Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1021. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.732
Cevap
575
Favori
2.023.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10191020102110221023
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netspeed dediğim gibi fiyatları uygun,lakin şuan için fiyat garantisi vermiyorlar.Şu adil kullanım kotasının kaldırılması saçmalığını yılbaşından sonra fiyat olarak güzel bindirecekleri için bayan bir garanti vermedi..44 TL ise yılbaşından sonra 60 70 100 bile olabilir fiyat yani..Onun dışında 6 ay kala sözleşme yenilerseniz cezayı yersiniz.Ben daha önce bunu sorduğum da müş.hizm.bayan cezası olur ve bunu söyleyemezler dedi..Bilmem yalan bilmem doğru..Araştırın ona göre yapın sözleşme..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah06

Taahhüdün bitmesine 6 ay kadar var. Arayıp yılbaşından sonra fiyatlar artacak, uygun fiyatla sözleşmenizi yenileyelim dediler. Söylediğine göre fiyatlar artacakmış. Yalın 24mb 50gb akn için 54TL ödüyorum. 24mb 150gb akn 78TL dediler. Çok fazla, 70'den fazla ödemem deyince 68TL dediler. Düşünmem lazım dedim, yarın arayacaklar. Bilemedim ne yapsam

Anlamadım kota kalkmıyor galiba. Veya kalkıyor ama 2019'daki yeni sözleşmelerde tamamen kalkıyor olabilir.
    Adı değişiyor TT de.

Superonline tamamen kaldırdı.
  • Paketim 05.2019 tarihinde bitecek. 60 liraya 24 ay taahhüt teklif ettiler kabul etmedim. Yeterli hız alamıyorum ayın ortasında 5 mbite düşüyor bi de.
    16 mbit 200 gb kotalı paket teklif ediyor. O da 70 lira. Bunun bir de telefonu var.
    Başka sağlayıcıları denemeyi düşünüyorum. TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 ay sonra taahhüt bitiyor tavsiyeniz var mı ? adsl,vdsl ve fiber olarak üç ayrı tavsiye verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memole

Paketim 05.2019 tarihinde bitecek. 60 liraya 24 ay taahhüt teklif ettiler kabul etmedim. Yeterli hız alamıyorum ayın ortasında 5 mbite düşüyor bi de.
    16 mbit 200 gb kotalı paket teklif ediyor. O da 70 lira. Bunun bir de telefonu var.
    Başka sağlayıcıları denemeyi düşünüyorum.
    aynen bende de böyle 05/2019 da bitiyor. Bulunduğum yerde santral 4 mbite kadar destekliyor olmasına rağmen 16mbit satıyorlar.Evde aldığım en fazla hız 3,5mbit. utanmadan arayıp 66TL TEKLİF EDİYORLARLAR 100AKN. Diyorum AKN kalkacakmış. Müşteri temsilcisi yok diyor. peki dedim. 100AKN Diyorsun ben 30akn olsa da sınırı aşsamda 5Mbite düşücek diyorum evet diyor. Santralınizden dolayı en fazla 4mbit alabiliyorum zaten ki hiç 4 olmadı. 5'e düşşe keşke diyorum bişi diyemedi. Sonuç olarak TTELEKOM satılsada başkaları belki daha iyi yönetir. yoksa bu komedi olayları ve fiyatları çok yaşarız.

• Ayın 1 inde taahhudum bitiyor ama arayan olmadı..Yeni bir taktik mi??Paşa paşa ağımıza nasılsa düşecekler..İstediğmiz fiyatı alırız biz mi diyorlar?????
  • 24 Kasım itibari ile benimde taahüdüm sona erdi.24 mb kadar hipernet limitsiz 75 gb kullanıyordum 59-TL ödüyordum.Şimdi aynı pakete 2 yıl taahüd vermem sartoyla 73-TL önerdiler.iyi bir alternatif arıyorum bende
  • Bana da 75 gb a 73 tl önerdiler turkcell super online ise turcell tivi+ full paketle 99 tl önerdi aslında tivibu ile birlikte bana aynı fiyata geliyor fakat ttnette kota işi canımı sıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelecek ay taahhütüm doluyor. Eşimden dolayı "Sizinle 50 mbps/200Gb Fibernet "tarifesine geçmeyi düşünüyorum.Yalın fiyatı veya alo net ile birlikte 87,80 TL. AKN sonrası 16Mbps düşeceği yazıyor ama devam eden müşterilerde en düşük 35 mbps mı olacak?

