Şimdi Ara

Türk telekom egm yeni tarifeler (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
32
Favori
65.554
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell'de de emniyete özel 6gb 500dk 1000 SMS 35tl tarifesi var. Telekom ucuz ama pek kaliteli değil. Şehirler arası genelde çekmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaz fırsatına yeni geçtim 6gb olana.

7gb olan çok sıcak değil açıkçası
  • befo B kullanıcısına yanıt
    bu bitti diye biliyorum.
  • Haber veren arkadaşa teşekkür ederim.
    Bende smsle geçiş yaptım. Daha önceden EGM tarifelerinden kullanmıştım.
    Eşimin telefonundan sms attık fakat onu kabul etmedi.
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Bitmemiş hocam

• SMS le kampanyaya geçtikten sonra müşteri hizmetlerini arayıp taahhüt vermeniz gerekiyor yoksa indirimli fiyat yansımıyor bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: mehsar

SMS le kampanyaya geçtikten sonra müşteri hizmetlerini arayıp taahhüt vermeniz gerekiyor yoksa indirimli fiyat yansımıyor bilginize

SOZ yazıp 5555e mesaj atarak da mümkün

• SOZ yazıp 5555 gönderdim. Böyle mesaj geldi

12 fatura donemi TurkTelekom faturali mobil hatta kalma sozune tarifeden 10TL/ay indirimle yararlanmak icin ONAY yazip cevaplayin. Taahhude uyulmazsa yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ucretler toplamindan lehinize olani yansir.Onay SMSi ucretsizdir B001

• quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Mesaj yoluyla 12gb lik tarifeye geçtim, hattıma tanımlanmış ayrı ayrı iki adet yüzde 10 luk indirim vardı, online işlemlerden baktım taahhütler duruyor inşallah indirimler iptal olmaz da yüzde 20 indirimli kullanırım

bende de % 25 indirim tanımlı. 7gb lık tarifeye geçsem % 25 ile 24 küsura gelecek. Acaba indirim iptal olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akadaşlar azönce mh yi aradım arkadaş sağolsun yardımcı oldu ve 5-6 ay önce kamu megada olduğum için sistemde egm çalşanı olduğum gözüktü 12 gb tarifeye 39 tl ye geçiş yaptım birde geçen hafta tanımlanan 1 yıl boyunca ek 2gb taahhütsüz nedava paket vardı 14 gb internet 39 tl ye geldi. Mesaj yoluyla geçemeyenler mh arasın yardımcı oluyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 26 Temmuz 2017; 8:40:47 >
  • hamucera kullanıcısına yanıt
    Hocam sms de sıkıntı çıkanlar mh arasın 2 dk de geçiriyorlar tarifeye sıkıntısız. Ben önceden kamu megadaydım ama şuan normal tarifelerden birindeydim şubeye gidip tekrar kimliğimi vermeye gerek kalmadan geçiş yaptılar sms ile geçemiyordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurt00006

Arkadaşlar ben müşteri hizmetlerini aradım referans yoluyla geçenler faydalanmaz dediler hemen mesaj attım tarife geçişi anında yapıldı

Mh bir şeyi de bilse şaşarım. Evdeki bir hattı egm2gb a geçiş yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: iko81

5555 numarasına

EGM12GB

yaz gönder

Taahhüt vermek için de "SOZ" yazıp 5555 e göndermeyi unutmayın.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    İptal oluyormuş galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Mesaj yoluyla 12gb lik tarifeye geçtim, hattıma tanımlanmış ayrı ayrı iki adet yüzde 10 luk indirim vardı, online işlemlerden baktım taahhütler duruyor inşallah indirimler iptal olmaz da yüzde 20 indirimli kullanırım

bende de % 25 indirim tanımlı. 7gb lık tarifeye geçsem % 25 ile 24 küsura gelecek. Acaba indirim iptal olur mu?

Mh yi arayıp bilgi alın. Fatura indirimiyse sorun olmaz. Tarife indirimiyse iptal olur.

• Ya 6 gb 39 tl biriniz referans olsun be :(
  • vedatcan19 kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 refeansımıda kullanmadım önceden olsa çekinmiyordum ama malum olaylar yüzünden baş ağrıyabilir.

• Yüzde 10 indirimle 49 liralık 15 gb ı vergiler dahil 44,6 -45 tl civarında bir fiyata geçtim bende

• quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

İptal oluyormuş galiba.

Online işlemlerde benim 2 adet yüzde 10 luk indirim im hala görünüyor sabah geçmiştim 12 gb lik pakete...

• antireis A kullanıcısına yanıt
    Olmuyormuş demekki mh deki kadın yanlış bilgi verdi benimde tanımlı duruyor baktım şimdi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.