Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1036. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: boyzof , boyzof Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil
5 sn
28.759
Cevap
577
Favori
2.025.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • müdürlükten geliyorum. taahhut bitmişti. yenilemedim iptal ettim.

şu anda en iyi teklifleri şuymuş
    24 mbit hız
    200gb 85 tl
    100gb 80 tl
    limitsiz 105tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: tracy

müdürlükten geliyorum. taahhut bitmişti. yenilemedim iptal ettim.

şu anda en iyi teklifleri şuymuş
    24 mbit hız
    200gb 85 tl
    100gb 80 tl
    limitsiz 105tl
    bende superonline dan arandım. taahhütüm bitiyormuş, 15 mbit 200 gb kotalı 80 tl. milleti seven sevene.
    taahhüt bitince iptal ettiricem.
  • türktelekom İnternet Festivali Kampanyasında 24 lük tarife 84 lira iyi gibi.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/internet-festivali-kampanyasi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünlemeli -- 8 Eylül 2019; 9:59:59 >
  • Ya arkadaş bu nasıl iştir. 50 mbps fiber internete 60 lira veriyordum. 50 GB akk vardı.Dolunca 24 mpbs e düşüyordu.50 mpbs hızı da saymazsak 24 mpbs sınırsız interneti 60 liraya alıyordum ve gayet de vereniliyorlardi.Ne oldu da bir anda bu internet değere bindi 8 mpbs internete 70-80 lira ister oldular gerçekten anlayamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone 100 mb tamamen sınırsız hızı bana ilk üç ay 69 TL ye. Sonraki 21 ayı da 85 TL karşılığında verebileceklerini söylediler ben de kabul ettim. Altyapı Süperonline

• gul116 kullanıcısına yanıt
    Eski musterisimisiniz. Fiyat iyimis bizde alabiliyormuyuz acaba. Bizimde alt yapi superonline kalitede fark edermi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mıhçı

Eski musterisimisiniz. Fiyat iyimis bizde alabiliyormuyuz acaba. Bizimde alt yapi superonline kalitede fark edermi
    Bir buçuk yıllık müşterileriyim. Taahhütün bitmesine 6 ay vardı. Hız olarak çok memnunum. 5ghz wifide 100mb hız 7-9 arası ping alıyorum. Lokasyon Balıkesir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şuanda 16 mbit hız sınırsız yalin internete 73 ödüyordum teklifleri aynı hız kotasiz 89.90 diyor ya da 24 mbit hız 300 GB kotali 89.90 ve 24 mbps hız kotasiz 104 lira ne yapsam bilemedim nasıl teklifler ? Zam oranı normal mi ?

• SantiagoMunez25 kullanıcısına yanıt
    ülkemizde internet ve normal kelimeleri yan yana gelemiyor artık be hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SantiagoMunez25

Şuanda 16 mbit hız sınırsız yalin internete 73 ödüyordum teklifleri aynı hız kotasiz 89.90 diyor ya da 24 mbit hız 300 GB kotali 89.90 ve 24 mbps hız kotasiz 104 lira ne yapsam bilemedim nasıl teklifler ? Zam oranı normal mi ?
    Turknet’e gec. 85 tl 100mbit kotasiz.

• incitmeli kullanıcısına yanıt
    Malesef konum itibarıyla maksimum verilen hız 3 mbps olduğundan Turknet olayı imkansiz

• ttnet 61,90 tl ,dsamrt hediye 16 mbits hız ,bilgisi olan varmı ?
  • ya beyler bu tt nin modemleri neden yan odadan bile internete girmiyor

tamam anladık internet paylaşımı yapmayalım diye sinyal gücünü kısmışlar da bu kadarda olmaz ki

başka marka modemlerde böyle bir sorun var mı
  • Selamlar, 2 yıllık sözleşmem 30 Eylül’de sona eriyor. Görseldeki pakete 84,50 ödüyorum. Yakın zamanda 50mbit hıza teklif alan oldu mu?

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eléctronics -- 16 Eylül 2019; 23:58:13 >
  • millet vdsl2 de 35mbit fiberde 100mbit lerin keyfini sürüyor.
    Siz hala 8mbit,24mbit le kotalıda olsa TT kullanacam peşindesiniz.
    kota öncesi 65tl ye 3mbit kullanıyordum şimdi ise 76tl ye 35mbit
  • quote:

Orijinalden alıntı: SantiagoMunez25

Malesef konum itibarıyla maksimum verilen hız 3 mbps olduğundan Turknet olayı imkansiz
    ttnet 24mbit verebildikleri yerde turknet 3 nasıl olabiliyor ilginç valla?
  • Arkadaşlar merhaba,

Yeni evime yalın internet bağlatmak istiyorum. 16 mbps'den aşağı hız olmasa iyi olur. F/P olarak tavsiye edebileceğiniz tarife var mıdır?
  • suan 16mb hiz yalin nete 65 tl oduyorum ttnette.. 2 aya tahattut bitcek bugun mesaj geldi 85 tl den devam edebilirsiniz diye 2 yil tahaddut vererek suan en uygun gelen teklif size nedir acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erco35coast kullanıcısına yanıt
    Bende bilmiyorum turknet internet sitesinden sorgulattim en yüksek 3 mbps gözüküyor

• arkadaş nihayet taahhüt bitti ve kapatma için müracaat ettim ,3 gün sonra telefonla arandım ve kapatın teklif istemiyorum dedim
    ilk gün internet kapandı ama onunla bir olan telefon hala açık ,güya ttnet alo ile internet aynı anda kapanır deniyordu
  • 
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.