Veya Konut sigortası kampanyasındaki 50 mbps/50GB mı önerir siniz?
  • 1 ay sonra sözleşmem bitecek şuan 44 tl ye 75gb ultranet 16mbps kullanıyorum aynı paketi 61 tl teklif ettiler kabul etmedim.En fazla 55 tl kabul öderim dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lina52

1 ay sonra sözleşmem bitecek şuan 44 tl ye 75gb ultranet 16mbps kullanıyorum aynı paketi 61 tl teklif ettiler kabul etmedim.En fazla 55 tl kabul öderim dedim.
    Bugün aradım ve bana da 61.90 dediler.Şu kullandığınıza..Yalnız siz iyi 44 ödüyormuşunuz.Ben 49 tl ödüyordum aynı şeye...Gerçi benim ki 50 gb lıydı...Acaba Telekom bayilerinde daha aşağı fiyat verirler mi??
  • Ben son gün gittim iptal ettireceğimi söyledim tam kağıt geldi 44tl lik teklifi yaptılar kabul ettim fakat şuan böyle bi uygulama varmı bilmiyorum.

• quote:

Ben son gün gittim iptal ettireceğimi söyledim tam kağıt geldi 44tl lik teklifi yaptılar kabul ettim fakat şuan böyle bi uygulama varmı bilmiyorum.
    Nasıl 44...Lütfen tarifenin tam adını paylaşırmısınız??Benim de yarın bitiyor???
  • Bugün Telekom müdürlüğüne gittim..Aynı tarifem fiyat 51 tl ve 3 yıl süreli.Bilginize..Vaktiniz varsa müdürlüğe gidin onların fiyatları daha iyi..Birde 3 yıl...En sevindiğim kısmı bu oldu...3 sene rahatım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: makine07

Bugün Telekom müdürlüğüne gittim..Aynı tarifem fiyat 51 tl ve 3 yıl süreli.Bilginize..Vaktiniz varsa müdürlüğe gidin onların fiyatları daha iyi..Birde 3 yıl...En sevindiğim kısmı bu oldu...3 sene rahatım...
    Tarife ozelliklerini paylasabilir misiniz? AKN kotasi hiz v.b.

• Yılbaşından sonra fiyatlar artacağı için az önce arayıp görüşme gerçekleştirdim. Normalde sözleşmem 31.07.2019'da bitiyor. Şu an 50 mbps 100 gb kota için 73,25 tl ödüyorum. Bana aynı paketi 90 liraya teklif etti. Aşırı pahalı artık sözleşme bitince farklı firmalara bakacğaım sanırım netspeeed, türknet gibi.
  • quote:

1 ay sonra sözleşmem bitecek şuan 44 tl ye 75gb ultranet 16mbps kullanıyorum aynı paketi 61 tl teklif ettiler kabul etmedim.En fazla 55 tl kabul öderim dedim.
    44 tl nin için telefon ücreti vs. yok mu acaba?

bende 44,50 internet 20 tl de telefon (yalın) ücreti ödüyordum.

şimdi ise 76tl teklif verdiler.
  • 16 mbp hizinda 50 gb akk,,,,kullandigim paket...Yine aynisi oldu...Musteri hizmetleri buna 62 tl demisti,2 yil taahhudlu...Ama mudurluk 3 yil...Tabi telefon haric...Ona ayri ucret oduyorum...

• makine07 M kullanıcısına yanıt
    Onedir yaw 16 50 gb akk 60 tl ben 24 mb 75 gb akk 59 verıyom fazla dedıler dıye kabul etmedım subat ayında turktelekom bye yapıcam soyguncular resmen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben direk mudurluge gidince 51 dediler...Tel de evet daha pahali soyluyorlar..Bayilikler daha da pahali..Zira biri 70 tl den asagi yok dedi...Ve evet malesef soyguncular....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10191020102110221023
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.