Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.759
Cevap
577
Favori
2.025.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadirekinci

SuperOnline varken TTnet kullananlar var.

aynen..
    5 aydır kullanıyorum 29.90 tl 8 mb. sınırsız (50 gb kotalı).. 24 ay taahhütlü fiyat.
    avcı tarifesi diye geçiyor. emin degilim ama şimdiki zamlı! fiyatı aylık 35 lira galiba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a z i z -- 1 Kasım 2012; 23:00:50 >
  • Böyle bir kampanya var ancak açıkça dile getirmiyorlar. Özellikle internetini kapattırmaya gidenlere teklif ediyorlar. Ben dahil 4 arkadasım bu fiyattan yararlandık. Sınırsız 8 mb e kadarı 39 tl ye 9 ay indirimli ve telefondan 12 ay ücret almayacağız dediler. Ancak telefonu Telekom'dan ttnete taşıyacağız, Telefonu kullanmazsanız hiç bir ücret gelmeyecek dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abaykal

quote:

aynen..
    5 aydır kullanıyorum 29.90 tl 8 mb. sınırsız (50 gb kotalı).. 24 ay taahhütlü fiyat.
    avcı tarifesi diye geçiyor. emin degilim ama şimdiki zamlı! fatura 35 lira galiba..

Benim abone olduğum zaman 29,90dı ben 5 aydır bu rakamdan kullanıyorum ki sözleşme var zam yapamazlar.
    Arkadaşıma 2 ay önce yaptım o 34,9 olarak ödüyor.

• quote:

quote:

aynen..
    avcı tarifesi diye geçiyor. emin degilim ama şimdiki zamlı! fiyatı aylık 35 lira galiba..

superonline da MTU işe yaramıyor. kota aşınca düşen hıza müdahale edilemiyor. ben 50gb tan sonra mtu yapıp çatır çatır dosya çekmeye devam ediyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

abi heryerde var mı superonline..

Benim bulunduğum yerde fiber yok, ama turk telekom altyapısı ile normal adsl bağlantısı ile superonline kullanıyorum.

TTnet'e aylık 68 lira bayıldıktan sonra daha kaliteli hizmeti 29,90 a almak paha biçilemez.

öylede devam ediyor mu bu kampanya...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benim bulunduğum yerde fiber yok, ama turk telekom altyapısı ile normal adsl bağlantısı ile superonline kullanıyorum.

TTnet'e aylık 68 lira bayıldıktan sonra daha kaliteli hizmeti 29,90 a almak paha biçilemez.

Evet dün mail attım bayiye, bir arkadaşımında ttnet sözleşmesi bitmiş.Onuda kurtaralım dedim, yarın belgeleri yollayacağım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet dün mail attım bayiye, bir arkadaşımında ttnet sözleşmesi bitmiş.Onuda kurtaralım dedim, yarın belgeleri yollayacağım.

+ telefon ücreti var değil mi. 15 de ona desek eder 44 tl

şu an biraz durumu karışık da olsa 39 a da ttnet veriyormuş.. telefon ücreti dahil.. eğer dedikleri gibi çıkarsa bence bu daha iyi gibi.

• arkadaşlar tekrar konuştum. Yukarda arkadaşın belirttiği gibi açık açık dile getirmiyorlar ancak ben açık açık sorduğumda kendileri dile getirmeden dediğiniz fiyata dediğiniz şekilde şeklinde bilgi aldım. internette göremediğimi belirttiğimde hepsibir paketi filan dedi ama öyle bir paket de göremiyorum. ilginç ama bakalım yarın gidip biraz zor olsa da koparacağız sanırım bu fiyata
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

quote:

quote:

aynen..

superonline da MTU işe yaramıyor. kota aşınca düşen hıza müdahale edilemiyor. ben 50gb tan sonra mtu yapıp çatır çatır dosya çekmeye devam ediyorum

valla ben fazla bişey indirmediğim için mtu falan anlamam ama, o zamanlar tanıdıklardan en az 7-8 aboneyi ttnet zulmünden kurtarmıştım..
    SO'dan Murat bey'in kulakları çınlasın bu arada..

