Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1069. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.766
Cevap
577
Favori
2.026.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10671068106910701071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yalın 16 mb sınırsız 72 tl kullanıyorum. Aralikta taahhüt bitiyor. Modem çalışıyor maşallah ama çok eski. Diyorum ki

* Yüksek hiza modem kampanyası 24 mb limitsiz 105,90 tl. Kampanyada modem de var.

* turk telekom modemi iyi mi ? Kampanya mantıklı mı ? Modemsiz kampanyaya girip kendim modem alsam daha mı iyi ?

* tv box kullanıcam. 24 mb yeter mi ?

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ttnet 16mbps paketteyim altyapim 80mbps destekliyor saha dolabina mesafem de 100-110 metre arasi gosteriyor sizce bu hat degerleriyle vdsl de ne kadar hiz alabilirim vdsl 35 tarifesine hatta saglikli bir baglanti kurabilirsem hizin buyuk kismini alabilirsem vdsl 100e gecmek istiyorum sizce sorun olurmu

• Sol altyapı ile ttnet altyapı farkı nedir? Telekoma geçmeyi düşünüyorum. 24 mbps sol altyapı 84 TL, 12mbps ttnet altyapısı da 84 TL. Anlamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dgkn7 D kullanıcısına yanıt
    Kat kat hız kampanyasından abonelik yaşı 2 aydan büyük tüm müşteriler faydalanabilir. Herhangi bir ceza çıkmaz çıkarsada digital servislerden sistemsel çıkabiliyor ancak itirazda fatura düzeltmesi yapılır bi kaç müşterimde başıma gelmişti faturalarını düzelttirdim

• harmonyoa kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Müşteri hizmetleri ile geçebiliyoruz değil mi ?

• 2 senedir 50 megabit ttnet fiber internet kullanıyordum 80 tl ücreti vardı.10 kasımda süresi bitiyordu 9unun gecesi kat kat hız kampanyasından 100 megabit 99.90 tl karşılığında yararlanabilirsiniz dediler.kabul ettim fakat hala alabildiğim maksimum hız 50-52 megabit arasında.5 kez arıza kaydı açtırdım her seferinde halledilmiştir mesajı geliyor ama sorun devam ediyor.problem ne olabilir ? ( fiberde ttnetin kendisinin döşediği G-PON altyapısını kullanıyorum.)

Taşıma işlemi çok uzun sürüyor mu? Kaç günde taşıma işlemi oluyor ?

• pervane848 P kullanıcısına yanıt

Mevcut iss ye bağlı. Geçeceğiniz iss başvuru yapıyor. Onay verildiğinde hemen oluyor. Geçmek istediğiniz iss ye sorar iseniz bilgi alabilirsiniz. İki saat içinde geçirende var iki gün içinde geçirende var .

Teşekkürler hocam, verdiğiniz bilgi için. Mevcut iss'im ttnet. Malesef 68 TL'ye kullandığım 35 mb sınırsız interneti bana 115'e yenilememi istiyorlar 2 yıllığına. Siz söylemeseniz port kaybederim korkusuyla kabul edecektim.

• 100 lü ip blogundan çıkmanın bir yolu var mı arkadaşlar ?

100 lü ip blogu ping felan yapar mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: playfurkan

Arkadaşlar yalın 16 mb sınırsız 72 tl kullanıyorum. Aralikta taahhüt bitiyor. Modem çalışıyor maşallah ama çok eski. Diyorum ki

* Yüksek hiza modem kampanyası 24 mb limitsiz 105,90 tl. Kampanyada modem de var.

* turk telekom modemi iyi mi ? Kampanya mantıklı mı ? Modemsiz kampanyaya girip kendim modem alsam daha mı iyi ?

* tv box kullanıcam. 24 mb yeter mi ?

Teşekkürler.

24 MB. Sınırsız VDSL kullanıyorum. TP link modem verdiler. Evde aynı anda çoğu zaman 2 tane televizyonda YouTube açık oluyor. Modemin bulunduğu oda ile mutfak arasında 1 oda var. Nadir de olsa takıldığı oluyor. Sizin adsl mi VDSL mi bilemiyorum. Biz memnunuz. Netflix'de de bir sıkıntı yaşamadık.

