Şimdi Ara

Türk telekom dolandırıcılıgı çok dikkat edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 6 ay önce deneme amaçlı istanbul bagcılar telekom müdürlügüne gidip 4gb 24mbit internet paketi altım ordaki şahış 78 tl dedi tamam dedim binada 2 dairemiz var türknette sorun çıktıgı için yedek olarak bunu alıp hıza vs bakayım dedim olmadı iptal edip türnete gene geçerim dedim baglantı ücretinden bahsetmedi zaten bina girişinde ankestrada hat yeri bile belliydi 2. ay hat dondurdum 40 tl para çıkardılar 2 kere hat dondurabiliyorsunuz dediler 1 sene içinde bir 40 tl öyle bayıldım sonra bunlar son 2 aydır 21 21 tl fatura çıkarmaya başladılar ilk 21 tl herhalde içerdeki günlerden kalan filan vardır dedim ödedim sonra bir 21 daha göründe dedim ne oluyor müşteri hizmetlerini aradım 192tl baglantı ücreti çıkartılmış her ay taksite bölünmüş nasıl olur dedim internet paketini veren kadın bundan bahsetmedi iptal etsem bile ücret ödemicegimi söyledi yani 12 ay yada 24 aylık tahaddüt yapmadım yarın tüketici haklarına gidicem direk inş ingilenirler bana imzalattıları belgelerde fiyatlandır'ma ile ilgili birlşey yazmıyor akşam akşam sinir oldum bu kadar sahtekarlık görmedim yahu hemde böyle kurumsal firmalarda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.