Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1013. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.766
Cevap
577
Favori
2.026.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10111012101310141015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barikat2005

04 haziran pazartesi günü iptal masasına gideceğim. var mı önerileriniz? ne söylemek lazım? ne demek lazım?
    ikna kampanyaları devam ediyor mudur?
    Eskisi kadar umutlanma yeter. Burda yazanlardan fazlasını elde etmen imkansız.

Daha katılar eskiye göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Alıntıları Göster
    Kendileri bilir bence.

Sağlam 2 alternatifi varken daha yumuşaması gereken görüşmeleri sertleştiriyorlar.
  • Sıfırdan yeni abonelik için ne önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Alıntıları Göster
    bakalım ne diyecekler merak edıyorum bende.... netspeed e mi geçsem acaba öeriri misiniz? geçiş yapan arkadaşlar varmı burada?
  • telekom mudurlugu ıptal bolumu 16mgbit e kadar 100gb AKN + ttnet alo konustukca öde ev telefonu ile bırlıkte 24 ay taahhud 70TL fiyat verdiler. telekom musterı hızmetlerını aradım oda 75gb akn li aynı pakete 66TL fiyat verdi. bu telekom ıyıcemüşteriye doymuş belli ki. biraz yalnız bırakmak gerekıyor.

telekom dan netspeed e gecmeye karar verdım. ınsallah netspeed te sorun yasamam. gecıs yapıp kullanan arkadaslar tecrubelerını bızlerle paylassınlar lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barikat2005 -- 4 Haziran 2018; 15:59:49 >
  • barikat2005 kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom'un 16 Mbps'e kadar 75 gb AKK'li paketini kullanıyordum 3 ay öncesine kadar. Maksimum aldığım hız 11 Mbps olmuştur. Taahhütüm dolunca Netspeed' e geçmeye karar verdim. Ve verdiğim en iyi karar oldu diyebilirim. Vdsl Pro 100 Mbps'e kadar Tarifesini kullanıyorum. Aldığım hız(altyapımın desteklediği) 72 Mbps. Speedtest'te ise 69 Down, 4 Up görüyorum. Mersin Merkez'de durum bu. Saniyede 9 mb dosya indirmenin verdiği huzurla birlikte; memnunum
  • yalnizca kullanıcısına yanıt
    Merhaba alt yapısı tüm Türkiye il ve ilçelerinde var mı acaba
  • TEKFİDAN kullanıcısına yanıt
    Pek bilgim yok. Messenger dan yazışabiliyorsunuz veya MH ni arayın derim. Ben memnunum TT dan farkı yok.

• Tarifemin bittiğini unutmuşum bir iki kere arandım, cep telefonu kampanyası sanarak açmadım, bu ayki faturam 106 TL görünce bir aydınlanma oldu :)

Neyse 61 TL 'ye alo paket + 35 GB AKK + 24 mbps + 35 gb sonrası 8 mbos 24 ay taahhüt verdim.

Hazır müşteri olduktan sonra kampanyalar azalıyor ve müşteri hizmetleri canın isterse moduna giriyor maalesef. Süperonline ile öyle sıkıntılar yaşadım ki iyi kötü Telekom'la devam ediyorum yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnizca

Pek bilgim yok. Messenger dan yazışabiliyorsunuz veya MH ni arayın derim. Ben memnunum TT dan farkı yok.
    hocam ne kadar zamandır netspeed kullanıyorsun? deneyimlerini bizimle paylasabılır mısın? işin açıkçası çok bilinen bir firma olmadığı için insan biraz tereddüd te kalıyor doğrusu.

bende dun kargo ıle evrakları gonderdım bugun aradılar. onaylıyor musunuz dıye onaylıyorum dedim. ttnet taahhud suremde 06.06 bugun itibariyle bıtıyor. bakalım kac gune geçiş olacak, nasıl olacak? ttnet benden para isteyecek mi? internet hızı aynı kalacak mı? 16mgbit e kadar kotasız speed extra paketını sectım.

netspeed kullanan dostlar deneyimlerini bizlerle paylasabilirse daha cok kısıye yardımcı olabılırız sanırım. bende kullanım sonrası detaylı bir paylasım yapmayı dusunuyorum. :)
  • barikat2005 kullanıcısına yanıt
    1 aydır kullanıyorum. Ttnet ten farkı yok aynı download ve upload değerlerini alıyorum. Arıza durumunda ne ile karşılaşırım bilemiyorum ama en kötü ihtimalle iptal ederim. Şimdiye kadar memnunum.

