Şimdi Ara

Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.240
Cevap
99
Favori
264.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim hocam ne demek
  • Ben PES ETTİM, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
    Dün dilekçe ile telekoma gittim. Dilekçeyi kabul edemiyeceğini söyledi, önceden mahallenin alt tarafındaki saha dolabına fiber çekmişler ve ordan da bakır kablo ile dağılıyormuş (bakır kablo 20 yıllık var). Benim altyapı 24mbps destekliyormuş (gerçektende destekledi ama orası daha ayrı bi olay) ve 650 metrenin hiçbirşey olduğunu 650 metrenin internette bir sorun olmadığını belirtti. Dilekçeyi vermemin hiçbir önemi yokmuş. Versemde vermesemde bi çalışma yapmayacaklarını belirtti. Hadi 24 mbps alıyorum diyelim, daha fazlasını almak istesem nolacak? Daireye kadar Fiber için dilekçe yazsam imzalarla doldursam nolacak dedim? Yine hiçbirşey yapmayacaklarını belirtti. Önceden yapacakları yapmışlar ve birdaha çalışma yapma planları olmadığı için ne olursa olsun hiçbirşey yapmayacaklarmış. Bana sunduğu en iyi çözüm evden TAŞINMAK. Ben artık pes ettim, diğer arkadaşlara kolay gelsin
    24 megabit meselesi: ağustos ayında ilk internetimi bağlatıyorum, altyapı sorgulamada 650 metre ve 31 mbps gösteriyor, ben 35 lik vdsl tarife bağlattım. Aldığım max hız 6mbps. Sonra madem 6 alıyorum adsl ye geçiriyim dedim. Dün adamın 24 mbps demesi üzerine tekrar netspeedden vdsl yaptırdım ve nasıl olduysa bi kaç saat boyunca 23 mbps aldım (1.2 mbps upload) ve bugün altyapım beni şaşırtmayarak daha fazla dayanmadı şuan aldığım hız 0.6 MBPS. Yine adsl yolu gözüküyor. Ne diyim ne yapıyım bilemiyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 aydır uğraşmaktayım sonunda 100 metre yakına saha dolabı yapıldı ve 8 mbps olan hızım 75mbps oldu. burdan interneti yavaş olanlara sesleniyorum pes etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: YldzEnes

Ben PES ETTİM, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
    Dün dilekçe ile telekoma gittim. Dilekçeyi kabul edemiyeceğini söyledi, önceden mahallenin alt tarafındaki saha dolabına fiber çekmişler ve ordan da bakır kablo ile dağılıyormuş (bakır kablo 20 yıllık var). Benim altyapı 24mbps destekliyormuş (gerçektende destekledi ama orası daha ayrı bi olay) ve 650 metrenin hiçbirşey olduğunu 650 metrenin internette bir sorun olmadığını belirtti. Dilekçeyi vermemin hiçbir önemi yokmuş. Versemde vermesemde bi çalışma yapmayacaklarını belirtti. Hadi 24 mbps alıyorum diyelim, daha fazlasını almak istesem nolacak? Daireye kadar Fiber için dilekçe yazsam imzalarla doldursam nolacak dedim? Yine hiçbirşey yapmayacaklarını belirtti. Önceden yapacakları yapmışlar ve birdaha çalışma yapma planları olmadığı için ne olursa olsun hiçbirşey yapmayacaklarmış. Bana sunduğu en iyi çözüm evden TAŞINMAK. Ben artık pes ettim, diğer arkadaşlara kolay gelsin
    24 megabit meselesi: ağustos ayında ilk internetimi bağlatıyorum, altyapı sorgulamada 650 metre ve 31 mbps gösteriyor, ben 35 lik vdsl tarife bağlattım. Aldığım max hız 6mbps. Sonra madem 6 alıyorum adsl ye geçiriyim dedim. Dün adamın 24 mbps demesi üzerine tekrar netspeedden vdsl yaptırdım ve nasıl olduysa bi kaç saat boyunca 23 mbps aldım (1.2 mbps upload) ve bugün altyapım beni şaşırtmayarak daha fazla dayanmadı şuan aldığım hız 0.6 MBPS. Yine adsl yolu gözüküyor. Ne diyim ne yapıyım bilemiyorum...
    Hocam bu müdürlüğü şikayet edin. Türk Telekom a geçin ardından Ümit Önal a LinkedIN üzerinden yazın.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Hocam 6 aydan sonra (3 gün önce de arayıp aboneliğimi otomatik sonlandırmışlardı ön nakil talebimde iptal olmuştu 180 günlük süre dolduğu için) bugün bir gelişme yaşandı, binanın enerji odasına bakmaya gitmiştim Telekom'un kutusunu gördüm yeni takmışlar. Altyapı işi çözülüyor galiba, ışık göründü bundan sonraki süreç uzun sürmez galiba değil mi? Dışarıdan binaya kablo çekecekler sanırım?

Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri

• YldzEnes Y kullanıcısına yanıt
    tuketici.btk.gov.tr adresinden dilekçenizi gönderir misiniz hocam?
  • İyi günlerde kullanın.
  • efsane190789 kullanıcısına yanıt
    Birkaç ay sürmez aktif olur hocam bu. Kendisi fiber oluyor. Hayırlı olsun.
    Çok teşekkürler hocam, inşallah bakalım. Buradan bildiririm sonucu
    Tamamdır hocam. Kaç daire var bu arada binada?
    20 daire hocam
    Çok iyi hocam. Gelişmeler oldukça yazarsanız sevinirim.
    Tabikide
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Hocam çok sevindim, hayırlı uğurlu olsun. Bu arada altyapı sorgulama sayfalarının birinden ekran görüntüsü ekler misiniz konuya, hatıra olarak kalsın :)

Rica ederim hocam. Ne zaman danışmak istediğiniz bir şey olursa bu konuya yazın, ölmezsek cevaplarım, yardımcı olmaya çalışırım.  

Seve seve :) (iletiyi yeni gördüm geç yazdım)

• enisenver kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar. Tekrardan hayırlı olsun. Allah mutlu ve huzurlu günlerde kullanmayı nasip etsin. Ağız tadınızın daim olduğu günlerde kullanırsınız inşallah hep. Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri 

• Ve sonunda bugün bağladılar :)

İşte sonuç. Tabi bu ilk günler olduğu için şimdilik tam hız veriyorlar :) (paketim 24 mbps'e kadar)

Tekrar çok teşekkürler @XpressMusic34 :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enisenver -- 6 Ocak 2021; 15:28:12 >

Estağfurullah hocam rica ederim :) Hat değerlerinizi de ekler misiniz?

Maşallah hocam. 68 e kadar da destekliyormuş. İyi günlerde kullanın :)

Teşekkürler hocam :)

Darısı tüm internet sorunu yaşayanların başına :)

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.