Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1027. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.400
Cevap
569
Favori
2.004.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10251026102710281029
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kanun maddesini okudum. Ancak burada firma bunun ismini değiştirip fesih bozma ücreti değil de kampanya şartlarını yerine getirmeme gibi bir sebebe bağlayarak ücret istiyor. Muhtemelen o da hakem heyetinden döner

Cevabınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rica ederim hocam. gönül isterdi ki, kanun nizam ile vatandaşın-tüketicinin haklarının korunduğu bir yer olsa ülkemiz. ama her türlü dönen dolap sonucu, fatura yine biz vatandaşa çıkıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düz vatandaş HGS den kaçak geçiş yaptı mı 11 katını almayı bilen devlet, kendi kanunu çiğneyen böylesi büyük firmalara sessiz kalırsa o ülkede adalet var denemez. Adaletin tesis edilemediği devletler de güçlü devletler olamaz. Maalesef ki bizim devletimiz, mahkememiz haklının mazlumun yanında değil haksiz da olsa güçlünün yanında yer alıyor. Elektrik firmalarının kayıp kaçak bedelini vatandaşa geri iadesiyle ilgili mahkeme kararları çıkmaya başladığında böylesine büyük bir yükün altından şirket kalkamaz batar diyerek önüne geçen devletimizden bahsediyoruz.

• Telekomdan geliyorum. Ev internet taahhütü bitmişti. 42 liralık paket 71 oldu diyorlar. Kapatma talebinde bulundum. Bakalım arayıp ne teklif edecekler. Ayrıca buraya özel yeni paket başvurusu 52₺ imiş. İyi fiyat alamaz isem paket başvurusu yapacağım. 2 yıl kafam rahat olur.

Hız 16 mbit.

• htepeli kullanıcısına yanıt
    Bende kapatma başvurusunda bulundugumda aradılar 56tl 16mbps dediler. İstemiyorum dedim tekrar aradılar 52tl 24mbps artı fiber modem dediler. Haberiniz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

Telekomdan geliyorum. Ev internet taahhütü bitmişti. 42 liralık paket 71 oldu diyorlar. Kapatma talebinde bulundum. Bakalım arayıp ne teklif edecekler. Ayrıca buraya özel yeni paket başvurusu 52₺ imiş. İyi fiyat alamaz isem paket başvurusu yapacağım. 2 yıl kafam rahat olur.

Hız 16 mbit.
    Hocam 16Mb 75 AKN paket kullanıyordum.
    Ocak ortasında bitecekmiş taahüt 61 TL gibi bir ücrete yenileyelim diyorlar dip fiyatı nedir?
    Ya da başka bir operatör önerir misiniz? Şuanki tarife fiyatı olarak 54TL ödüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backlink -- 24 Aralık 2018; 20:5:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asyaybarsberk

Bende kapatma başvurusunda bulundugumda aradılar 56tl 16mbps dediler. İstemiyorum dedim tekrar aradılar 52tl 24mbps artı fiber modem dediler. Haberiniz olsun.
    Ooo sizin fiyat iyiymiş..Yani modem de bu fiyata dahil ise netin fiyatı 32 tl falan oluyordur..Modem 240 250 tl falandı...
  • makine07 M kullanıcısına yanıt
    Ben onu da kabul etmeyip kapattım interneti ana modem fiyatı aylık 8tl normalde. Onu ücretsiz verelim diye teklif etmislerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asyaybarsberk -- 26 Aralık 2018; 20:57:58 >
  • biraz önce aradılar, 50 tl fatura, 24 ay taahhüt, modem hediye kabul ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htepeli -- 25 Aralık 2018; 10:54:5 >
  • htepeli kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Bendede fibernet 24 mgbit vardı. Bugün Telekom’a iptal MASASına gittim en düşük 74 TL dedi. Kapatma talimatı verdim bende.

Arayınca hemen bu fiyatı teklif ediyorlar mı? Yoksa daha yüksekten mi başlıyorlar? Modemi de onlar mı teklif etti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spedermen -- 25 Aralık 2018; 12:57:9 >
  • 50 mbps yalın interneti 24 ay taahhüt ile 70.90'a aldım.Selfy evde internet kampanyası paketin adı.
  • Niye iptal etiğimi sordular, fiyat yüksekliği dedim. Heaki Müşterimizsiniz falan filan dediler bu fiyatı söylediler. Modemi kendim istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: rappia

50 mbps yalın interneti 24 ay taahhüt ile 70.90'a aldım.Selfy evde internet kampanyası paketin adı.
    Mevcut taahhütünüz var mıydı? İknadan mı aldınız?
  • mevcut kullandığım paket ultranet 50 gb 16 mb kadar olan paket..taahhütün bitmesine 1 yıl daha var.. 56-57 lira ödüyoruz faturaya..

normal de bizim bina 16 üstü desteklemiyordu. geçen aradılar 24 mbit 75 ya da 100 gb kota, kota dolunca 8 e düşecek dediler fiyatı da 73-74 lira bir şeydi.. bir de yeni modem vereceklermiş o da fiyata dahil,vdsl modem.bende dedim bizim bina 16 üstü desteklemiyor. sadece adsl bağlantısı var, vdsl veya fiber yok... demesin mi artık destekliyor diye. ben inanmadım açıkcası.

sonra siteden sorguladım bizim bina da hangi tür interneti destekliyor diye, hipernet kullanılabilir yazıyor ama paketler 16 mbit gösteriliyor yine..

bahsettikleri pakete geçilir mi sizce?

24 mbit,75 ya da 100 gb kota, bitince 8 e düşecek.. vds model de için de 73-74 lira.. mevcut taahhütün bitmesine 1 yıl daha var..
  • :Fatih: kullanıcısına yanıt
    bitince 8 e düşecek???? akn kalkıyor hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

bitince 8 e düşecek???? akn kalkıyor hocam.
    bana bunları söyleyen kadına ilettim bu konuyu ama kesin bir cevap vermedi.. akn kalksa hocam 75 veya 100 gb kota var demez pakette.. bir katakulle çeviriyorlar :)
  • :Fatih: kullanıcısına yanıt
    hem tt müdürlükte, hem çağrı merkezi telefon görüşmesinde akn olmayacak artık, dediler görevliler. ses kayıtları falan var yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

hem tt müdürlükte, hem çağrı merkezi telefon görüşmesinde akn olmayacak artık, dediler görevliler. ses kayıtları falan var yani.
    valla hocam kendi gözümle görmeden,denemeden inanmam ben..

bir katakulle olmasa kadın telefonda paket bilgisi verirken kotadan bahsetmezdi belli ki bir şekilde kılıf uyduracaklar..

gönül istiyor ki 100mbit limitsiz kullanalım ucuza ama yok işte :)) 16 mbit e iyi diyoruz
  • u_g_o_189 kullanıcısına yanıt
    sıfırdan hat bağlattım.
  • 35 mpbs hız 74 tl diyorlar nasıl ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10251026102710281029
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.