Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1032. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neonxxl1001 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.760
Cevap
577
Favori
2.026.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hızı 16 dan 8 e düşürmüşler bu kötü olmuş genede iyi pazarlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide aradılar 16 mb hız için 74 tl dediler. Bende Türkmet var dedim 100 mb hıza kadar tlf dahil taahütsüz 65 tl dedim. siz bilirsiniz dediler. Sözleşmem devam ettiği için ileride tekrar görüşmeyi ümit ediyorum.
  • ocak ayında 50mbps için teklif alan oldu mu? bayiye sordum biz teklif veremiyoruz turk telekom müşterisi olduğunuz için dediler. çok saçma geldi. bölgemde adsl var iken almıştım, şuan vdsl var ama teklif alamıyorum.
  • Bende bugün gidip iptal birimine başvurdum biten taahüt için İstanbul göztepedeki türk Telekom Müdürlüğüne gittim pek öyle gönüllü değillerdi zaten aboneliği iptal etme diye konuşmadılar bile. Burda yazanlari söylediğimde numara verin ne işlem yapılmış Size de aynısını yapalım dediler. Valla hiç uğraşmayacam ararlarsa güzel teklif kabul ederim yoksa vodafone ya da netspeed kabul eder geçerim. Altı üstü akşamları ve hafta sonu kullandığım internet.100 lira verilmez

• Ben 1 hafta önce sözleşme bitiyordu son gün gittim fiyatı uygunsa devam pahalıysa tamam dedim kız 16 hıza 75 (tel hariç)dedi ben iptal dedim hiç ikna etmeye bile çalışmadı
    Sonra ertesi gün aradılar 8 hıza 58 teklif ettiler düşünücem dedim 4 gün sonra tekrar aradılar 16 hız kota yok +tel 68 lira kabul ettim gelen mesajda paketin adı bol bol internet_ikna yani bi tane ikna merkezi var dönüşümlü bi şekilde arıyolar oranın aramasını beklemek lazım yada ordan bi tanıdığı olan varsa yazsın numarayı verek o arasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lina52 -- 3 Şubat 2019; 21:50:27 >
  • 2 şubatta sözleşmem bitti.Telekomda ıslak imza ile iptal ettim .1 gün sonra telefonla aradılar. 24megabit 100gb 75 tl dediler .kabul etmedim. Aynı gün öğleden sonra 2. kez aradılar. Sınırsız internet ttnet alo dahil 12 megabit sabit hız 63 tl ye anlaştık 2 yıl taahhut verdim.
  • Bugün telekom'dan aradılar.
    Kotasız 35Mb. hızımı 80TL den, 50Mb.'e 5 Tl fark ile yükselteceklerini söylediler.Dİğer bütün koşullar aynı dediler.Sizleri de bu teklifle arayan oldu mu?.Son iki haftadır Netflix Vb. uygulamalara akşam 20:00 den sonra 5 Mb.ile bağlanabiliyorum.akşam hız düşürüyorlar.50 Mb.'e geçsem bir yükselme olur mu acabA?
  • gercekkurtulus G kullanıcısına yanıt
    Taahhütünüz devam ettiği için mi bu fiyattan teklif ettiler acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lina52

Ben 1 hafta önce sözleşme bitiyordu son gün gittim fiyatı uygunsa devam pahalıysa tamam dedim kız 16 hıza 75 (tel hariç)dedi ben iptal dedim hiç ikna etmeye bile çalışmadı
    Sonra ertesi gün aradılar 8 hıza 58 teklif ettiler düşünücem dedim 4 gün sonra tekrar aradılar 16 hız kota yok +tel 68 lira kabul ettim gelen mesajda paketin adı bol bol internet_ikna yani bi tane ikna merkezi var dönüşümlü bi şekilde arıyolar oranın aramasını beklemek lazım yada ordan bi tanıdığı olan varsa yazsın numarayı verek o arasın
    bu şekilde teklif gelirse bende kabul etmeyi düşünüyorum ,gerçi benim daha 7 ay sözleşmem var :)

• faridun kullanıcısına yanıt
    sanırım.kasım 2019 da bitiyor taahhütüm.
  • gercekkurtulus G kullanıcısına yanıt
    Bana şu an kullandığım 35 mbps sınırsız için 118 tl sundular.İlk ay bedava + modem.Modemi almasam da aynı fiyat.

