerçekleştirsek olur mu diye sordum... ollur dedi ama bilemiyorum nasıl olacak

• quote:

Arkadaşlar kimse bana yardımcı olmuyor benim ev telefonu aboneliğim yok (vardı 3 ay önce iptal ettirdim) şimdi ise internet bağlatmak istiyorum. sizce en uygun internet aboneliğine nasıl sahip olabilirim? ( telefonu kullanmayacam öncelik tercihim yalın internet)

Telekom'a gidin kapattırdığınız numarayı açtırıp TTNet konuştukça ödeye taşıyın. İnternet'i de konudaki gibi indirimli tarifeden açmalarını söyleyin. İndirimli vermezseler normal tarifeden taahhütsüz bir ay kullanıp iptale başvurun mecbur bu indirimi yapacaklar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

gidin herhangi bir telekom müdürlüğüne...

ben ttnet kullanmak istiyorum. forumda ki konudan bahsedin...

bakalım ne diyecekler..

denemeden olmaz..

haklısınız ama ben ilçedeyim ile uzaklığım 150 km işten güçten fırsat bulup gidemiyorum ki. Bu konuda bilgisi olan varsa lütfen benide bilgilendirsin

Alıntıları Göster

aynen benimde öyle... 1 günlük izin aldım ve bugun gittim.. işimi hallettim.. detayları yazdım diğer mesajımda.. sorularınız varsa yazabilirim.. cancantürk üstadın yolunu izledim.. sağol üstad.

• Bahsettiğim yer Helkel'deki eski Telekom değil ama, Servet'e yakın bir yerde geçici kurulan Telekom lokasyonuna gittim ben.

Bahçelievler, eve yakın ama benim işe uzak. Dolayısı ile orayı tercih etmedim, durum nasıldır bilemiyorum.
    Gittiğim geçici yerde işim 10 dakikada bitti.

quote:

Orijinalden alıntı: melmur

Heykeldeki çok kalabalık olmuyor mu öğlen ? Bahçeli biraz daha sakin olur diye düşünüyorum.
  • Cumaya kadar kesin gidiyorum pederle onun üstüne hat. Buraya sonucu yazmış olurum arkadaşlar.
  • bursada yaptıran varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahırman

aynen benimde öyle... 1 günlük izin aldım ve bugun gittim.. işimi hallettim.. detayları yazdım diğer mesajımda.. sorularınız varsa yazabilirim.. cancantürk üstadın yolunu izledim.. sağol üstad.

Dostum tek amacımız kimsenin cebinden fazla para çıkmaması ve bu fırsattan faydalanması. Yardımım dokundu ise ne mutlu bana. Sevap makinası çalışıyor.
  • arkadaşlar 39luk tarifeye geçmek için genel müdürlüğe gitmeye gerek yok.

Telefonda konuştuğumda böyle bir tarife olduğunu doğruladılar bana sadece taahhüt olmamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: kahırman

Dostum tek amacımız kimsenin cebinden fazla para çıkmaması ve bu fırsattan faydalanması. Yardımım dokundu ise ne mutlu bana. Sevap makinası çalışıyor.

Üstad benimde mayısa kadar taahhütlü 6 gb kotalı ttnet var.
    ne kadar az kullansamda illaki kotayı aşıyorum ve fazladan para ödüyorum.
    33 tl net (1 tl modem)+ 15 tl telefon toplam 48 tl ödüyorum ama kota aşımı ile 55-60 tlyi buluyor.
    artık limitsize geçme zamanı geldiğini düşünüyorum.
    Ne dersin bende bu 9 ay 39 lira olan limitsiz tarifeden yararlanabilirmiyim ne yapmam gerekiyor? (Mayısa kadar taahhütüm var kapatcam diyemem herhalde.)

