Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1025. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: -OFLU- , murat5552 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.397
Cevap
569
Favori
2.004.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10231024102510261027
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16 mbs olan paketi aldım demin. 51 lira. ama 3 sene taahhüt verdik o kısım kötü oldu da en azından 3 sene ne ödeyeceğimizi bilicez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

16 mbs olan paketi aldım demin. 51 lira. ama 3 sene taahhüt verdik o kısım kötü oldu da en azından 3 sene ne ödeyeceğimizi bilicez.
    3 sene taahhüt mü var? yararlandığınız paket adı nedir?
  • firefoxx F kullanıcısına yanıt
    müdürlükten alınan ikna kampanyalarını 3 senelik olarak veriyorlar sanırım. paket adı nedir malesef bilemiyorum ama içeriği 16 mbps / 75 gb akn idi. aynı pakete geçen 2 sene boyunca 44 lira vermiştim. bu sene yakın fiyat bulamadık, 51 e razı olduk.
  • quote:

müdürlükten alınan ikna kampanyalarını 3 senelik olarak veriyorlar sanırım. paket adı nedir malesef bilemiyorum ama içeriği 16 mbps / 75 gb akn idi. aynı pakete geçen 2 sene boyunca 44 lira vermiştim. bu sene yakın fiyat bulamadık, 51 e razı olduk.
    telefon dahil mi hocam
  • arkadaslar benim internet son zamanlarda asiri yavasladi. Dogru durust sitelere giremiyorum bile. Ne yapmam lazim? Ilk zamanlarda boyle degildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutgs54

telefon dahil mi hocam

Alıntıları Göster
    malesef hocam sadece internet. telefonlu bir tarife sormak aklıma gelmedi.
  • quote:

malesef hocam sadece internet. telefonlu bir tarife sormak aklıma gelmedi.

Alıntıları Göster
    hm + yalın internet parası almadılar mı sizden
  • aykutgs54 kullanıcısına yanıt
    Evde telefon hattı var, yalın değil benimki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evde telefon hattı var, yalın değil benimki
    telefona ne kadar ödüyorsunuz aylık
  • aykutgs54 kullanıcısına yanıt
    17 yada 19 sanırım. 3000 dakika yurt içi yurt dışı vs gibi bişeydi de yurt içine 3000 dışına 300 de olabilir. tam hatırlayamadım. onun için de yeniden gidicez ocakta.
  • Bende tarife değişikliği için Online işlerden yazdim. Geri aradılar şuan kullandığım 50 mbps / 200 gb AKK li tarifeme 86 TL ödüyorum (250 dakika ev telefonu ile konuşma dahil ) benim taahhüt um Mart 2019 bitiyordu. Ve bana verilen teklif aynı hızda limitsiz olarak söylenen fiyat 106 TL ancak 250 dakika yok konuştukça öde var bunda. Sizce bu fiyat nasıl arkadaşlar ? Mart ayında müdürlüğe gitsem daha iyi bir teklif alır mıyım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24MB hız 1 ocaktan itibarane kotasız olacaksa yenıledım tarifeyi 2 yıl 66TL gayet iyi.
  • Hocam selamlar,

Yalın ADSL olarak mı 66 liradan yenilediniz? Kampanya bilgilerinizi rica etsem iletebilir misiniz? Bana da 24 mbps sınırsız 72 lira demişlerdi yalın adsl hepsi dahil sınırsız.
  • careemm kullanıcısına yanıt
    yalın olarak kullanıyorum hipernet 24mbps hıza kadar 66 tl.
  • Valla hocam yalın 24mbps hız için bana da 73tl dediler, siz nasıl yaptınız detay verin de bizbde 66tl'den kullanalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zubrowka Z kullanıcısına yanıt
    bişey yapmadım 60tl di paketım 2 yıl daha uzatacam teklifiniz nedir dedım bukadar
  • Arkadaşlar 3 ay kala ben tahattüt yeniledim ne yapın edin tahattüt verin 2 yıl kafanız rahat olsun

1 ocaktan sonra Üzülürsünüz

Başka ıss lere türk Telekom port başına fiyat artışına gideceğinden diğerlerinde yükselecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amatörttl

Arkadaşlar 3 ay kala ben tahattüt yeniledim ne yapın edin tahattüt verin 2 yıl kafanız rahat olsun

1 ocaktan sonra Üzülürsünüz

Başka ıss lere türk Telekom port başına fiyat artışına gideceğinden diğerlerinde yükselecek
    her şartta bir kampanya yaparlar, haziranda dolacak tarife için şimdiden tahattut yelınemek bana sacma geliyor
  • Bildiğiniz gibi abone olurken verdiğimiz taahhütte üst paketlere geçişin serbest olduğunu belirtiyorlardı. 1 Ocak'tan itibaren telekomun mevcut abonelere aynı fiyattan AKK'sız hizmet vereceğini resmi olarak duyurmasının ardından üst paketleri inceledim.

Mevcutta kullanmakta olduğum 35mbps, 100gb AKK'lı paket 82,90TL iken 100mbps 50gb AKK'lı paketin 89,90TL olduğunu farkettim.
    Ardından çağrı merkezi aracılığı ile 100mbps hızındaki üst pakete geçişimi yaptırdım.

Ocak itibari ile AKK'nın kalkacak olmasını göz önünde bulundurarak, abone olduğunuz kampanyadaki daha yüksek hız ve daha düşük AKK'lı paketleri inceleyip, makul gelen üst paketlere geçmenizi tavsiye ederim. Ocak'tan sonra bu fiyatlara yüksek hızları bulmak imkansız olacak gibi...
  • Turk Telekom altyapı sagladıgı fırmalara zam yapmıs sanırım iyi zamlar yolda bıran once uzatın sözleşmelerın kafanıza yatınca

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10231024102510261027
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.