Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
20
Favori
232.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni abone olacaklar, altını çizerek söylüyorum. Kesinlikle abone ol-ma-yın ! 1mbit bu zamanda kullanılacak bir hız değil. Resmen üst pakete geçmeniz için uğraşıyorlar.
  • İndirme hariç kullanmıyorum. Belki alışan kullanır. 4G de ben 50mbit hız alıyorum neden bu lanet yavaşlığı çekeyim. Türkcell hediyelerle birlikte ayda 20gb internet yetiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayda 300 gb rahat indiriyorum. herkes ne kadar boklasa da işimi rahatlıkla görüyor.
  • Trader Emre kullanıcısına yanıt
    aynen aylık kullanım miktarım 300 400 gb arasındaydı.
    Hocam sizi de aradılar mı indirme miktarınız çok sizi üst pakete geçirelim herkesi geçiriyoruz falan diye. Zorunlu gibi zorladı yüzüne kapattım. Böyle saçmalık olur mu? Ben de indirme için kullanıyorum.

• circassianmen C kullanıcısına yanıt
    İnternetinde bir sıkıntı olmadığı sürece muhatap olma yetkililer ile. Telefondan onay alamadığı sürece değişiklik yapamazlar. Ben numaralarını engelledim işim düşerse arıyorum.
    Aynen insanı sinir ediyolar. Ha akn 20 ha 40 olmuş benim için değişen yok. En azından şimdi az para ödüyorum. Aynı paraya verin madem şikayetçisiniz dedim yok şöyle böyle dedi. Kapadım teli.

• Eger kalkamasa isimiz yas aknde ins 2019 kalkar bari 4mb gelsin bize 1mb 5kisi kulaniyoz

• arkadaşlar hızınız 4mb iken (kotayı doldurmadığınız zaman)
    https://www.hiztesti.com.tr/
    https://fast.com/tr/
    https://hiztesti.turktelekom.com.tr/
    http://www.speedtest.net/

bu sitelerde hız testi yapıp sonuçlarını ve saat kaçta testi yaptığınızı yazarmısınız rica etsem (testleri saat 20.00-22.00 arası yaparsanız çok daha iyi olur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asderwet11 -- 13 Temmuz 2018; 14:28:49 >

• asderwet11 A kullanıcısına yanıt
    Bende saat 19.00 dan 24.00 a kadar akk yi aşmadıgım zamanda dahil her zaman , aralıklı olarak hızda düşme packet loss yaşıyorum. Online oyun oynayamaz oldum bu saatlerde. Ping kırmızı oluyor. Kabloyu yeni değiştirmiştim. Gündüzleri sıkıntı yok. Sizlerde de oluyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babywolf -- 19 Temmuz 2018; 22:7:17 >
  • Packet loss

%40 a kadar çıktıgı oluyor. Oyunda hep lag yapan benim. Modemde hat değerlerim süper kabloda sıkıntı yok ama arada saat 19.00dan sonra packet loss yaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babywolf -- 19 Temmuz 2018; 22:24:26 >

• 10 ay tahattumum kaldı allah belalarını versin bidaha tt gitmem

• Benim bu ay yine hizim düşmedi. 3,3mbit olarak alıyorum. Sadece geçen cuma düştü. Ertesi gün tekrar düzeldi. Bir gariplik var..

• The Islander kullanıcısına yanıt
    Hat degerlerin nasıl bende akn gectigimde hemen hız dusuyorlar. Anlamadım yani sizde dusmese bende neden dusuyor hemen

• Paket veri kaybı yaşıyor musunuz

• Babywolf kullanıcısına yanıt
    Veri kaybı diyerken yani kesıntı olmuyor akn gectim diye 1mb geliyor 2 ay once 3mb geliyordu simdi 1mb geliyor

• arkadaşlar bu paketi kullanıyorum . başka bir yere taşınacağım , taşınacağım apartmanda port yokmuş, taşıma talebinde bulundum hattımı dondurup askıya almışlar.ben dondurun falan demedim . eski adresimde modem açıktı kullanlar var diye ellemiyordum geçene kadar. şimdi bu işlem ne kadar uzar tahmini, çünkü etrafımdaki apartmalar da internet var . birde ilçe merkezindeyim . Okullarda açılıyor . İnternette lazım
  • ben bugün aradım müşteri hizmetlerini iptal edicem dedim 300 küsür tl iptal bedeli çıkar dediler tamam dedim bayramdan sonra iptal ediyorum bir daha asla türk telekom dan hizmet almam .

• Xlarge kullanıcısına yanıt
    Kac aydır abonesiniz?

• kasım-2017 den beri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.