• quote:

Orijinalden alıntı: degidide

arkadaşlar tekrar konuştum. Yukarda arkadaşın belirttiği gibi açık açık dile getirmiyorlar ancak ben açık açık sorduğumda kendileri dile getirmeden dediğiniz fiyata dediğiniz şekilde şeklinde bilgi aldım. internette göremediğimi belirttiğimde hepsibir paketi filan dedi ama öyle bir paket de göremiyorum. ilginç ama bakalım yarın gidip biraz zor olsa da koparacağız sanırım bu fiyata

Telefonda yapmıyorlar bu işlemi. Gidip birebir yaptırmanız gerekiyor. Sadece müdürlükteki iptal başvurularına bakan müşteri temsilcileri yapıyor. Ayrıca benim modemde arızalıydı, 4 TLx12 Ay=48 TL'ye AirTies Air5341 modem aldım. Yani modemde alabilirsiniz.

• Bende aradim simdi, bana da yok dediler oyle bir kampanya. Bende kizdim, kapatin telefonu, interneti dedim. Aninda kapandi. Kaldik 3g ye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

+ telefon ücreti var değil mi. 15 de ona desek eder 44 tl

şu an biraz durumu karışık da olsa 39 a da ttnet veriyormuş.. telefon ücreti dahil.. eğer dedikleri gibi çıkarsa bence bu daha iyi gibi.

+ Akşam 7'den sabah 7'ye sabit hatlarla ücretsiz, diğer zamanlar her yöne 10 Kuruş.

• arkadaşlar tekrar yazıyorum Böyle bir kampanya var ancak açıkça dile getirmiyorlar. Özellikle internetini kapattırmaya gidenlere teklif ediyorlar. Ben dahil 4 arkadaşım bu fiyattan yararlandık. vınn alıcam superonline ageçicem falan derseniz hemen bu kampanyayı söylüyorlar. Sınırsız 8 mb e kadarı 39 tl ye 9 ay indirimli ve telefondan 12 ay ücret almayacağız dediler. Ancak telefonu Telekom'dan ttnete taşıyacağız, Telefonu kullanmazsanız hiç bir ücret gelmeyecek dediler. telefon için cep operatörlerinde olduğu gibi taşıma işlemi yapıyorlarmış ttnete taşıdıktan sonra olurda internet aboneliğinizi iptal ettirirseniz telefon hattınız otomatik kapanıyormuş.
  • aynen arkadaşlar hattımı kapatıcam vs derseniz şahane indirimler olur ttnet de, aslında en ucuz internet ttnet de olmalı ama elin yabancısına satmışlar burayı

adamlar dötten kan alıyor resmen taahütsüz 8mbt sınırsız interneti 6 ay yarı fiyatına aldım, çekmecede zor durumlar için güzel kampanyalar saklıyorlar,

yeterki hattı iptal etmeyip başka yere geçmesinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 1 Kasım 2012; 23:46:03 >
  • quote:

arkadaşlar tekrar konuştum. Yukarda arkadaşın belirttiği gibi açık açık dile getirmiyorlar ancak ben açık açık sorduğumda kendileri dile getirmeden dediğiniz fiyata dediğiniz şekilde şeklinde bilgi aldım. internette göremediğimi belirttiğimde hepsibir paketi filan dedi ama öyle bir paket de göremiyorum. ilginç ama bakalım yarın gidip biraz zor olsa da koparacağız sanırım bu fiyata

Merhaba!
    Bende Marmaris'teyim ve 24 aylık sözleşmem Ocak ayında bitiyor!
    Yarın neticeyi yazarsanız bende ocak ayında Ona göre sıkıştıracağım titineti
    Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: abilgen

quote:

Merhaba!
    Bende Marmaris'teyim ve 24 aylık sözleşmem Ocak ayında bitiyor!
    Yarın neticeyi yazarsanız bende ocak ayında Ona göre sıkıştıracağım titineti
    Saygılar...

tabi hocam yazarım

• kasım 27de bitiyor taahhütüm,gidip bu blöfü deneyeceğim,tabi o zamana bakalım daha neler peydah olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tashunkee -- 1 Kasım 2012; 23:52:20 >
  • quote:

quote:

aynen..

kullandığınız tarife linkteki tarifelerin cep paketsiz olanı mı acep? modemli olursa 34.90, modemsiz olursa 29.90 yazıyor. Biz şimdi geçmek istesek modemsiz 29.90 'na bu iş olur mu?

http://www.superonline.net/kurumsal/urunler/genisbant/adsl/esnaf-adsl-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztalan -- 1 Kasım 2012; 23:54:47 >

• quote:

Herkes istanbulda oturmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

quote:

Herkes istanbulda oturmuyor.

istanbulda otursa bile ataşehir beylikdüzünde oturmuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.