Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.715
Cevap
574
Favori
2.021.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
56. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumartesi acik ama yarim gun galiba. Bir de cumartesi iptal yapmiyoruz dediler gecen hafta bana. Ben biraz zorladim, tarifeleri dinleyim dedim, oyle yaptirdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar iptal etmek iste4dğimde 80 küsür lira ücret çıktı. Ceza bedeliymiş. Niye fazladan 17 lira ödeyim ki ???? Bi çözüm sunun lütfen

şu anki tarifem = 39tl(8mbit netlimitsiz+17,25tl(sabit hat)
  • Sinirsiz internet+ 22 HD kanalli mega paketli dsmart= 80 tl. Tavsiye olunur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar iptal etmek iste4dğimde 80 küsür lira ücret çıktı. Ceza bedeliymiş. Niye fazladan 17 lira ödeyim ki ???? Bi çözüm sunun lütfen

• Vallahi sabah gitmiş babam bir işlemler yaptırmış birşeyler imzalatmışlar 39 TL aynı ilk mesajdaki ayrıntılar yazıyor ama telefonla ilgili birşeyden bahsetmemişler.

Ben Pazartesi günü bizzat gidip telefon ile ilgili de işlem yaptırıcam,bugün taahhüt falan imzalattılarsa iptal ettiricem.

Sonuçta taahhüt verildiyse bile herhangi bir indirimden henüz yararlanmadığım için iptal ettirebilirim diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar lütfen yardımcı olun. Bulunduğum ilçede ttnet genel müdürlüğü yok telefon hattımda yok ve ben limitsiz yalın internete abone olmak istiyorum. İzlemem gereken yol nedir lütfen zaman ayırıp yardım edin bana
  • arkadaşlar yeni başvuru için müdürlkten sorabilen oldu mu acaba ?
  • yeni aboneler mağdur durumda sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozo46

yeni aboneler mağdur durumda sanki

yeni evlendim eve internet bağlatamadım :) eski evde uydunet var maaşallah son dönemlerde gün yüzü göstermedi..habire sıkıntı yaşatıyor..o yüzden güvenip pek alamıyorum..süperonline olabilir belki ama onda da sanırım telefon ücreti var..gerçi turkcell den hizmeti alırsak sabit ücret olmuyor gibi sanıyorum..bilmiyorum açıkcası ne yapacağımı..nerdeyse 20 gün oldu tık yok :):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyupsultan

Vallahi sabah gitmiş babam bir işlemler yaptırmış birşeyler imzalatmışlar 39 TL aynı ilk mesajdaki ayrıntılar yazıyor ama telefonla ilgili birşeyden bahsetmemişler.

Ben Pazartesi günü bizzat gidip telefon ile ilgili de işlem yaptırıcam,bugün taahhüt falan imzalattılarsa iptal ettiricem.

Sonuçta taahhüt verildiyse bile herhangi bir indirimden henüz yararlanmadığım için iptal ettirebilirim diye düşünüyorum.

Müşteri hizmetlerini arayıp telefon hakkında bilgi alabilirsin. Telefon TTNet ücretsiz pakete geçtiyse gitmene gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herşey çok güzel olacak

arkadaşlar iptal etmek iste4dğimde 80 küsür lira ücret çıktı. Ceza bedeliymiş. Niye fazladan 17 lira ödeyim ki ???? Bi çözüm sunun lütfen

Modem aldıysanız onun cezası olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

ÖNEMLİ HATIRLATMA : Bu işlemler sadece Telekom Müdürlüğünde hat ve internet iptal bölümünde yapılmaktadır. İlk defa indirim alacak arkadaşlar Limitsiz internet %50 indirim + Konuştukça öde paketini istesinler. Yani Limitsiz internet + Telefona 30 TL ödesinler.

TTNet Limitsiz İnternet %50 İndirimli (6 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 30 TL

bu süpermiş..

yapıyorlar değil mi sıkıntı yok..

alan başka arkadaş oldu mu 30 tl den..

quote:

Orijinalden alıntı: ayhanTR

Bugün ben de gerçekleştirmiş bulunuyorum :)

Telekom'a bizzat gittim, maalesef telefon ile olmuyor (:

Ve sıra fişi alırken Abonelik İptal bölümünden almanız gerekiyor. 15 dk. Bekledikten sonra sıram geldi: "Telefon ve İnternet Aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum, faturalar yüksek geliyor dedim." O zaman size indirim yapalım iptal ettirmeyin dedi. Ne kadar indirim yapacaksınız ki dedim? Ev telefonunu da kullanmıyorum ayrıca dedim. Ev telefonunu 1 yıllık konuştukça öde sabit ücret yok (Taahhütlü), sınırsız interneti de 6 ay boyunca 30 TL yaparız taahhüt yok, dedi. Peki dedim yaptık.

Ayrıca bir ay önce sınırsız internet 24 ay taahhütlü aylık 50 TL yapmıştım, telefon ile aradıklarında. Bu taahhütün olumsuz bir etkisi olmadı.

İşlerimin bitirdikten sonra Telekom cep telefonuma bir mesaj gönderdi: "Değerli müşterimiz, hat iptal talebinizden vazgeçtiğiniz ve size hizmet vermeye devam etme imkanı bize tanıdığınız için teşekkür ederiz." :)

6 Ay sonra tekrar masaya oturacağız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Herşey çok güzel olacak

arkadaşlar iptal etmek iste4dğimde 80 küsür lira ücret çıktı. Ceza bedeliymiş. Niye fazladan 17 lira ödeyim ki ???? Bi çözüm sunun lütfen

39 TL'ye NET Limitsizi nasıl aldınız? Yeni abone olacaklar için iyi olabilir şu anda...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün iptal başvurusu yaptım.(telefonla değil- kendim giderek) internet 6 ay %50+telefon(sabit ücret yok) ttnet e 1 yıl taahütlü geçiş yaptım. haber verenlere Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagan06 -- 10 Kasım 2012; 21:07:59 >
  • tiviıbu modeminin scart çıkışı varmı? hdmi haricinde bir çıkışı varmı
  • netlimitsiz+telefon sabit ücreti+modem+tvbu=52.99 Tl aylık.
  • İzmir'den varmı henüz kimseden geri dönüş olmadı.
  • daha önce hattını ve internetini iptal edenler, %50 indirimden şu anda faydalanabiliyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unalcelebi

netlimitsiz+telefon sabit ücreti+modem+tvbu=52.99 Tl aylık.

Biraz daha bilgi verebilir misiniz? İptal etmeyin diye mi bunu rakama verdiler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trimaxsahinabi -- 10 Kasım 2012; 22:21:54 >
  • Bana hiç teklif yapmadan direk kapattılar. Keşke şu devlet dairelerindeki adamına göre muamele bitse artık...
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.