Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1031. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.400
Cevap
569
Favori
2.004.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10291030103110321033
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam size daha önce verilen teklifi kabul ettim . 24mbit 100 akn 75 tl için.
    Size yeni teklif yaparlarsa güncellerseniz sevinirim. Ona göre tekrar iptal edelim :))
  • Arkadaşlar Türk Telekom müdürlüğünden yeni geldim yaptığım görüşmede şuan ikna kampanyaları yok sesi 16mb internete 79.90 tl istediler bende neden daha uygunu yok dediğimde kampanyalar yüklenmedi o yüzden nu fiyatları veriyoruz dediler 1 ocaktan sonra iptal bölümü ile görüşen daha uygun teklif alan varsa aldığı teklifi söyleyebilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

35 mb hiz + vdsl modem 70 tl anlastim.
    Hocam nasıl yaptın ben gittim konuştum kampanyanın adı nedir ne demeliyiz iptal bölümündeki arkadaş 1 ocak sonra kampanya yapmadılar ikna için diyor siz 1 ocaktan sonra mi yaptınız bu anlaşmayı

• Yılbaşından hemen önce aldığım ve kabul ettiğim fiyat
    16 mbps ye kadar 75 gb adsl + dakikasız telefon + tivibu süper hd paket tolam 86

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezegen64 -- 10 Ocak 2019; 20:18:18 >
  • Şuan 75 TL'ye 24mbit ve sınırsız internet olarak kullanmaktayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axib0y

Şuan 75 TL'ye 24mbit ve sınırsız internet olarak kullanmaktayım.
    Yeni mi taahhüt verdiniz acaba?

• Şubatta taah. Bitiyordu aralık sonunda aradılar paketim 64 tl 24mbit 35 gb akk idi. En az 50gb oluyor hızınız aynı kalacak 75 tl dediler. Bende ok dedim şuan 24 mbit sınırsıza geçti otomatik olarak. + olarak uyanıklar arıyor geçen hafta 50gb kotanızı sınırsıza çevirelim 35 mbit yapalım 90 tl ye dediler Yok dedim kalsın.

• Evimizde daha önce internet yoktu alt kattan kullanıyorduk ilk defa alacağız var mı uygun kampanya hem hızlı hem limitsiz ?

• bsrkycn B kullanıcısına yanıt
    En uygun netspeed

• Bugün gittim imza verdim hemen kapatmışlar, aradılar kabul etmedim 79.90 16.mb 100 gb dediler

Turksat actiracagim muhtemelen

• Son bir ay içerisinde 3 defa taahhüt yenilemek için müşteri hizmetlerini arıyorum.Her defasında onay veriyorum ama akabinde telefona sms geliyor "internet paket değişikliği talebiniz gerçekleştirilememiştir." diye...Bu sorunun sebebini sorduğumda,onlarda tam olarak bilmiyorlar.En son görüşüp derdimi anlattığım müşteri hizmetleri çalışanı;en yakın türk telekom genel müdürlüğüne gitmem gerektiğini söylüyor.Daha önce böyle bir sorun yaşayan ve çözüme ulaşan var mı?
  • gezegen64 kullanıcısına yanıt
    hocam bende aynı şekilde kabul ettim sadece benim paket 24 mbpss ye kadar, AKN ne oldu hız düşümü oluyor mu?
    bana AKN aşarsa önceden 8 mbpss ye düşüyorsu yılbaşından sonra 10 mbpss ye düşecek dediler..
  • 24 mbps hız düşmüyor akn dolunca. Kalktı o sömürü. 57 lira ödüyorum türk telekom

• Bu aralar adsl için iptal e giden varmı aldığınız teklif nedir ben telden 70 lira 16 hız için aldım.

