Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1034. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: a-f-h Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.767
Cevap
577
Favori
2.027.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10321033103410351036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aykutgs54 kullanıcısına yanıt
    Dahil ama ben kullanmiyorum ttnet alo galiba içeriği
    bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xymox kullanıcısına yanıt
    Son alti ayda hic gecmedigim icin sıkıntı yok bana yetiyor 80gb civarinda kullanimlarim genelde.

• Telekomun sitesinde 4 tane kampanya var mevcut kullanıcılar için, hepsinin fiyatı birbirine benziyor. Bunlar arasında bir fark var mı ben mi göremiyorum?
  • h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    kablonet candır
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

kablonet candır
    O neden? Kiracı olmasam dedigin olabilir ama kiracıyim. Taahhüt verdim. Şimdi yeni evimde bağlatamayacagim. Hat geçiyor binada da var ama dairede yok ve kablo işleri ile boğuşmak istemiyorum artık... Ve mecburen iptal cezası ödeyeceğim.
    Varsin ttnet olsun gittiğim her yerde zaten var...

• öğrenci evime internet bağlatıcam, taahhütlü veya taahhütsüz sorun yaşamadığınız aknsiz güzel paket önerilerine açığım.
  • TTNET İkna kampanyası devam ediyor mu ? Son zamanlarda yararlanan var mı hiç ?
  • 10 gün sonra taahhüdüm bitiyor.

Aradım bugün, şu fiyatları verdiler.

24 mbit hızlı kotasız 105 TL
    24 mbit hızlı 100 gb kotalı 75 TL
    24 mbit hızlı 200 gb kotalı 85 TL.

Kullanım alışkanlıklarıma baktım, en fazla 60 gb'ı görmüşüm. Yani esasında sınırsıza gerek yok. 100 gb bile yeter. 100 gb yetersiz gelirse 200 gb'a geçersiniz diyorlar. Anladığım kadarıyla pek eyvallahları yok. Aşırı bir indirim yapmıyorlar.

Benim merak ettiğim bu hız gerçekten 24 mbit mi? Fiber olmayan yerde 24 mbit mümkün mü?

Bu arada bir de 16 mbit sınırsız 85 TL olan fiyat var. 24 ile 16 mbit arasında çok fark olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erAn_ -- 5 Mart 2019; 11:18:27 >
  • 24 mbit 99 TL
    16 mbit 79 TL
    konuştuğun kadar öde telefon dahil
    2 yıl taahhüt.
  • erAn_ kullanıcısına yanıt
    bana da aynı tarifeleri sundular eyvallahları yok
    16mbit ve 24mbit video izlerken farkı hissedilir

• beyler Türk Telekom 16 Mbit 100 GB netim var. 100 GB'ı aşınca yavaşlıyor sadece internet, kesilmiyor yani. AKK AKN ne diyorlar bilmiyorum açıkçası.

59 lira ödüyorum daha 18 ay taahütüm var. iyi mi kötü mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderlike

beyler Türk Telekom 16 Mbit 100 GB netim var. 100 GB'ı aşınca yavaşlıyor sadece internet, kesilmiyor yani. AKK AKN ne diyorlar bilmiyorum açıkçası.

59 lira ödüyorum daha 18 ay taahütüm var. iyi mi kötü mü
    100GB olayı kalktı. Sana özel devam mı ettiriyolar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erAn_

10 gün sonra taahhüdüm bitiyor.

Aradım bugün, şu fiyatları verdiler.

24 mbit hızlı kotasız 105 TL
    24 mbit hızlı 100 gb kotalı 75 TL
    24 mbit hızlı 200 gb kotalı 85 TL.

Kullanım alışkanlıklarıma baktım, en fazla 60 gb'ı görmüşüm. Yani esasında sınırsıza gerek yok. 100 gb bile yeter. 100 gb yetersiz gelirse 200 gb'a geçersiniz diyorlar. Anladığım kadarıyla pek eyvallahları yok. Aşırı bir indirim yapmıyorlar.

Benim merak ettiğim bu hız gerçekten 24 mbit mi? Fiber olmayan yerde 24 mbit mümkün mü?

Bu arada bir de 16 mbit sınırsız 85 TL olan fiyat var. 24 ile 16 mbit arasında çok fark olur mu?
    Kota kalkmadı mı ya? Neyin nesi bu kotalar?
  • Taahhütümün bitimine 10 ay var. Bitsede zıplasam Turknete diye bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

100GB olayı kalktı. Sana özel devam mı ettiriyolar?

Alıntıları Göster
    kalkmadan önce 2 yıllık sözleşme yaptığım için değiştiremiyorlar. her gün arıyorlar hocam şu tarifeye geçirelim sizi böyle yapalım vs. o yüzden soruyorum zaten paketimin fiyatı iyi mi diye

• quote:

kalkmadan önce 2 yıllık sözleşme yaptığım için değiştiremiyorlar. her gün arıyorlar hocam şu tarifeye geçirelim sizi böyle yapalım vs. o yüzden soruyorum zaten paketimin fiyatı iyi mi diye

Alıntıları Göster
    Tamam sözleşmeyi çıkmadan önce yaptında bende 1 senelik taahhütlüydüm ve 1 senem daha var ama kota kalktığı için direk limitsize döndü benim paket.

Bi yerde bi yanlışlık var ama ne :)

• quote:

Alıntıları Göster
    Hocam sınırsız olarak belirttiğiniz mbit hızında hizmet almak durumundasınız, değiştiremiyoruz diye birşey yok hocam bizler de önceden taahhüt yapmıştık ama sınırsız oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferther

24 mbit 99 TL
    16 mbit 79 TL
    konuştuğun kadar öde telefon dahil
    2 yıl taahhüt.
    Bu cuma taahhütüm bitiyor, 16 mb 79 TL dediler daha uygun teklif alan var mı?

• 15-20 yıllık Türk telekom müşterisiydim.Telefona ayrı adsl e ayrı para veriyordum Taahüdüm bitti 35 mbps hızında adsl faturasını hemen 65 den 109 a çıkardılar.Telefonada bir 30 küsür ödüyordum.Aradım % 50 zammı kabul etmiyorum daha iyi tekkifiniz varsa devam edeceğim yoksa başka operatöre geçeceğim dedim.İyi bir teklifleri yoktu bende 15-20 yıllık hiç operatör değiştirmemiş biri olarak Türknete geçtim gitti.
  • 
Sayfa: önceki 10321033103410351036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.