Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1020. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.725
Cevap
574
Favori
2.022.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10181019102010211022
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimde 2 yıllık taahhut 19 ocak 2019 da bitiyor..riski görüp o zamna yenileteceğim taahhutu..şu an 16 mb 75 akk ye 47,25tl oduyorum..ttnet aloda konuştukça öde dahil..ondada konuşmadıgımdan gelmiyor..telefonuda kapatmıyoruz arayan oluyor valideyi 34-35 yıllık hat sonucta..
  • taahut yapan yok sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

benimde 2 yıllık taahhut 19 ocak 2019 da bitiyor..riski görüp o zamna yenileteceğim taahhutu..şu an 16 mb 75 akk ye 47,25tl oduyorum..ttnet aloda konuştukça öde dahil..ondada konuşmadıgımdan gelmiyor..telefonuda kapatmıyoruz arayan oluyor valideyi 34-35 yıllık hat sonucta..
    Aynı paketi bana 60tan verdiler bu sene. Siz nasıl 47,25 aldınız?
  • 2017 fiyatları ...şimdi senin aldıgın bile normal bence..malum enf+kur..
  • 2019 da Adil kota uygulaması kalkacakmış doğru mu??
  • makine07 M kullanıcısına yanıt
    Dogru ama fiyatları düşünemıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kota mota kalkmiyor. Milletle dalga geçiyorlar....

https://www.r10.net/showthread.php?p=1074065629&posted=1#post1074065629

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 7 Kasım 2018; 23:33:8 >
  • Aslında Adil kota uygulaması çok da önemli değil..Önemli olan ücretler..Malesef fiyatlar uçmuş..Yazık bize..Sabit bir fiyat çekin,herkes mutlu olsun.Zaten kullanmadığımız telefonlardan güzel paralar götürüyorsunuz..Sizi bilmem ama verdiğim tek bir kuruşu helal etmiyorum bu kuruma...
  • Allah belanızı versin lan! Allah belanızı versin!

AKN kalkıyormuş adı KOTA oluyormuş. Resmen milleti keriz yerine koyuyolar!

Lanet olsun düzeninize de size bu imkanı verenlerede!
  • Ben turknete bakıcam en azından denıyecem tahhahüt yok fiyat sabit akn yok denemekten bişi cıkmaz

• En pahalı olan Ttnet...Birde Akn kalkıyor diye sanki iyilik yapıyorlar..Yine kotayı getirmişler....Ya niye hep zarara ugrayan bizler oluyoruz..Neden sırtımızdan haksız kazanç sağlamak istiyorlar..Devlet niye vatandasını sevmiyor???Yazık ya çok yazık...Keske mümkün olsa da şu neti hepten kapatsak da anlasalar bizler olmadan bir hiç olduklarını...
  • Sözleşmesi 2019'da bitecek olup da Türk Telekom'dan teklif alan arkadaşlar var mı acaba, nasıl teklifte bulundular.
    Yeni akn'siz internetle fiyatlar 80-90 lirayı buluyor. Yılbaşından sonrasını beklemek mantıklı gibi görünüyor.

Sözleşmem bittikten sonra aboneliğimi iptal ettrip, eşimin adına yeni bir kampanya için başvuruda bulunabilir miyim?
  • careemm kullanıcısına yanıt
    Suan Turkcell 89 tl 24 mb akk yok

• quote:

Orijinalden alıntı: extinct

mevcut kullanıcılar geçebiliyor mu
    mevcut yalın müşterileri geçebiliyor

turk telekom link burada
    şuan fiyat 67.90 tl
  • Cevap için teşekkürler hocam. netspeed daha caip görünüyor gibi.
  • 35mbit 100gb 70-75tl lik paketlere telefon dahil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: careemm

Cevap için teşekkürler hocam. netspeed daha caip görünüyor gibi.
    netspeed den aradılar.Fiyatları çok iyi..Lakin şu akk durumundan dolayı fiyatlar konusunda garanti vermiyorlar.Şu an için 44 yada 52 diyorlar,ama yılbaşından sonra bu fiyat 60 da olabılır 90 da olabilir..Birde başvuru işlemleri çok sıkıcı..Birde 1 yıl fiyat garantisi veriyorlarmış,aktivasyon ücreti de 60 tl imiş.
  • Dsmart nasıl arkadaşlar..66 tl ye 2 yıl taahhütlü,16 mbps ye kadar dediler..Ttnet fiyatları daha da artacak dediler..Birde neymiş,bu fiyat yarına da değişebilirmiş.Bu ne böyleya,,herşey oynak oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: makine07

netspeed den aradılar.Fiyatları çok iyi..Lakin şu akk durumundan dolayı fiyatlar konusunda garanti vermiyorlar.Şu an için 44 yada 52 diyorlar,ama yılbaşından sonra bu fiyat 60 da olabılır 90 da olabilir..Birde başvuru işlemleri çok sıkıcı..Birde 1 yıl fiyat garantisi veriyorlarmış,aktivasyon ücreti de 60 tl imiş.

Alıntıları Göster
    1 yıl fiyat garantisi iyi gene. Başvurularında sıkıcı işlem nedir? Evrak doldurup kendilerine kargo yapıyoruz tüm işlemleri onlar yapmıyorlar mı? (Bende başvurmadım daha bilmiyorum) Ttnet i de otomatik iptal ediyorlarmış ama takip etmek lazım. Aktivasyon ücreti de 6 ay taahhüt verirseniz almıyorlar. 6 ay taahhüt içinde çıkarsanız sadece 60 tl aktivasyon ücreti ödüyorsunuz. Sanırım tercihimi bunlardan yana kullanacağım.

Bence Dsmarta 2 yıl taahhüt yerine bu daha iyi bi tercih olur.

• Taahhüdün bitmesine 6 ay kadar var. Arayıp yılbaşından sonra fiyatlar artacak, uygun fiyatla sözleşmenizi yenileyelim dediler. Söylediğine göre fiyatlar artacakmış. Yalın 24mb 50gb akn için 54TL ödüyorum. 24mb 150gb akn 78TL dediler. Çok fazla, 70'den fazla ödemem deyince 68TL dediler. Düşünmem lazım dedim, yarın arayacaklar. Bilemedim ne yapsam

Anlamadım kota kalkmıyor galiba. Veya kalkıyor ama 2019'daki yeni sözleşmelerde tamamen kalkıyor olabilir.

• 
Sayfa: önceki 10181019102010211022
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.