Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.766
Cevap
577
Favori
2.026.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12671268126912701271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geçen ay bana verilen teklif
    50 mbps 151 tl
    75 mbps 161 tl
    100 mbps 171 tl
    not: ben 75mbps 161 tl anlaşmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 15 Ağustos 2022; 16:27:35 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hknkszk H kullanıcısına yanıt

Bu teklif edilen fiyatlar vergi vs. dahil toplam fiyatlar mı?

Geçen hafta Benzersiz 3 kampanyası adı altında aşağıdaki fiyatları teklif ettiler. Fiyatlar indirilmiş mi bu hafta acaba?

35 mbps 144 TL

50 mbps 154 TL

75 mbps 164 TL

100 mbps 174 TL

• aykutcrbc A kullanıcısına yanıt

Özellikle sordum, ekstra bir ücretlendirme v.s. olacak mı diye, direkt faturaya yansıyacak bedel bu dediler.

Karşılarına nasıl bir ekran çıkıyor bilmiyorum.

Müşteri hizmetlerini kendim aradığım zaman 35Mbit için 160TL fiyat vermişti.

• hknkszk H kullanıcısına yanıt

Halihazırda TT abonesi misiniz, yoksa yeni abone olmak için mi mesaj attınız?

• 6 senedir aboneyim.

• Ttnin verdigi fiber modemlerin markasi nedir bilen var mi? Biri daha pahali hatta. Biri 24 ay 25 tl digeri 24 ay 35 tl. Sizce bu modemleri mi almak mantikli yoksa disaridan parayla almak mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • riquelme76 kullanıcısına yanıt
    TT Fiber altyapı üzerinden hizmet alacaksanız TT'nin verdiği modemi kiralamak zorundasınız. Böyle bir politikaları var maalesef. Yine de TT MH arayıp öğrenmeniz daha uygun olur. Bizi de bilgilendirirseniz çok seviniriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendorf kullanıcısına yanıt

Oooo müthiş :) Dün yağmurda baya sel gitmiş Küçüksu dan aşağı. Fiberlere bir şey oldu mu? TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL  Şaka bir yana, İnkilap santralinin yanındaki inşaat senelerdir bitmedi. Orası da Telekom a ait.

• Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt

Hocam boyle aptalca birsey olabilir mi? Modeme para ödüyorsam o modem benim olmak zorunda. Ben niye kiralayayim? Fiber kullanan herkes bunu kabul mu ediyor?

• riquelme76 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum ama durum böyle maalesef.

• 20 gün sonra taahhütüm doluyor. Bugün aradım benim kullandığım tarifemin devamı yokmuş.

24 Mbps 161TL

35 Mbps 165 TL

50 Mbps 190 TL

Önerileri bunlar. Benzersiz 3 dedim fiyatları söyledim ama yok sizin ekranınızda bunları görüntülüyorum dedi. Yollarımızı ayıracağız bu gidişle =)

• selami023 kullanıcısına yanıt

139TL ye modem ücreti dahil mi yoksa 139+20 mi?

• Ge620dx kullanıcısına yanıt

Hocam Türk Telekomun facebook yada twitter hesabına taahhüt yenileme yapacağınızı ve size özel avantajlı kampanyalar hakkında bilgi almak istediğinizi yazınız, gün içerisinde size dönüş yapacaklardır o zaman benzersiz 3 kampanyasını sunuyorlar.

• Ge620dx kullanıcısına yanıt
    arkadaşın dediği gibi Twitterdan irtibata geçin onlar size teklif sunuyor
    not: geçen ay nereye başvrulucağını detaylı anlatmıştım geriye gidersen bulursun..

• TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

Arkadaşlar merhaba. İnternet kutusu isimli firmaya Yeni abonelik için başvuru yaptım. İnternetim yoktu yeni bağlantı olacak.
    Benim binama, geçen sene fiber kutusu konuldu ve G-pon Fiber kablosu daire kapılarına kadar çekildi.
    Altyapı sorgusunda fiber görünmüyor, VDSL görünüyor. Daha önce bu kutudan internet bağlatan olmadı o yüzden görünmüyor olabilir. Sormak istediğim şey; Şimdi ben yeni abonelik başvurusu yaptım, bağlantımı bu kutudan ve g-pon kablodan mı yapacaklar yoksa eski sistem olan duvarın içinden gelen bakır kablodan mı yapacaklar? Bu kutudan ve gpon kablodan yapılması daha iyi olur.

• aykutcrbc A kullanıcısına yanıt

bu fiyatlara acaba yalın intermet mi yoksa konuştukça öde telefon bağlantısı var mı

• amatörttl kullanıcısına yanıt

Bunlar Yalın fiber internet benzersiz 3 indirim ikna kampanyası fiyatları, herhangi bir ek ödeme vs yok denildi.

• ben twitterden yazdım aradılar normal online işlemlerde çıkan fiyatı söylediler. ne yazmak lazım indirimli fiyat vermeleri için taahhüt bitimine 2 ay var

• 50 mbps 149 TL 2 yıl uzattım gitti. Twitter'dan yazın dönüş yapıyorlar.

• cato16 kullanıcısına yanıt
    ne yazdınızda o fiyatı verdiler

• 
Sayfa: önceki 12671268126912701271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.