Şimdi Ara

Türk telekom egm yeni tarifeler (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
32
Favori
65.543
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeş nacizane fikrim butcene göre hareket et. 12gb tarifenin ücreti 39tl. 8gb tarife 29tl. Sen burda işin içine EGM ve kamu kelimelerini hiç katma..

Faturaliya bu tip tarifelere varım. Birde konturluden faturaliya geçenlere ve yeni abonelere indirim tanımlanıyor bende yararlanmak istiyorum de.. kaç senelik abonenizim falan de süsle..

Önce vermiyorlar yok o halde anlasmiyorum falan deyince tamam sizi kirmayalim deyip yapıyorlar..

He baktın olmadı kapat teli 5 dk sonra yine ara olana kadar çaba gösterenlerin hepsi aldı bu tip tarifeleri.

Bende daha 15 gün olmadı tarife yeniledim ve indirim aldım böyle.. bol sans

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah hocam oyle yapar denerim sansimi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Aynen bende 12gb tarifesi istedim tabi hemen geçirelim dedi 39tl dedi.. şaşırdım hemen geçirelim demesine.. dedim indirim olursa geçerim benim aylık odeyebilecegim rakamlar 30-32tl falan.. dedi malesef indiriminiz yok.. bende tamam istemiyorum o zaman konturluye geçirin beni butceme göre kullanırım dedim.. birden yüzde 15 indirim yapalım kirmayalim sizi dedi ve tarifesi 31.5 liraya verdi bana.. 33.44tl fatura görünüyor telsiz kullanım bedeliyle

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Bu referansı tanıdığımız polis mi verecek mh yoksa biz mi arayıp şu numaralı polis benim tanıdığım mı diyeceğiz? Öğretmenim bize neden yok bu tarifeler eyy tt? İki hattım var 50 gün sonra bitiyor taahhüt. Şimdiden öğrenelim de ona göre hareket edeyim

• remy_ kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ...

Hemen yelkenleri indiriyorlar...

• Bana bu paketi sundular kamu mega kullanıyordum. %40 indirimle verebileceğini söyledi temsilci sanırım vergiler dahil 26-27 TL civarına gelecek bana bundan iyi tarife yok sanırım bu kadar interneti olan.
  • liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    faturasiza gecirin diyeceksiniz ve indirimleri alacaksiniz esas bu

• 4+1+8 gb internet bin dk bin sms 30 tl kullanıyorum. Kamu egm. Normalde tarifem 4 gb ama ekstradan 8 ve 1 gb daha paketler var iki senedir. Bir aralar internet yetmiyor diye müşteri hizmetlerine şikayet etmiştim artık onlar mı tanımladı sistemde mi açık var bilemiyorum iki üç senedir 13 gb olarak kullanıyorum interneti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 5 senelik avea müşterisiyim kapatcam dedim 12 gb lik paketi 29 tl ye verdiler tadından yenmez valla. Evde 4g full çekiyor mis gibi.

• Kamu 4 gb dayım. % 25 indirim tanımladılar. Telsizle 25,70 oluyor,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenercell faturali 7gb 1000 1000 29 liraydı. Fenerbahçeliler için daha uygun ek olarak 2 bilet genel satiştan önce alma hakkı

• Arkadas, simdi aradim musteri hizmetlerini indirim yapmazsaniz kapatacagim faturasiza gececegim dedim yemedi. Faturasiza hemen gecirelim dedi elemen. Siz nasil yaptiniz..

• ayhanest A kullanıcısına yanıt
    aynen hocam bende defalarca denedim,hiçbir şekilde olmadı,hattınıza indirim tanımlı değil dediler defalarca.
  • egm 12gbye geçtim 2 gbde bedava var. 40 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

4+1+8 gb internet bin dk bin sms 30 tl kullanıyorum. Kamu egm. Normalde tarifem 4 gb ama ekstradan 8 ve 1 gb daha paketler var iki senedir. Bir aralar internet yetmiyor diye müşteri hizmetlerine şikayet etmiştim artık onlar mı tanımladı sistemde mi açık var bilemiyorum iki üç senedir 13 gb olarak kullanıyorum interneti

Benim de hattıma 1,4,8 gb bütün paketler ücretsiz tanımlanmıştı geçen yıl,ilk ay kullandım hepsini. Güncel borçta normal görünüyordu. Ama fatura yüksek gelir diye korkup,müşteri hizmetlerini aradım. Adam hattınıza reset atıyorum dedi,bütün paketler gitti :) Burda birisi de o ara bir süredir paketlerin ücretsiz olarak hattına tanımlı olduğunu ve kullandığını,ve faturalarının da normal geldiğini yazmıştı halbuki

• quote:

Orijinalden alıntı: Happy-Go-Lucky

quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

4+1+8 gb internet bin dk bin sms 30 tl kullanıyorum. Kamu egm. Normalde tarifem 4 gb ama ekstradan 8 ve 1 gb daha paketler var iki senedir. Bir aralar internet yetmiyor diye müşteri hizmetlerine şikayet etmiştim artık onlar mı tanımladı sistemde mi açık var bilemiyorum iki üç senedir 13 gb olarak kullanıyorum interneti

Benim de hattıma 1,4,8 gb bütün paketler ücretsiz tanımlanmıştı geçen yıl,ilk ay kullandım hepsini. Güncel borçta normal görünüyordu. Ama fatura yüksek gelir diye korkup,müşteri hizmetlerini aradım. Adam hattınıza reset atıyorum dedi,bütün paketler gitti :) Burda birisi de o ara bir süredir paketlerin ücretsiz olarak hattına tanımlı olduğunu ve kullandığını,ve faturalarının da normal geldiğini yazmıştı halbuki

Valla hocam ben de müşteri hizmetlerini arayıp benim hattımda fazladan paket tanımlı diye sorduğumda birisi sistemde gözükmüyor demişti.Bir başka temsilci de hattınızda normal 4 gb internet var diğerleri aylık hediyedir kullanabilirsiniz deyip geçiştirmişti.Ama 2-3 senedir 4 gb yerine 13 gb internet kullanıyorum ve faturam hep normal geliyor.İşin garibi aveanın internetini nerdeyse hiç harcayamıyorum her ay boşa gidiyor vodafone hattım da var vodafone daha iyi çektiği için vodafone ile giriyorum internete :)

• Faturasız hattıma sürekli 1000 dk 1000 sms 8gb =29 tl teklifi yapıyorlar

Polizaylara olmamış bu tarife..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Faturasız hattıma sürekli 1000 dk 1000 sms 8gb =29 tl teklifi yapıyorlar

Polizaylara olmamış bu tarife..

12 gb +2 yi geçen aydan itibaren 12 tl ye 1 hattımda
    7gb +2 yi 7.5 tl ye 2 hattımda

olmak üzere kullanıyorum. türk telekom daha ne yapsın. Bedava resmen.
  • Market uygulamasında bakınırken egm 15 gb tarifesine geçiş seçeneğim olduğunu gördüm. 49 tlye geçtim. Egm personeli değilim jandarma genel komutanlığı personeliyim ama sanırım ikisi de içişleri bakanlığı bağlısı olduğundan egm tarifeleri tüm içişleri bağlılarına uygulanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaju waffle -- 24 Ekim 2017; 10:36:45 >
  • Bedava kullanıyorsunuz gerçekten. +2gb ve bu indirimi nasıl aldınız açıklar mısınız?

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.