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

vdsl 2ye geçeceksen çıkmanın yolu yok otomatik 100lü cgnat bloga atıyorlar direkt. Ping kötü değil 4-5 veriyor aynı şehir içinde.

• m-99 M kullanıcısına yanıt

vdsl e geçtim bugün, vodafone vdsldeydim tt vdsl e geçtim.

genel olarak pingler aynı sayılır. hat mı bozuk bina içi kablolama mı bozuk anlamadım.

warzone hariç test ettiğim 3 oyunda max 10-15 ping daha azını veriyor ttnet. genel olarak 60-75ms arası alıyorum bu 3 oyunda

warzone de ise 20-25ms farkettirdi. 80ms ile oynuyorum.

speedtestte sol un lokasyonlarında ping aşırı yüksek çıkıyor.

mesela vodafondayken izmir turkcell 20 iken şimdi 70lerde

bunun dışında speedtest yurt içi genel olarak 10-15ms fark var ttnette

yurtdışı speedtest pingler ise neredeyse aynı.

2 ay öncesine kadar sol da ne güzel 60ms ile takılıyordum ne zaman arayıp taahhüt yenilemek istermisiniz soruna hayır dememle birlikte pingler fırladı.  

şu gpu işini halledip 1 aylık deneme amaçlı statik ip alacağım bakalım umarım pingler azalır.

bu arada aydındayım, speedtest izmir ttnet e 20ms ping alıyorum. kutu mu bozuk altyapı mı çöp anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 15 Kasım 2020; 4:10:22 >

• pervane848 P kullanıcısına yanıt

Anlıyorum. Forumda birkaç arkadaş teklifi kabul etmeyince en son iyi teklif sunmuslar. Tabi hiç sunulmayan kişilerde var. TT paketlerine çok fena zam verdi. Umarım sorunsuz bir iss ile karşılaşırsınız.

• Arkadaşlar merhaba . Ben superonline da adsl kullancısıyım . Ev telefonu üzerinden kullanıyordum buda bana ekstra külfet oluşturuyordu .. Bende adslden yalın'a geçmek istedim ama maalesef superonline beni aylardır oyalıyor ve herhangi bir işlem yapmıyor .. Şimdi tt yalına geçmeyi düşünüyorum ama modem dahil 8mbit yalın paket fiyatları ne kadardır? Kaç ay taahhüt istiyorlar?

Şimdi yeni müşteri olduğum için yararlanabileceğim kampanyalar nelerdir? Internet sitesine baktım ama çok karışık birşey anlayamadım .. Rica etsem bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi bu konuda teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

24 hızını 78 liraya kullanıyorum, iki yıl taahhütlü. Taahhüt yeni yenilendi sayılır.

Hocam internetiniz fiber mi? bu fiyata yalın ücreti dahil mi?

İnternet paketinizin adı ne olarak geçiyor, mümkünse ttkom uygulamadan ekran görüntüsü atabilir misin?

• u_g_o_189 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Yalın ücreti dahil değil.
    İptal ikna kampanyası hocam ismi. Sitede vs yok yani. Taahhüt bitimine çok az kala teklif edildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: vadamama

24 MB. Sınırsız VDSL kullanıyorum. TP link modem verdiler. Evde aynı anda çoğu zaman 2 tane televizyonda YouTube açık oluyor. Modemin bulunduğu oda ile mutfak arasında 1 oda var. Nadir de olsa takıldığı oluyor. Sizin adsl mi VDSL mi bilemiyorum. Biz memnunuz. Netflix'de de bir sıkıntı yaşamadık.

Alıntıları Göster

Tesekkurler ustat cevabiniz icin

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamemo -- 16 Kasım 2020; 18:26:25 >
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

Statik ip için aylık ücret nedir ? ( Bu arada iyi araştırın statik ip alayım derken statik ama 100 lu havuz icinden dayamasinlar yine .. belli olmaz onlarin işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 15 Kasım 2020; 21:4:23 >
  • 
Sayfa: önceki 10671068106910701071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.