• 16 mps için 84 tlden ucuz rakam vermediler. ben de kapatmak için aradım. simdi telekoma evrak vereceğim. süperonlina düsünüyorum. uygun fiyatları nazıl alacaz arkadaslar. alamazsam süperonline son çare
  • reklam yaparken biraz utanma olmalı. diyor ki sınırsız internet 69.90. 24 ay tahahhüt. oda ilk 12 ay. 12.aydan sonra 79.90. hıza bakıyorsun 6 Mbps. uzay çağı interneti maşallah. limitsiz internet çağına hoşgeldiniz. turk telekom interntte sınırları kaldırıyor diyor birde. turknet kullanıyorum, 42 Mbps alıp 65 lira ödüyorum. ha belki ben şanslıyım, hiç sorun yaşamadım. turknet ile sorun yaşayanlar var. 70-75 sorunsuz görenler de var. biraz şans işi. o yüzden araştırma durumu varsa, bölgenizi araştırın

yedirmeyin bunlara para arkadaşlar. bakın araştırın, bölgenizde eğer sorunsuz ise, turknet olur, netspeed olur başka operatöre geçin. arapların attığı kazığı bizlerden çıkarmaya çalışıyorlar. bir mal, bir meyve, bir sebze düşünün. markette, pazarda üreticiden daha düşük fiyata. ama siz gidip üreticiden alıyorsunuz.
  • Bu gün gittim tarifeler uygunsa uzatırım değilse iptal dedim 61 tl 8hız 200 gb kota 70 tl 16 hız 200 gb kota 75 tl 16 hız sınırsız dedi bende iptal ettirdim umarım call centerden ararlar yoksa başka firma bakıcam.

• Arkadaslar tavsiyem turknet vodafone net yada netspeede gecmeniz ,uygun teklif gelmezse eger.millet netspeed de 70 tl 75 mb hiz kullaniyor turk telekom 8 mb veriyor o paraya kufur gibi...

• Lina52 L kullanıcısına yanıt
    8 yada 16 fark etmiyor zaten ,ben 16 almıştım sözde ama şuan 8 e düşürdüler ,üstelik yükleme hızı 20-30 (yıllar önce 60-70 alıyordum)
    yeni buldukları yöntem bu galiba ,önce hattını bozuyorlar ve sen şikayet edince "sorun sizden kaynaklı ,isterseniz evinize ücretle gelip bakalım" diyorlar

birkaç hafta önce alt komşum bilmediği için çağırmış ,ilk geldiklerinde 50 tl. faturanıza yansıyacak deyip gitmişler ama hiçbir şey yapılmadığı için tekrar çağırmışlar ,bu sefer geldiklerinde "efendim sizin sorununuz splitter den onu değiştirdik ,faturanıza 50 tl.daha yansıyacak" deyip 5-10 tl.lik splitteri 100 tl.ye satmış oldular

ne splitter miş arkadaş ,ne zaman şikayet bildirsen hemen splitterden diyorlar
    şuan evimde 5 tane var gelseler seç beğen al diyeceğim ,hatta 3 tane de modem var ,lazımsa fazlasını alın götürün diyeceğim ama para vermem dediğim için gelmiyorlar :)

bugün sms göndermişler "geldik evde bulamadık" diye ,halbuki 2 gündür full evdeyiz
    bu kadar büyük firmanın bu davranışlarını anlayamıyorum ,kabullenemiyorum doğrusu
    taahhüt bitsin bunlardan koşarak kaçacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 26 Ocak 2019; 2:12:41 >
  • Ben de eski TTnet musterisiyim. 16mb, 50 akk, konustukca öde ye ikna kampanyası ile 42 lira ödüyordum 2 senedir. Bu sene de zamanı geldi, önce onlar aradılar 8mb 100gb kotalıya 72 lira dediler kabul etmedim. Islak imza verdikten sonra aradılar sizin dedikleriniz gibi gösteren ama vermeyen taktiğiyle konuştum :D. Önceki taahhutte faydalandığım için daha ucuzdan faydalanamıyormuşum (49.9tl) o yüzden 8mb, 100gb, konuştukça öde, ilk ay faturadan 25tl indirim, son model özellikli (bayanın deyimiyle) modem hediyeli 62 liraya 2 senelik kabul ettim. Umarım hepimiz için hayırlısı olur :D
  • 
Sayfa: önceki 10291030103110321033
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.