50 Mbps'ye geçseniz de sorunun giderileceğini sanmıyorum.Son 2-3 haftadır pek çok kişi akşamları hız düşüşünden şikayetçi.Yurtdışı çıkışları iyileştirme çalışmaları yüzünden deniyor da muamma tabii.
  • takip...

• taahhüt sürem 11. 2. 2019 da bitiyor şimdi hattı kapatmaya bugün mü gitmem gerekiyor yoksa yarın mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12mbps 100gb 69lira, 8mbps 100gb 64lira fiyat sundular sizce ne yapayım arkadaşlar 24 nisan'a kadar sürem var
  • B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Son aydaki iptallerde taahhüt bozulmuyor. İstediğiniz zaman gidebilirsiniz.
  • bugün 2 yıl taahhüt verdim 12 mbps 62.90. modem hediyesinde ısrar edin. veriyorlar. bunun için mutlka ıslak imza vermeniz lazım. telle ön müracaat yetmiyor

dün tivibu vs teslim ettim bugun aradılar
  • Ben de 24 Mbps sınırsızı 95 TL'ye aldım.İlk ay bedava + modem ile birlikte.35'ten 24'e inerken tereddüt etmiştim yeter mi diye.Şimdilik günlük kullanımda bir fark göremedim , beklediğimden daha iyi.Download manager ile 3 Mb'yi görüyorsunuz.Youtube'da 4K video takılmadan oynuyor.
  • Merhaba Arkadaşlar,

28 Aralık'ta taahhütüm bitmeden, 66,9 liraya 35 GB kotalı 24 Mbps'ye kadar YALIN FİBERNET LİMİTSİZ tarifesine geçtim. Ocak ayı faturası 74,75 lira geldi. Faturaya baktığımda paket ücreti 90 liradan 96 liraya çıkmış. Telekom internet ücretlerine zam yapmış. 2 sene boyunca anlaştığım fiyatın geçerli olması gerekmiyor mu? İtiraz etsem sonuç alır mıyım? Sizde de durum bu şekilde mi acaba Ocak 2019 faturası ne kadar geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: careemm

Merhaba Arkadaşlar,

28 Aralık'ta taahhütüm bitmeden, 66,9 liraya 35 GB kotalı 24 Mbps'ye kadar YALIN FİBERNET LİMİTSİZ tarifesine geçtim. Ocak ayı faturası 74,75 lira geldi. Faturaya baktığımda paket ücreti 90 liradan 96 liraya çıkmış. Telekom internet ücretlerine zam yapmış. 2 sene boyunca anlaştığım fiyatın geçerli olması gerekmiyor mu? İtiraz etsem sonuç alır mıyım? Sizde de durum bu şekilde mi acaba Ocak 2019 faturası ne kadar geldi?
    Bana bu aya mahsus faturaya 15 TL vergi ekleneceği söylenmişti , siziki de o olabilir.Bunun haricinde zam değil de vergi yüzdesi artışı olabiliyor.Onu mecburen yansıtıyorlar.Geçen taahhüt döneminde başıma gelmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faridun -- 12 Şubat 2019; 22:48:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankarametinerr

bugün 2 yıl taahhüt verdim 12 mbps 62.90. modem hediyesinde ısrar edin. veriyorlar. bunun için mutlka ıslak imza vermeniz lazım. telle ön müracaat yetmiyor

dün tivibu vs teslim ettim bugun aradılar
    Hangi adsl tarifesi bu hocam?
  • 
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.