Şimdi Ara

Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.241
Cevap
99
Favori
265.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • wildermess W kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • Hocam 2 hafta önce sokağın diger ucunda yangın çıktı ve binaya gelen kablolar yanmış. Netspeed üzerinden kayıt açtırdım ancak hala sonuç alamadım. Bu şekilde dilekçe yazsam acaba sonuç alabilir miyim
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Hocam Türk Telekom engelli indiriminden yararlanacağız da gereken bütün evraklar var elimizde, sadece Talep ve Açık rıza belgesini bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
  • alisssons A kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Engelli raporu fotokopisi teslim edilir, bunun yanında abonelik sözleşmesi imzalanır. Talep yani " şu hizmeti talep ediyorum" anlamındadır. O hizmete ait engelli paketinin ismini de ekliyorsunuz. Açık rıza olan ise kvkk ile ilgili bir evrak. Siz vekil tayin edildiniz anladığım kadarıyla yoksa siz kendiniz mi alacaksınız? Eğer engelli yakını iseniz yakını olduğunuzu gösterir belge de gerekir. Dosya incelenip bağlantı sağlanır.
  • dogi1907 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu konu acil olduğundan dilekçeye gerek yoktur. Bağlı olduğunuz telekom müdürlüğü ile irtibata geçip dsl teknik veya erişim planlama ile görüşerek durumu şifahen iletiniz. Dilekçe yazmanız luzum görülürse operasyon biriminden yazabilirsiniz. Dilekçe takip no almayı unutmayınız.
  • Dilekçe vermeye gittim bugün pendik müdürlüğüne normal başvuru almak istediler.
    Hanımefendi TT dan almak istemiyorum sadece altyapı başvurusu yapmak istiyorum dedim, başladı TT un ozellestigini filan anlatmaya sonunda üst kata bilmem kim beye yonlendirdi.
    Evrak kayıt bölümüne gittim orda dilekçe örneği verdiler doldurdum. Adam bi dk dedi müdürune anlatti durumu müdürde seni kim yukarı yolladı filan dedi tarif ettim filan aldilar sonra dilekçemi anlayacağınız baya yokuş yaptılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prometheus-25 -- 4 Ekim 2019; 16:38:59 >
  • Prometheus-25 kullanıcısına yanıt
    Anladım. Dilekçe takip numaranızı aldınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Anladım. Dilekçe takip numaranızı aldınız mı?
    Hayır hocam sordum dilekçeyi işleme koyacak arkadaş yarın gelecek dediler dilekçeyi bıraktıkları masa boştu gerçekten.Takip numarasınin telefonuma geleceğini söylediler.
    Anladım, eğer mesaj gelmez ise bu numarayı almak için yeniden gitmeniz gerekecek.
  • quote:

Anladım, eğer mesaj gelmez ise bu numarayı almak için yeniden gitmeniz gerekecek.
    Anladım hocam umarım gelir.Bu numarayla süreci nerden takip edebilirim dedim buraya gelmeniz gerekiyor dedi doğrumu
    Evet doğru. Oradan soruyorsunuz o dilekçenin akıbetini.
  • quote:

Evet doğru. Oradan soruyorsunuz o dilekçenin akıbetini.
    Kötüymüş
    Maalesef.
  • Madde 4 için olumlu dönüş alma ihtimali yüksek mi? Daha önce olumlu dönüş alan var mı bu konuda ?
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    Denemeniz gerekiyor. Sonuçta herkesin müdürlüğü farklı.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • cimer yada btk üzerinden nasıl başvurabilirim
  • andriace kullanıcısına yanıt
    turkiye.gov.tr adresinden giriş yapıyorsunuz. Bir de şu adres var.https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.