Şimdi Ara

Türk telekom egm yeni tarifeler (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
32
Favori
65.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben şu an yeniyıl 6gb tarifesi kullanıyorum ve 120 gün daha taahhüdüm var. daha önce egm tarifesindeydim ancak internetimi artıracakları bahanesiyle tarifemi değiştirmişler. Şimdi dönüş yapmak istiyorum mesaj atıyorum kabul etmiyor referansla geçmeye çalışıyorum hattınızda tanımlı tarife ve servisler geçiş yapamazsınız diyor. Müşteri hizmetlerini aradım taahhüdünüz dolmadan geçemezsiniz yada taahhüdü bozup cezai ücret ödersiniz diyorlar çözümü bulamadım.
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    faturasizdaydim onlar aradi ,ayrica 2 kat internet hakki vardi oda varmis onada gectim.interneti bitiremiyorum.ama pazarlik yapmadim yapsam 24/25 tl olurdu sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    3 aylık iki kat internet ise 28 tl ye 8 gb alıyorsunuz ozaman.

• aynen

Hocam benimde biri 30 tl ye 9 gb diğeride 39 a 14 gb daha karlı sanki egm paketleri

• az önce aradım pazarlık yaptım

12+2 gb internet 1000 dk 1000 sms 5400 dk grup içi

vergiler dahil 35.60 tl karşılığı anlaştım.

2 kat internet hakkı ne ondan nasıl yararlanılır şartı vs?

Siz 12 gb lik tarifeyi aldıysanız Mh deki temsilci size egm 12gb lık tarifeyi mi önerdi bu dediğiniz fiyata?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 1 Ağustos 2017; 18:52:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

2 kat internet hakkı ne ondan nasıl yararlanılır şartı vs?

Siz 12 gb lik tarifeyi aldıysanız Mh deki temsilci size egm 12gb lık tarifeyi mi önerdi bu dediğiniz fiyata?

Hocam arkadaşı tarife farklı 12 gb olan değil egm tarifesi de değil sanırım. Birde 2 kat için 4.5g sim kartı yeni almış olmanız gerekiyo 2017 nisandan önce aldıysanız kampanyaya katılamıyorsunuz.

• Degerli musterimiz, 12 ay Turk Telekom Faturali Mobil hat kullanma sozunuze bir sonraki fatura doneminizde baslayacak %40 aylik sabit ucret indiriminiz mobil hattiniza tanimlanmistir. indiriminiz 12 fatura donemi boyunca gecerli olacaktir.

Şimdi bu faturaya indirim mi tarifeye indirim mi? Tarife taahhüt bitmesine 24 gün var. +90 507 985 4930 bu numaradan arayıp telesekreter vasıtasıyla indirim teklif ettiler. Bir ay önce aynı numara ile arayıp yüzde 20 teklif ettikleri ve numara yabancı olduğu için kabul etmemiştim. Risk alamadım ve kabuk ettim. Bu arada yaz tarifesindeyim. Yüzde 20 tarife indirimi ile 32tl ödüyorum. 24 gün sonra bu tarife bitecek. Ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asarcik -- 1 Ağustos 2017; 19:14:15 >
  • Anladım sanırım 8 gb + 2 kat olayından 3 ay 8 gb şeklinde

• ellekem kullanıcısına yanıt
    Aynen bende direk 16 gb sanmıştım şaşırmıştım.

• Yaz fırsatı paketinin kullanırken 1 ay sonra taahhütüm bitiyor müş hiz %40 indirim telefonu geldi 8GB 'lı paket 21,5 TL olacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diricans_RM -- 3 Ağustos 2017; 11:13:40 >
  • canciger C kullanıcısına yanıt
    Hocam +2 GB nasıl aldiniz. Pazarlıkla mi yoksa ramazan kampanyası için kişiye özel gelen mesajla mi aldınız.

• Tarifenin bitmesine 2 günüm kaldı. Aradım egm tarifesine siz geçemezsiniz dedi çünkü kamu megadan yaz tarifesine gecmissiniz yeniden referans lazım dedi. Kapattım tekrar aradım daha önce referans aldım dedim bu seferki eleman hemen buldu tarifeyi size oluyor dedi 12 gb 1000dk sms 5400dk vergi dahil 41.5 lira dedi. Kardeş dedim indirimim vardı ona baktı memnuniyet icin %20 indirimle 31 lira oldu. Birde hediye 2 gb internetim vardı özetle 14 gblık paket 31 liraya gelecek. Daha önceden kamu mega kullananlar arasın oluyor bazıları yapamıyor kapatın başkasına bağlanın. Fakat 2 gün erken yaptığım için şuanki kalan 2 gb yandı. eski faturayı ödicem + 2 günde egm tarifesini ödicem. 5-6 lirayı gecmez abi dedi ben işi garantiye aldım :D çok iyi olmasada fiyat performans türk telekom

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Egm yeni tarifeye geçince direk o an mı başlatıyorlar kullanmaya yanç 7gb a geçtim diyelim eski tarifedeki kalan dakikalar internet gidiyor yeni tarifedekiler mi başlıyor?

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam egm ve diğer bütün tarifelerde öyle oluyor. Oyüzden son zamana bırakmak lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEMATİ

Aynen hocam egm ve diğer bütün tarifelerde öyle oluyor. Oyüzden son zamana bırakmak lazım

22sinde bu ayın taadüt biticek geçiyim diyorum ama en azından bi %20 indirim de istiyorum onlar arasın yani bilemedim ben geçersem zaten aramazlar nasılsa geçmiş diye ne diyorsunuz?

• Normal vatandaşım...

10 Gb internet 1000 dk heryöne 1000 sms 28.25 TL.. Avea ... Ben burda bir fırsat göremedim Allah kolaylık versin...

• DJlogic kullanıcısına yanıt
    Aynı paket e ben 41.50 ödüyorum nasıl aldın

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.