• konuşma için nasıl teklifler alabildiniz arkadaşlar

2 senelik anlaşmalı şekilde

şuanda 20 lira civarı 750 dk her yöne kullanıyorum

yenileme zamanı yaklaşıyor.
  • tarifem 2 güne bitiyor. ne arayan var ne soran. ne yapmak lazım
  • Tahhütüm agustos ayı içerisinde bitecek ve 16 mbps, 100 GB akn + 250 Dk ev telefonu 64 TL Ödüyordum. Aylık kullanımlarım ise 40-45 GB arasında, Türk Telekom 2 defa aradı 1. sinde aynı peketi 72 liraya teklif ettiler, 2. sinde ise 150 AKN'li paketi 82 liraya teklif ettiler kabul etmedim doğal olarak, ben de muhtemelen taahhüt bitiminde herhangi bir firmanın 50 GB AKN'li paketlerine geçiş yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutaky

Tahhütüm agustos ayı içerisinde bitecek ve 16 mbps, 100 GB akn + 250 Dk ev telefonu 64 TL Ödüyordum. Aylık kullanımlarım ise 40-45 GB arasında, Türk Telekom 2 defa aradı 1. sinde aynı peketi 72 liraya teklif ettiler, 2. sinde ise 150 AKN'li paketi 82 liraya teklif ettiler kabul etmedim doğal olarak, ben de muhtemelen taahhüt bitiminde herhangi bir firmanın 50 GB AKN'li paketlerine geçiş yaparım.
    24 mbps, 75 GB akn + 250 Dk ev telefonu 67.50 TL Ödüyordum 18 haziran 2018 taahhüt bitecekti . Ne arayan ne soran oldu . Bende Türknet geçiş yaptım 5 gün sürdü bugün geçiş sağlandı . 35Mbit Kota yok 1000Dk ev telefonu 65TL şu an 34mbit hız alıyorum çok harika oldu sizde bölgeniz için araştırın bence
  • https://www.netspeed.com.tr/vdsl-tarifeler/ netspeed ten son derece memnunuz taahhütTÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL yok istediğin zaman iptal ettir istediğin zaman dondur.

58 lira fatura 200 gb akk. ve her şey çok güzel.TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sörms -- 11 Haziran 2018; 23:38:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bagcesmeli41

24 mbps, 75 GB akn + 250 Dk ev telefonu 67.50 TL Ödüyordum 18 haziran 2018 taahhüt bitecekti . Ne arayan ne soran oldu . Bende Türknet geçiş yaptım 5 gün sürdü bugün geçiş sağlandı . 35Mbit Kota yok 1000Dk ev telefonu 65TL şu an 34mbit hız alıyorum çok harika oldu sizde bölgeniz için araştırın bence

Alıntıları Göster
    Tesekkur ederim. Ben de baktım 35 mbps ye kadar hıza altyapım musaitmiş. Eğer Turk Telekomdan istediğim paketi alamazsam ilk alternatifim Turknet olur.

• Arkadaşlar;

24 mbit+75gb akk + 250dk ttnet alo paketine 61,50 TL veriyordum.

Aynı paketi 68 TL'den yenileyeceklerdi.

"Yok mu indirim" dedim...

"Size ayda 4 TL ye telsiz telefon satmış olalım Ttnet alo + internet 60 TL 'ye gelsin" dedi...

Yani 64 TL ye 24 ay taahhütlü olarak internet + konuşma + ev telefonu (sanırım siemens) almış olucam.

• Arkadaşlar merhaba 10 gün sonra taahhüt bitiyormuş telekomdan mesaj geldi.Netspeede geçmeyi düşünüyorum.Önerir misiniz?

Kullandığım paket 8mbgs 50gb Akn.Modrm zte 108hn klasik adsl pek memnun değilim internetten Wifi kopmaları olabiliyor bazende güzek hızlı oluyor ama 3mgbs hızdan bıktım hd video bile açmıyot hız düşünce.

Ankara'da yaşıyorum ve apartmanda en fazla alabileceğim hızı tam bilmiyorum ama mileni.com sitesinde Max14 diyor.

• beni şimdi aradılar, normalde taahhüdüm ağustosta bitiyor, 1 temmuzda zam gelecek sözleşme yenilememiz lazım diyorlar, yenilezsem, temmuz ve ağustosta zamlı fiyattan ödeyecek mişim, böyle birşey var mı arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 10111012101310141015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.