Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
20
Favori
232.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki nasıl kotamı ögrenebilirim sen nerden ögreniyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eren596 E kullanıcısına yanıt
    öğrenemiyorum zaten. hız düşünce anlıyorum bittiğini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesaopp

İnternette dolasmaya siteleri vs acmaya yeter ancak youtubeden video izlemek biraz sikintili. 4 mbps ile 720p tek kisi izleyebilir. 4 mbps den sonra akkye girince 1 mbps ile 240p veya zorlarsa 360p izlersiniz. Tabi bunlar tek kişi icin 2 kisi kullanirken ayni anda video izlerse baya sıkıntı olur. Ancak siteleri biraz beklemeyle acar yinede. İnstagram facebbokta ise fotolarda ve videolarda akkden sonra baya sıkıntı yasarsiniz. Son olarak bu yalin degil yani sabit hatta almalisiniz (20tl) toplamda 50 tl ye geliyor. Bunun yerine netspeedte 35 mbps 150gb akn yalin internet 56 tl. Aknden sonra da 16 mbps. Boyle daha mantikli. Ayrica baglarsaniz netspeed beni alıntılayin size guzel bir ayar yapayim hicbir sikinti yasamazsiniz hiz konusunda. Ancak oyun icin biraz dalgali ping oluyor akşamleyin.

Alıntıları Göster
    bu yorum tek kelime ile "cahilce". hemşire kardeş gururuna yedirememiş ki cahilliğini kanıtladığım yorumlarımı şikayet etmiş. ahahahahaha.

• Trader Emre kullanıcısına yanıt
    Benim şikayet ettigim birşey yok ortada. Sana 1 mbps ile mutluluklar

• 1 yıldır bu kampanya sahibiyim arkadaşlar, taahhüt 24 aylık. Almanızı tavsiye etmem. 20 Gb'a kadar internetiniz 4 megabits/second sonrasında 1 megabit/second'a düşüyor. Aylık faturası denildiği gibi 29.75 tl, 29.90 tl geliyor. Bu kısımlar internetin iyi tarafı.
    Fakat internet bağlantınız garip bir şekilde kötü, yani en basitinden 20gb kota sınırı sonrasında 1mb internet almanız gerekirken bazen gün içerisinde çoğu zaman akşamları 0.1 megabit/second alıyorsunuz yani saniyede 16 KB downloadınız oluyor. Normalde düzgün bir şekilde 1mbit verilse rahat bir şekilde web sayfalarında gezinmeniz gerekir. (video izlemeyi kastetmiyorum, kaldı ki ortalama bir kalitede render edilmiş bir 360p videoyu bile 1mbit internet kaldırır.) Bu söylediklerim hat değerlerim iyi iken oluyor. Altta da png formatında SS'ini paylaştım.

Bu tarifeye başvurmanızı tavsiye etmem arkadaşlar. İnternetinizi stabil 4 mbits kota öncesi, 1mbit kota sonrası vermeyecekler!

• tamam internet bağımlısı asosyal kardeş, en hızlı en ucuz internet sende. kavanoz dibi gözlüklerinle monitör başında mutluluklar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trader Emre

tamam internet bağımlısı asosyal kardeş, en hızlı en ucuz internet sende. kavanoz dibi gözlüklerinle monitör başında mutluluklar dilerim.
    Hahaha 1mbps ile çamur gibi görüntü izleyerek gozleri bozma keyfi

• kafayı internet ile bozmuşun. biraz dışarı çık sosyalleş. işten çıkınca eve gömülme. ayda en az 300 gb indirme yapan birinin çamur gibi grafikler ile hemhal olduğunu iddia etmek nasıl bir kafanın ürünüdür anlam veremedim. sana bakınca eğitimin ne denli önemli olduğunu fark ediyorum.
  • quote:

kafayı internet ile bozmuşun. biraz dışarı çık sosyalleş. işten çıkınca eve gömülme. ayda en az 300 gb indirme yapan birinin çamur gibi grafikler ile hemhal olduğunu iddia etmek nasıl bir kafanın ürünüdür anlam veremedim. sana bakınca eğitimin ne denli önemli olduğunu fark ediyorum.
    Haha geceyi beklersin. 300 gb ile bir de 4 mbps ile her gece 6 saat boyunca durmadan indirmen lazim ki 30 günün sonunda 324 gb download yapmis oluyorsun. Sana boyle eziyet yeter zaten. Meslegim var 4k maaşta var. Uzme kendini

• yine cahilliğini konuşturdun. az okuma alışkanlığın olsa önceki mesajlarda bu paket ile tam kapasitede 500 gb rahatlıkla indirilebileceğini bilirdin. ayrıca mesleğinin olmadığını iddia etmemiştim ama gene dayanamayıp asosyal bir oyun bağımlısı olduğunu gizlemek için bir şeyler sıkmaya başlamışsın. silinen mesajlarda 3.500 lira maaş alan bir hemşire olduğunu iddia etmiştin, bakıyorum aradan 1 hafta geçinde 4 bin lira maaş almaya başlamışın. sanal alemde senin gibileri çok gördüğüm için "he yav he" deyip geçiyorum. her mesajını şekil şekil emojiler ile süsleyen birinin lise kafasından pek kurtulamadığı pek açık forumlarda oyunlar ile ilgili mesajların ve üniversite sınavına hazırlanan bireyler ile olan sıkı temasın: halen liseli olduğunu aşikar etmekte. görüşürüz liseli.
  • quote:

