Şimdi Ara

Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.240
Cevap
99
Favori
264.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba son 2 haftada 3 kez BTK ya başvurdum. Son gelen mesaj aşağıdadır. Tavsiyeniz nedir acaba. Adsl kullanıyorum vdsl veya fiber kullanmak istiyorum.... Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayrıca erişim planlama vb birimine dilekçe ile başvurmak gerekir mi

• akuruk kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Bölgenizdeki planlamalar ile ilgili bilgi almak isteğinize yönelik erişim planlama birimine dilekçe yazabilirsiniz. Eğer müsait iseniz bölge müdürlüğünüzü şahsen de ziyaret edebilirsiniz.
    Btk üzerinden, bölge telekom müdürlüğünüz erişim planlama birimine yönelik bir dilekçe daha yazıp, bölgeniz ile ilgili vdsl çalışması olup olmadığını sorabilirsiniz.

• herkese merhabalar,

süreçlerde değişiklik var mı acaba eskiye nazaran.

yeni ev kiraladım bina yeni ve maalesef alt yapı yok. 3-4 bina ilerisinde var ama.

benden önce ttnet'e altyapı için başvuru yapan oldu mu bilmiyorum,hafta içi gidip başvuru yapacağım bakalım ne olacak.

--

aynı mesajı diğer konuya da yazmış bulundum bu arada
  • :Fatih: kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Öncelikle hayırlı olsun yeni eviniz. Güle güle oturunuz.

Binanızın altyapı planlaması ile ilgili güncel durumunuhttps://tuketicisikayet.btk.gov.tr/ bu adresten bir dilekçe oluşturarak sorgulayınız. Aldığınız cevaba göre yeniden konusalım.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Hocam btk başvurusundan sonra bir de bugün dilekçeyle planlama birimine gittim durumu anlattım dilekçe kabul etmiyoruz sistem üzerinden başvuru alıyoruz sayıya göre durum değerlendiriliyor planlama çıkıyor dedi tabiki de bunun süresini bilmiyoruz ne kadar süreceğini dedi. Şu anda sizinle birlikte 4 kişi olmuşsunuz başvuru yapan dedi. Yani elde var sıfır, nasıl ne kadar sürer artık bilmiyorum canım sıkıldı iyice..

• efsane190789 kullanıcısına yanıt
    Dilekçeleri teslim alan müdürlükler bu konuda mevcut, hatta takip numarası da veriyorlar, konuyu okumuşsunuzdur zaten. Dilerseniz btk üzerinden tekrar talep oluşturun, dilekçenizde imzası olanlar var ise onlar da btk üzerinden yazsınlar.

Evet okudum konuyu hocam ben de ona istinaden umutlanmıştım dilekçeyi verebilirim diye. Bireysel yazmıştım dilekçeyi. Öyleyse binadakilere haber edecez onlarda btk üzerinden yazsınlar bu durumda yapabilecek tek durum bu kalıyor.

https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/

Bina genelinde bu adresten talep oluşturursanız çok faydası olacaktır.
    Tamamdır teşekkürler

Rica ederim.

• merhabalar, benim sorunum şu. mahalle içinde müstakil bir evim var. tek daire yani tek müşteri. sokakta fiber çalışması yaptı süper online. ama onlar sadece sitelere ya da çok kullanıcı bulacakları apartmanlara veriyorlar galiba.
    dsmart adsl kullanıyorum, ttnetin kapsama haritasından baktığımda muhtemelen onlara kayıtlı bir müşteri olmadığım için bu alanda bilgiye ulaşılamadı diyor.

bana 50 metre mesafede 4 daireli bir apartmanda fiber net var uyarısı gösteriyor site.
    ben btk ya şikayet açtım.
    türk telekom müdürlüğüne de giderim, ama boş bir çaba mı? tek daire diye vermezler mi?

yan komşu enteresan bir şekilde ekstra ücret ödeyerek aldıklarını iletti, 1000 tl kadar. böyle bir ücrete bile razıyım bir yolu var mı sizce.
  • Merhabalar,

Kapi onlerine kadar fiber kablolar geldi, ic tesisat hazir fakat geri kalan kisim henuz hazir degil, kutu vs. Ilce mudurlugune ugradigimda da ilgileniyorlar ama net bilgi veremiyorlar, cok yogunluk var seklinde geri donus aliyorum. Bu altyapi calismasini hizlandirmak icin yapmami onerdiginiz bir sey var midir?
  • webya kullanıcısına yanıt
    Telekom ile fiber internet anlaşması olan (Dsmart'ın var mı bilmiyorum) herhangi bir firmadan hizmet almak koşulu ile fiber erişim talebi kaydı açabilirsiniz.
    Bir tek siz olduğunuz için onaylanır mı bir fikrim yok maalesef.
  • bbold B kullanıcısına yanıt
    Süreçler program dahilinde ilerlediği için, erişim planlama biriminin verdiği tahmini süre kadar süre verebilir hocam herkes. Onlar da bir süre veremiyorsa biraz daha beklemenizi tavsiye edebilirim sadece. Hayırlı olsun bu arada.
    Tesekkur ederim yanitladiginiz icin.
  • bbold B kullanıcısına yanıt
    Rica ederim :)
  • Merhaba ben şu anda köyde duruyorum. Köy içinde farklı bölgelerde 35 mbps kadar internet veriliyor ama ben dsl hızı olarak 2 mbps'den fazla alamıyorum. Altyapınin iyileştirilmesi ile ilgili Türk Telekom Müdürlüğü'ne gidip dilekçe verdim ancak dilekçe takip numarası vermediler. Bunun ile ilgileneceklerini sanmıyorum. Hangi platformlar üzerinden isteğimi dile getirebilirim?
  • Balgruuf B kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Talebinizi ;
    https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/

adresinden iletebilirsiniz.
    Bana bu biçimde dönüş yapıyorlar ben bu sorunu uzun bir süredir yaşıyorum. Onlarla iletişim kurmaya çalıştığım her zamanda tamamen alakasız şeyler söyleyerek beni reddediyorlar. Hala ne yapmam gerektiğini anlamadım. Geçen seneden beri bir çok platformdan bu sorunumu dile getiriyorum ancak bu tarz benim sorunumla alakasız cevaplar alıyorum. Bir öneriniz var mıdır? İnternet hızım hala 2 mbps.
    Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balgruuf -- 3 Ağustos 2020; 18:54:22 >

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.