Şimdi Ara

Türk Telekom’dan Vodafone’a geçtim(Tecrübelerim)[Güncelleniyor] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
4.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smart0201

Hocam bende faturasız aldım

Bölge de böyle hep

Hocam speedtest değerleri düşük gibi türk telekoma göre. ancak speedteste göre hızların süründüğü yerde 1080p video açıyorum ve takılmıyor.

bu işte bir terslik var ama çözemedim.

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    vodafone icin guzel hız.
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    3Mbps ile 1080p açıyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Turkcell genelde 150 MBps ile 85 MBps arasında

Türk Telekom’dan Vodafone’a geçtim(Tecrübelerim)[Güncelleniyor]

Vodafone ise 75 Mbps ile 20 MBps arasında

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    Turkcellde guzel hızlar var yogun bölgelerde vodafone sorun olmaya baslamısdı turkcellde rahatım suanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

3Mbps ile 1080p açıyordu
    3mbps ile açıyorsa yüksek hızlara hiçte gerek yok bence.

Kullanım deneyimim hiç etkilenmedi TT’den sonra. Aksine çekim alanım daha genişledi.

• E boşuna demedim, Vodafone iyi olduğu yerde Turkcell'e kök söktürür

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Hocam bende hepsi yüksek hiz veriyor turkcell yükle kazandan hak etdigim tv yi vermedi

Hocam hangisi hoşuna gidiyorsa onu kullan

• Hocam sınırsız olarak kullanılan uygulamalar arasında YouTube yazmışsınız fakat vodafone da YouTube de geçerli olup olmadığı hakkında bilgi yok, Vodafone yanımda uzerinde veya müşteri hizmetlerinde siz seçerken secenekler arasında varmiydi? Varsa bir an önce geçeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0A4E00120

Hocam sınırsız olarak kullanılan uygulamalar arasında YouTube yazmışsınız fakat vodafone da YouTube de geçerli olup olmadığı hakkında bilgi yok, Vodafone yanımda uzerinde veya müşteri hizmetlerinde siz seçerken secenekler arasında varmiydi? Varsa bir an önce geçeceğim.
    Yanlış yazmışım dostum düzenledim şimdi. Youtube paketi için ekstra para ödemek gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

E boşuna demedim, Vodafone iyi olduğu yerde Turkcell'e kök söktürür
    Kesinlikle öyle yakında ankara bodrum yolu arasındaki 4G çekim alanını kontrol edeceğim ve bodrumdan speedtestler gelecek. Orada nüfus az olduğundan 100 mbps download bekliyorum

• Rahmetli pederden kalan hattı çok nadir kullansam da senelerdir kapatmıyor bir şekilde taşıyorum. Geçen yaz kendi hattım Turkcell'de kotam yetersiz gelince pederin telefonundaki Türk Telekom hattına internet paketi almış ve Ege'de muhtelif sayfiye yerlerinde Turkcell kadar iyi olmasa da epey kullanmıştım. Geçen ay taahhüt süren bitince teklif ettikleri paketi beğenmeyip Vodafon'da faturasız hatta geçtim. Bugün bu konuyu okuyunca internetini deneyerek görüş bildireyim dedim.
    Evin bir cephesinden internete bağlanabilirken diğer cephesinden bağlanılmıyor. Şehrin göbeğinde, İstanbul Göztepe'de bana bu uzak kırsal atmosferini yaşattığı için Vodafone'a teşekkür ederim.
    Arkadaşlar, ülkemizde paylaşımlı baz istasyonları olmadığı müddetçe hem milli servetimizden olur hem de biz tüketiciler olarak gerçek rekabetçi ortamdan mahrum kalır buralarda havanda su dövmeye devam ederiz.

Hocam hız ve çekim kalitesi hakkında yorum yapabilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ariic

Hocam hız ve çekim kalitesi hakkında yorum yapabilirmisin
    Hız konusunda Türk Telekomdan 2 gömlek geride. Bazı yerlerde hız gerçekten felç oluyor, kullanılmayacak seviyeye gelebiliyor ama kullanımı fazla etkilemiyor açıkcası. 3mbps speed test değeri aldığım noktadan 1080p video izliyorum mesela. Telefondan da genelde mobil sitelere girdiğimiz için hız sorun olmuyor. Mağdur olunacak noktaya hiç gelmedim. Mesela şuan nüfusu az olan bodrumdayım ve 90 mbps hız aldım. Bu hızda herşeye yeter açıkcası.

Konuşma kalitesi olarak vodafone daha önde. Ses daha net ve kaliteli.

4.5G çekim konusunda fersah fersah önde türk telekomdan. Ankarada çekmeyen bir çok bölgeyi geçtim dün Ankara-Bodrum yaparken dağlarda bile 4.5G yi gördüm ve whatsapp üzerinden görüştüm. Çekim kalitesini görünce TT’de sürünüyormuşuz, 4G kullanamıyormuşuz rahatça.

Bu çekim kalitesini görünce vodafona’dan alt operatöre bir daha asla geçmem. Geçersen turkcell’e geçerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 13 Aralık 2019; 14:31:39 >

sarj sorunu yasiyor musun ? ben cankayada oturuyorum. internet o adar dalgali ki jocam gunde 2 kez ucak moduna alip geri acmak zorunda kaliyordum.

ve video izledigim zaman telefon felaketti isiniyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CB72FF50B

sarj sorunu yasiyor musun ? ben cankayada oturuyorum. internet o adar dalgali ki jocam gunde 2 kez ucak moduna alip geri acmak zorunda kaliyordum.

ve video izledigim zaman telefon felaketti isiniyordu
    Benim şarjım daha uzadı hocam. Stabil şekilde 4G çekince pil ömrü uzuyor.

Dalgalı internet konusunda haklısın. Bir çok noktada iyiyken bazı noktalarda felç olabiliyor ama uçak moduna alıp kapamalık bir sorun yaşamadım

• Bana redli 20 plusı 82 liraya verdiler taahhütü yeniledim. Hani sende onu almaya bak, öyle tadından yenmez... Ama ben yiyemiyorum, çünki buralarda b.k gibi hız var

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Bana redli 20 plusı 82 liraya verdiler taahhütü yeniledim. Hani sende onu almaya bak, öyle tadından yenmez... Ama ben yiyemiyorum, çünki buralarda b.k gibi hız var
    Benim operatör ve ev interneti konusunda 60 lira limitim vardır, 60’ı geçti mi içim acıyor ondan dolayı 80 lira vermem

Red’li 20’de bedava instagram yada youtube kullanımı dahilse efsane

Evet herşey dâhil, ona birde TV ekleseler oy oy oy...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.