Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1002. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ykk07 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.400
Cevap
569
Favori
2.004.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10001001100210031004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16 mb 50 gb akk 3 yıl taahhüt 55 tlye uzattım.
  • 24 ay taahhütün bitmesine 4 ay olan faturam 1 TL zamlanmış. Taahhütün mantığına aykırı geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sume

16 mb 50 gb akk 3 yıl taahhüt 55 tlye uzattım.

Yıl sonunda akn kalkacakmı sordunuz mu? Yoksa 2 sene daha akn ile mi yaşayacaksınız.
  • Arkadaşlar TTNet ile 15 yıllık birlikteligimiz uygun teklif sunamadiklari için sona erecek. Netspeed e gecmeyi düşünüyorum. 24 Mbit. 100 GB kota Vdsl 46 TL.

Baska saglayicidan Netspeede geçen kullananlar tavsiye edermisiniz ? Yada başka firma veya paket varmıdır ??

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Arkadaşlar TTNet ile 15 yıllık birlikteligimiz uygun teklif sunamadiklari için sona erecek. Netspeed e gecmeyi düşünüyorum. 24 Mbit. 100 GB kota Vdsl 46 TL.

Baska saglayicidan Netspeede geçen kullananlar tavsiye edermisiniz ? Yada başka firma veya paket varmıdır ??

Türknet veya Netspeed farketmez mevcut internetiniz sağlam ise geçtiğiniz firmada da sorun yaşamanız neredeyse yok gibi.
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt
    akk kalktığında taahhüt olsa da akk kalkmış olacak dediler.
  • TurkNet şikayet ve mevcut durumunu göz önüne alarak onu eledim. NetSpeed kullanicilarindan tavsiye bekliyorum.

• Benim de taahhüdüm bu ayın 24'üne bitiyor (16 Mbps 100 Gb kota + Alo konştukça öde=54 Tl), Türktelekom aramadı..bugün yarın Türktelekom'a gitsem, makul bir teklif alamayıp iptal ettirsem ceza ödermiyim?..yoksa 24'ünden sonra gideyim
  • kmserdar kullanıcısına yanıt
    Selam hocam benimde 23 ünde bitiyor. Nerdeyse 15 yıllık aboneliğim var. Ben 2 defa gittim 56 TL sadece 16 MBit internet teklifi sundular. Kabul etmedim, süre bitiminde komple kapatıp NetSpeed' e 24 Mbit 100 AKK Tahahatsüz 46 TL' den geçiş yapmayı düşünüyorum.

Siz süre sonunda iptal işlemi yapın hocam. Yoksa sözleşmenizin bitmesine 1 gün kala bile iptal ederseniz 23 ayın indirimini ceza olarak yansıtırlar. Bana söylenen böyleydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 19 Şubat 2018; 12:6:14 >
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Peki Türktelekom ev telefonu için ne teklif etti?..makul bir teklif sunmazlarsa ben de NetSpeed'e geçebilirim
  • kmserdar kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ev telefonunu 30 Mart 2016' da imzalamıştım. Yani internetle arasında 1 ay vardı. Her yöne 800 Dk Akşam 7 Sabah 7 ücresiz görüşme 19.75 TL idi. Ama geçen kontrol ettirdim telefon sözleşmem 30 Nisanda bitiyormuş. Fatura kesimi baz alındığından sözleşme tarihinden 1 ay ileriye sarktı. Çok mantıksız.

Ev telefonu için geçen gittim 23.50 TL' ye her yöne 500 Dk teklif sundular. Ama tabi 2 ay sonra fiyat ne olur bilemiyorum. Ben hem interneti hem teli aynı yerden uzatayım demiştim ama yardımcı olamadılar. O yüzden mecburen interneti kapatıp başka yerle devam edeceğim. Sizin aynı anda devam ediyorsa 250 Dk Telefonu 10 TL' ye sunabilirler. Yani ozaman 56 + 10= 66 TL ye 24 ay sözleşme yapabilirsiniz. Ama bana 250 DK yetmeyeceği için benim işime yaramıyor.
  • Birkaç aydır kıstırıyorlar. Aynı zamanda çatı odamızda Tivibu'da var beraber geçirdiler yani Ha sabit telefonda var hatta neyse sınırsız 110 TL falan dediler yok artık dedim. Son fiyat teklifi 65'e 200 GB AKK. Sizce nasıl? Şuan 75GB AKK'ye 55 ödüyorum şu hâline göre gayet iyi gibi ama bir yandan da Türknet mevzusu var. Türknete sabit hattı da geçirirsem baya avantajlı olacak. Ne dersiniz napalım?

• Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    TurkNet sabit hatla ilgili forumda konu var hocam. Sorun yaşayan biri yazmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

24 ay taahhütün bitmesine 4 ay olan faturam 1 TL zamlanmış. Taahhütün mantığına aykırı geldi.

Ben yeni taahhüt yaptım bende de aynı durum var.

Devletin vergi oranı arttığı için dediler.
  • Tahahhüt neden yapılır ? Sabit fiyat ve hizmet için sözleşme demek. Ulem devlet vergi indirdiği zaman tahahhütünüzde indirim yaptıklarını hiç gördünüzmü ? Ulem keserin uzun tarafı olan sapı bize kafası size bu nasıl bir ülkedir ya....!
  • Benim faturamda da 1,25 lira artış olmuş, sözleşme yapmakta işe yaramıyormuş demek ki
  • arkadaşlar superonline dan abone oldum, engelli paketi yalın adsl. 59 TL, 16 Mbit, 75 AKN, sınırsız. Ayrıca sabit hattı da taşıdım. 100 dk her yöne ücretsiz. Sizce fiyat nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dante16 -- 20 Şubat 2018; 17:33:6 >
  • quote:

Tahahhüt neden yapılır ? Sabit fiyat ve hizmet için sözleşme demek. Ulem devlet vergi indirdiği zaman tahahhütünüzde indirim yaptıklarını hiç gördünüzmü ? Ulem keserin uzun tarafı olan sapı bize kafası size bu nasıl bir ülkedir ya....!

Maalesef bu beyinsizlerin elindeyiz ve istedikleri gibi at koşturuyolar.
  • Bana da 1,25 Tl fazladan fatura gelmiş.
  • quote:

Arkadaşlar TTNet ile 15 yıllık birlikteligimiz uygun teklif sunamadiklari için sona erecek. Netspeed e gecmeyi düşünüyorum. 24 Mbit. 100 GB kota Vdsl 46 TL.

Bende11 yıllık turktelekom ttnet aboneliğimi güzel kampanya sunulmadığından iptal edip neetsped basvurdum 23 gündür kullanıyorum.Bi problem görmedim gündüz işde oldugum için akşamdan akşama film, dizi izliyorum kopma bağlantı düşme sornu olmadı online oyun vb gibi işlemleri denemedim internet konusunda pek bilgim yok.Normalde ttnet 16 mb 50gb aknli paketi bana gelen hız 11 mb di 57 tl tahütlü . Netspeed e 8 mb hız verdiler sınırsız 40 tl ayda BUNU kullanıyorıum .

iyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 10001001100210031004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.