Şimdi Ara

Türk telekom dolandırıclığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mobil online işlemlere aralık ayında girdiğimde prime ile tanış 10 gb tarifesi size özel 39 TL yazıyordu. Daha sonra geçiş yaptım ve ilk ay 57 daha sonraki ay 58 tl ücretlerle faturalandırıldım. İlk ay için olabilir dedim ama sonrasında yine farklı bir tutar gelince müşteri hizmetlerini aradım ve bana 39 TL ile taahhütün verildiğini ancak farklı tutarlar ile faturalandırıldığımı belirttim. Siz 54 TL ye geçiş yapmışsınız dedi :) Biraz önce şikayetimi yazdım yine sonuçsuz kalırsa tüketici hakem heyeti yolu gözükecek ama bu yaptıkları kaçıncı saçmalık kaçıncı dolandırıcılık .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk ay detayları neden incelemediniz yol yakınken. Düşürürsünüz en azından

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturalı hat pişmanlıktır..!!!!!!

*Geçmiş olsun..

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    hocam ilk ay yarısını diğer tarifeden yarısını primedan hesaplamıştı o yüzden incelemedim açıkcası.

• vedatcan19 kullanıcısına yanıt
    hesaplasada yine yeni ücrete dedikleri ücrete yakın gelir kullanım haklarını bitirmediysen
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Pişmanlık filan değil kullanmayı bilmiyene herşey pişmanlık seneledir faturalıyım kullandıgımdan farklı gelmedi.
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Sadece faturaLı değil KULLANMayı biLMEyeNe her şey pişmanlıktır.

Benim aylık telefon faturam ortalama 350 Te La civarında geliyor. Fatura içeriğini her zaman incelerim, ekstradan bir şey geLMeZ.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.