Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1019. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
28.767
Cevap
577
Favori
2.026.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
70. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 10171018101910201021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rakamları duyunca ELİM AYAĞIM TİTREDİ 70-80 TL
    6 YIL Kanımı emdi Türktelekom TTnet Şimdi 30TL Netspeed Türktelekom Alt Yapı ve Hızı ile...
    Netspeed YALIN 16mbps 75gb 30TL Şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 18 Ekim 2018; 12:19:25 >
  • Utanmazlar hâlâ kota koyuyorlar.şunlara para kazandırmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koç_hisarlı -- 18 Ekim 2018; 15:4:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    iki bucuk ay kaldı kotanın kalmasına bakalım iyimi kötümü olacak göreceğiz.
  • tikak kullanıcısına yanıt
    63 tl herşey dahil.
    50 gb AKN
    24 mbpss
  • altinbas07 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 30 tl lik olan tarifeyi bulamadım. Uyelik sirasinda mi size bu fiyatı verdiler. Benimde bu ay sonu ttnet taahhüt um bitecek. Alternatif Arayış içindeyim.

• 75gb kota 35mbps hiz 65₺

50 gb olan 60₺ ama Türkiye burası cikip kotayi kaldirmayi erteledik derler diye yemiyor

• online islemlerde fatura kac lira gozukuyor acaba

• Adsl modemimiz hızı desteklemediginden vdsl model gerekliymiş.Bu yüzden tarifeye henüz geçmedik ne oldu bir sıkıntı mi çıkardı tt yoksa

• ben 70 tl anlastim ,35 mb hiz 100 gb kota arti vdsl modem olarak ama sistemde 84 tl gozukuyor 2 kez musteri temsilcisini aradim 70 tl dedi.

• Hocam biz daha almadik bizde oyle yapalim o zaman onlar mi teklif etti yoksa siz mi teklif ettiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güneyinbatısı -- 25 Ekim 2018; 0:56:6 >
  • online yazdim aradilar

• 35 mbit 100 gb akn hersey dahil 73 tl ye ok dedik bakalim 2 sene daha. urasmak istemedigimden fazla uzatmadim. yoksa 1 ay icin turknet bagaltip yeni musteri kampanyasindan girecektim ttnet e. telekomdakiler daha pahali fiyat cekiyor 85 tl ye paket onerdi kabul etmedim. cagri merkezi daha uygun fiyatlari. gecen kampanyam 35 mbit 75 gb akn 73 tl idi zaten ayni fiyata 25 gb ek akn gelmis oldu

• 24Mbit 200AKN 77 dediler kabul etmedim.
  • Aralık 1 de taahhüdüm bitiyor...Fiyatlar da uçmuş..49 tl ödüyorum şuan..Offf ya güzel bir kampanya yok mu???Bu zamlar çok sinirlendiriyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makine07 -- 26 Ekim 2018; 20:27:48 >
  • daha 6 ay var taahhüt ün bitmesine arayıp taahhüdü yenileyelim dediler 16mbps 75 akn ye 60 tl ,100gb akn ise yine 16 lık 65 civarı ddiler...Mecbur ttnet alacam ama kabul etmedim
  • fragman44 kullanıcısına yanıt
    60 tl nin icinde telefonda dahil mi yoksa yalın internet fiyatı mı

• Kampanya tarihinden evvel yeni bir kampanyaya geçilirse ceza ödenirmiş..Süresinden evvel iptal ettirdiğimiz için yine biz suçlu oluyoruz..Bunu birkaç ay evvel aradıklarında söylemişlerdi..Kampanya bitimine 10 gün kala ancak kampanya yenileniyor...
  • arkadaslar 60/70 tl az fiyat yok.(24 mb,16 mb ve 35 mb ) hizlar icin

• quote:

Orijinalden alıntı: ivirzivir35

60 tl nin icinde telefonda dahil mi yoksa yalın internet fiyatı mı
    dahil üstad ama kaç dk nedir kullanmadığım için hiç bilmiyorum..toplam faturanız bu olacak dedi..Kabul mu etseydim acaba?
  • Kesinlikle etmeliydiniz...Telefon dahilmiş birde..100 yada 250 dk dır görüşme...İnşallah bende uygun bir teklif alırım..Yani kampanyası biten herkesle birlikte..
  • 
Sayfa: önceki 10171018101910201021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.