yine cahilliğini konuşturdun. az okuma alışkanlığın olsa önceki mesajlarda bu paket ile tam kapasitede 500 gb rahatlıkla indirilebileceğini bilirdin. ayrıca mesleğinin olmadığını iddia etmemiştim ama gene dayanamayıp asosyal bir oyun bağımlısı olduğunu gizlemek için bir şeyler sıkmaya başlamışsın. silinen mesajlarda 3.500 lira maaş alan bir hemşire olduğunu iddia etmiştin, bakıyorum aradan 1 hafta geçinde 4 bin lira maaş almaya başlamışın. sanal alemde senin gibileri çok gördüğüm için "he yav he" deyip geçiyorum. her mesajını şekil şekil emojiler ile süsleyen birinin lise kafasından pek kurtulamadığı pek açık forumlarda oyunlar ile ilgili mesajların ve üniversite sınavına hazırlanan bireyler ile olan sıkı temasın: halen liseli olduğunu aşikar etmekte. görüşürüz liseli.
    Evet 7/24 calisirsa 1 mbps ile saniyede indirilen veri miktari 0,125 kb/sn hhahaha :D sen bir yandan 7/24 download yaparken diger yandan da 720p 60 fps video da izliyorsundud

• Bu paket evde de forumda da insanlari birbirine dusurur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahahahaha. bu mesaj ile tespitlerimin doğruluğunu teyit etmiş oldun. sen bu kafa ile anca rüyanda 4 bin lira maaş alırsın, babanın parasını forumlarda millete laf yetiştirmek, tasarlayanının hamuduyla parayı götürdüğü video oyunlarını oynamak için ziyan etme :D akademik yetkinliğini sağlamak için kullan ve hedeflediğin hemşireliği bitir ardından ahkam kes.
  • bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    mesele paket değil. bu eleman (@Hamikisi) yanlış bilgi veriyor sonra ben düzeltiyorum ardından gurur yapıp konuyu paketin yavaşlığına çekerek cahilliğini gizlemeye çalışmakta. liseli bilmiyor ki herkesin ihtiyacı beklentisi farklı. zannediyor ki kendisi gibi hareket etmeyen veya düşünmeyen rezil olmakta. henüz olgunlaşamamış bir bireyin böyle yanılsamalara düşmesini garip bulmuyorum elbet, keyif ile kendini küçük duruma düşürmesini seyrediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bartlebyandco

Bu paket evde de forumda da insanlari birbirine dusurur.
    Yav hocam 500 gb indirme yapması için 7/24 indirme yapması lazım ki bunu internetin tamamını kullanarak yapması lazım Yani kusura bakmayında 10 tl verin netspeedin 8 mbps aknsiz tarifesine geçin veya 16 mbps 75 gb akn li ye geçin aynı fiyat yalın hemde. 4 mbps 20 gb akn ee sonra 1 mbps olacak. 1 saatte 450 mb indirme yapacak. Yani adamı bu ağlatır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren596

Peki nasıl kotamı ögrenebilirim sen nerden ögreniyorsun
    Kardeşim bakılıyor.Ttnet online işlem merkezinde akn sorgula var sol tarafta orada yazıyor.İşi bildiğini zannedenlere bakma sen.https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/login.do?mobile=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesaopp

Kardeşim bakılıyor.Ttnet online işlem merkezinde akn sorgula var sol tarafta orada yazıyor.İşi bildiğini zannedenlere bakma sen.https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/login.do?mobile=1

Alıntıları Göster
    geçen yaptığı hatadan ders almamış birinin yine bilmediği konularda ahkam keserek aynı hataya düşmesi, kişinin liseli olduğunu bilmem sebebiyle pek garip gelmemekte. halbuki bu paketin kota durumuna online işlemlerden bakılamadığı bu başlık altında bayağı tartışılmıştı. hadi bu liseli kardeş bu paketle ilgisi olmadığı için başlığı okumaz ama neden ısrarla, defalarca bu paketi kullanmakta olan tecrübeli kullanıcının mesajlarını yalanlamaya çalışır ve cahillikle itham eder? bence bu kesinlikle araştırılması gereken bir klinik vakadır.

eren596 kardeş bir şey bildiğini zannedenlere kesinlikle aldanma ben sana bu paketin kotasına nasıl bakılamadığını ss ile göstereyim.

• quote:

geçen yaptığı hatadan ders almamış birinin yine bilmediği konularda ahkam keserek aynı hataya düşmesi, kişinin liseli olduğunu bilmem sebebiyle pek garip gelmemekte. halbuki bu paketin kota durumuna online işlemlerden bakılamadığı bu başlık altında bayağı tartışılmıştı. hadi bu liseli kardeş bu paketle ilgisi olmadığı için başlığı okumaz ama neden ısrarla, defalarca bu paketi kullanmakta olan tecrübeli kullanıcının mesajlarını yalanlamaya çalışır ve cahillikle itham eder? bence bu kesinlikle araştırılması gereken bir klinik vakadır.

eren596 kardeş bir şey bildiğini zannedenlere kesinlikle aldanma ben sana bu paketin kotasına nasıl bakılamadığını ss ile göstereyim.

Okuma yazman yok. Ortayi okusana senin hesapta problem var. Eski ttnet kullanicisiyim sürekli kullanirdim. Neyse 1 mbpsle mutluluklar onlada 720p 60 fps izleyebiliyorsunuzdur ya da çamur gibi bir görüntü vardir.

• internetim hızlı olmayabilir ama bu senin ağzının payını vermeme engel değil. bence trollüğüne başka bölümde devam etmelisin.
  • quote:

internetim hızlı olmayabilir ama bu senin ağzının payını vermeme engel değil. bence trollüğüne başka bölümde devam etmelisin.

Verdigin birsey yok kendini rezil edip duruyorsun. Neyse 1 mbps i savunacak kadar ne yapmislarsa sana

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.