• quote:

Orijinalden alıntı: superhead

33 tl net (1 tl modem)+ 15 tl telefon toplam 48 tl ödüyorum ama kota aşımı ile 55-60 tlyi buluyor.
    Ne dersin bende bu 9 ay 39 lira olan limitsiz tarifeden yararlanabilirmiyim ne yapmam gerekiyor? (Mayısa kadar taahhütüm var kapatcam diyemem herhalde.)

Öncelikle telekom müdürlüğüne gitmeniz gerekiyor, başka türlü yapazsınız. İptal bölümüne başvurup taahhütünüz olduğunu fakat faturaların yüksek geldiğinden dolayı kapatmayı düşündüğünüzü, indirim yapılmasını ve telefona sabit ücret ödemek istemediğinizi söyleyin. Gerekirse konudaki %50 indirim ve TTnet alo konuştukça ödeden bahsedin. En azından telefonu TTNet alo konuştukça ödeye taşıyıp 15 TL'den kurtulursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: superhead

Öncelikle telekom müdürlüğüne gitmeniz gerekiyor, başka türlü yapazsınız. İptal bölümüne başvurup taahhütünüz olduğunu fakat faturaların yüksek geldiğinden dolayı kapatmayı düşündüğünüzü, indirim yapılmasını ve telefona sabit ücret ödemek istemediğinizi söyleyin. Gerekirse konudaki %50 indirim ve TTnet alo konuştukça ödeden bahsedin. En azından telefonu TTNet alo konuştukça ödeye taşıyıp 15 TL'den kurtulursunuz.

teşekkürler vakit bulunca denicem sonucu burda yazarım.

• ttnetin tam isabet kampanyası 39 tl 8mb limitsiz 12 ay taahhütlü tarifesi var şu anda. ama 15 tl de telefon parası var tabi. Bu telefonu ttnet konuştukça öde tarifesine geçirirsen gayet güzel bir tarife olur. Bunu denicem ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

kasım 27de bitiyor taahhütüm,gidip bu blöfü deneyeceğim,tabi o zamana bakalım daha neler peydah olacak

Tahattutunuzun olması önemli değil benim tahattutum varken yaptılar indirimi.

Hocam tahhut varken nasil indirim yapabiliyorlar? Bir de tahhutlu iken baska tarifeye gecebilirizmi bilginiz varmi?
  • Tek bildiğim şey ttnet'e asla taahüt verilmemesi gerektiğidir ben paçamı kaptırdım siz kaptırmayın sakın.
  • %50 indirimim 10.01.2013'te bitiyor, acaba bu kampanya ozamanda geçerli olurmu? şuan geçmem mümkün değil sanırım:(
  • TTNet Limitsiz İnternet %50 İndirimli (6 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 30 TL

Öğrenci evine şunu bağlatabilir miyiz? Evde şuan hiçbirşey bağlı değil :) (Kırıkkale)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thewhitewolf

quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

kasım 27de bitiyor taahhütüm,gidip bu blöfü deneyeceğim,tabi o zamana bakalım daha neler peydah olacak

Tahattutunuzun olması önemli değil benim tahattutum varken yaptılar indirimi.

Hocam tahhut varken nasil indirim yapabiliyorlar? Bir de tahhutlu iken baska tarifeye gecebilirizmi bilginiz varmi?

Nasıl indirim yaptıklarını sistemsel olarak bilmiyorum. ancak ben blöf yapmadım. Böyle böyle bir indirim yapiyormussunuz bende faydalanmak istiyorum dedim. Taahhutum var dedim oluyor mu oluyor dediler. Taahhüt varken 4 gb kotalidan 6 gb kotaliya geçtim son ay sinirsiza geçtim. Tam tersini yapmıyorlar diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• uydunet yokki şu mahallede..
    adamlar tekel oldukları için istedikleri gibi at koşturuyor.
    şener şenin parası bizden çıkıyor
  • Suandan itibaren bende yararlandim konuyu acan arkadasa allah razi olsun 6. aydan sonra baakalim ne olcak:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.