Şimdi Ara

Türk telekom egm yeni tarifeler (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
32
Favori
65.542
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DJlogic

Normal vatandaşım...

10 Gb internet 1000 dk heryöne 1000 sms 28.25 TL.. Avea ... Ben burda bir fırsat göremedim Allah kolaylık versin...

bizde bunu kullanıyoruz ancak biraz daha fazla ödüyoruz. bu tarifeyi nasıl indirimli kullanıyorsunuz?
  • Pazarlık ettim üzerimde 3 hattı da başka operatöre geçireceğim hattımı iptaal edin dedim 2 gün sonra dönüş yaptılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enisyilmaz E kullanıcısına yanıt
    Bazı müşterilere kişiye özel indirim yapıyorlar. Müşteri hizmetlerini arayıp memnun olmadığını ve çoğu kişiye indirim yapılmış bana neden yol gibi şeyler diyebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 120 gün taahutum kaldı geçiş yapabilirmiyim

• gecegelen06 G kullanıcısına yanıt
    evt

• Az önce müşteri hizmetlerini aradım egm 7gb a geçicem dedim 34lira dedi.. Etrafımdaki arkadaşlara %20ler 40lar tanıyorsunuz benim başım kelmi dedim başta bişeyler saçmaladı kız sonra kontrol ettim %15 indiriminiz var tanımlıyorum hatta dedi iyi bari dedim turkcell bayideydim çıkıyım dedim 28liraya geçtim 5lira batırmazdı aslındada başımızm kelmi

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Biz 12liği 30 liradan aldık kanka kazık yemişssin g.o

• Aveanın Tivibulu cep 6 gb tarifesindeyim. 45 tl oduyoruz acaba referans yoluyla yeni egm tarifelerine gecebilir miyiz?

• coolsevgim C kullanıcısına yanıt
    evet ama indirim isteyin

• Hem avea hem de tivibu müşteri hizmetleri ile görüştüm. Avea mh, tivibulu cep 6 gb tarifesinden EGM 12GB tarifesine referans yoluyla geçebilirsiniz, herhangi bir cayma bedeli filan ödemezsiniz dedi. Tivibu bu müşteri hizmetleri ise, tarifenizi değiştirirseniz isterseniz uydu cihazı ve ekipmanlarını iade ederek aboneliğinizi sonlandırırsınız, herhangi bir cayma bedeli olmaz dedi, isterseniz de kampanyalı fiyatlarımızla 24 ay taahhüt vererek ilk 12 ay 16 tl ikinci 12 ay 36 veya 24 ay aylık 26 tl den tivibu süper paket aboneliğinize devam edersiniz dedi.Tivibuyu da kullandığımız için mecburen 6 gb net yetmezse ek paket alarak yola devam etmek daha mantıklı duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolsevgim -- 10 Ağustos 2017; 19:30:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEMATİ

Biz 12liği 30 liradan aldık kanka kazık yemişssin g.o

12 gb lık fazla gelir bana 4gb ı bile bitiremiyordum panpa 2 lira kardayım

firsat 8gb i deneyin faturasiza gececegim deyin sizi arasinlar 8 gb 29 tl

ben yeni yıl 6gb tarifesi kullanıyorum sms yoluyla geçmeyi denedim kabul etmedi. müşteri hizmetlerini aradım cayma bedeli alırız geçişte diyorlar size nasıl böyle diyorlar anlamıyorum ben mi iş bilmeyen adamlarla muhatap oluyorum. yazılı şikayet oluşturdum yine cayma bedeli ödersiniz diyorlar.
  • Egm 12gb tarifesine ek 12 ay boyunca 2gb nasil aldiniz arkadaslar?
  • hidrojenperoksit kullanıcısına yanıt
    Msj geldi ramazan hediyesi diye 12 ay boyunca faturalıda kalırsanız hediye ederiz dediler kabul ettşk

• %40 fatura indirimim var önümüzdeki ay başlayacak ve 12 ay sürecek, egm15gb a geçmek için mesaj attım ama personel kimliğiniz ile gelin diye cevap geldi.

Mesaj atıp onaylanan arkadaşlar daha egm de miydiler.Nasıl yaptınız bunu, tanıdık da yok ki

• tb_fb T kullanıcısına yanıt
    Egm de değilseniz veya ref yoksa nasıl geçeceksiniz tarifeye.

• Önceki mesajlarda anladığım kadarıyla bir iki kişi egm de değilken ve referans yokken geçiş sağlamış, yalnış mı anlamışım acaba

• tb_fb T kullanıcısına yanıt
    Yok hocam geçemezsiniz diye biliyorum. Kuruma özel tarifeyi vermezler.

• Anladım, Telekom bayisinde çalışan bir arkadaş var, hat alıp veriyor, yapabilir acaba, yarın arar sorarım da merak ettim

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.