Şimdi Ara

Turk Telekom dan Superonline adsl ye geçiş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2 yıldır superonline adsl kullanıyorum. 8mbit adslde 300kbit upload alıyorum yaklaşık 8-9 aydır. 3 ayrı modemde denedim hız aynı. Ne kadar uğraştıysam sorunumu çözmediler.
  • Bilen bilir kaç soru sordum. Uğraştırdım sizi

Sadece son sorum kaldı ttnetten artık kurtulacağım. Bildiğiniz gibi sol aldım gayet memnunum.

Ttnet iptal etmek için mart faturası nın gelemsini bekledim (ödedim) sorun çıkarmasın diye

Araştırdım biraz ttnet iptal etmek için en iyi turk telekom müdürlüğünden (Merkez tt) yapılması gerekiyormuş

Şimdi işin en civcivli yerine geldik. ttnet aboneliği kapatınca satralden kapatıyorlar mı yani sol internet gider mi

Böyle bir video izledim bana böyle sorun çıkar mı
    https://www.youtube.com/watch?v=rTQpJRU1n8I (tamamını izlemek istemeyen başını ve sonunu izleyebilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenizGalaxy -- 18 Nisan 2017; 12:35:15 >
  • buraközkan kullanıcısına yanıt
    Twitter dan @superyardım dan ilettiniz mi dm den denemediyseniz birde ordan deneyin çözerler
  • DenizGalaxy kullanıcısına yanıt
    Superonline ADSL zaten Telekom kadar kötü. Türknet'i sevmiyorum ama deneyin. Taahhüt yok . Beğenmezseniz oradan geçersiniz Superonline'a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 21 martta (23 ünde bağlandı) Superonline bağladık 2 Taahhüt ile

Adls ne kadar iyise o Superonline adls o kadar iyi
  • DenizGalaxy kullanıcısına yanıt
    Telekom altyapısını bağlı adsl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.