Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
20
Favori
232.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okirgil

1 ocak 2019 da bu tarife ne olur. bağlattım memnunum. hız 4 mbps da olsa iyi. youtube u açabiliyorum. şükürler olsun. sorum 1 ocak 2019 da 4 mbps full sınırsıza bizi geçirirler mi?
    Bu arada 4mps full sınırsız akksız ücreti pahalı ama kaç para bilmiyorum. Çok feci yüksek ücret skalası var.

BTK kurul kararında 24 ay boyunca akn uygulanacaktır denmiş. 2019'da Akn kalksa da taahhüt bitimine kadar akn uygulamaya devam ederler.

https://www.btk.gov.tr/File/?path=ROOT%2f1%2fDocuments%2fKurul+Karar%c4%b1%2f(275)_(07)_T%c3%bcrk+Telekom+%c4%b0nternet+Bizden+Kampanyalar%c4%b1n%c4%b1n+S%c3%bcre+Uzat%c4%b1m%c4%b1._20_09_2017.pdf

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    orda bir kaç noktayı okudum. bu tarifenin neden bu kadar uygun olduğu ile ilgili yorum yapabiliyorum.
    "Kampanya kapsamında yukarıda belirtilen pakete yapılacak yeni satışlarda İSS’lere 30 TL
    satış desteği verilecek ve 24 ay boyunca paket ücreti alınmayacaktır. "

akk sonrası 1 mbps e düşecek diyor düşmese bari ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okirgil

orda bir kaç noktayı okudum. bu tarifenin neden bu kadar uygun olduğu ile ilgili yorum yapabiliyorum.
    "Kampanya kapsamında yukarıda belirtilen pakete yapılacak yeni satışlarda İSS’lere 30 TL
    satış desteği verilecek ve 24 ay boyunca paket ücreti alınmayacaktır. "

akk sonrası 1 mbps e düşecek diyor düşmese bari ya.

Resmi karara göre ve sözleşmeye göre 1 mbps yazıyor ama şimdilik 3 mbps'e düşüyor, ileride ne olur bilemiyoruz.

• Bu arada btk "VDSL 24 Mbps altı hızlarda TTNET AŞ’ye 30 TL, diğer İSS’lere ise 60 TL, 24 Mbps ve
    üzeri hızlarda tüm İSS’lere (TTNET AŞ dâhil) 130 TL destek verilecektir" diyor.püfff bize de vermiyor kaliteli internet.pehhh.

https://www.btk.gov.tr/File/?path=ROOT%2f1%2fDocuments%2fKurul+Karar%C4%B1%2f(274)_(06)_Geni%C5%9Fbant+Kampanyalar%C4%B1+S%C3%BCre+Uzat%C4%B1m%C4%B1._20_09_2017.pdf

• bu durumda 4 mbps 500 kbyte ise biz hiç izleyememiz lazım. anlamadım.megabyte mı mbps mi?
  • selam bu paketi bende aldım şu an ortalama 400 le torrent indiriyor + youtube da film izliyoruz güzel yani kota dolunca nasıl olur görecez bende merak ediyorum onun için hemen bitirecem :D
    sonucu en kısa zamanda yazarım..
    bu arada sadece bu yorumu yazmak için üyeliğimi yeniledim :) bi katkıda bizden olsun..
  • Arkadaşlar acil cevap almam lazım taahhüdüm biticek ekteki tarifeler nasıl hangisini seçmeliyim. Şu an 75 gb Fibernet 69 tl ödüyorum. Ayrıca bu listedeki fiyatlara herhangi birşey eklenir mi. Satıcı arkadaştan tam Bilgi alamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • potansiyel suçlu P kullanıcısına yanıt
    Kampanya nedir?

• Logic_Man kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum tt şubesinde baktım tezgahta duruyordu taahhüdüm bitecek ne yapacağıma karar veremedim.

• Bu 29.90 lık kampanya bittimi yoksa devam ediyormu 2018 de arkadaşlar ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazlık ev için İnternetsiz ev kalmasın kampanyasına mart sonundan önce yazılsam, mayıs ayında bağlatabilir miyim? Şimdiden gidip bağlatma olanağım yok.

Kampanya isminin öğrenirseniz buraya yazarmısınız. Yada mümkün olursa kampanya kağıdının tamamını eklerseniz çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logic_Man -- 2 Ocak 2018; 23:49:24 >
    Eğer fiyatlara herşey dahil olacaksa bunlardan birine geçerim buraya da yazarım tabiki. Ben de şunu tam anlayamadım bu fiyatı aldığım yer herşey dahil dedi başka bir şubeye gösterdim buna telefon ücreti de eklenir dedi aklımı karıştırdı siz ne dersiniz?

Yalın paketlerde ayrıca telefon ücreti olmaz. Listede "yalın internet paketleri" ifadesi kullanıldığından ordaki fiyat neyse o ödenir. Tabi kampanyanın diğer detaylarında başka bir ücret talep edilmiyorsa, ama pek sanmıyorum böyle bir durum olacağını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logic_Man -- 3 Ocak 2018; 0:40:27 >
    İlk sayfanın üstünde kampanya adı yazıyordu ama hatırlamıyorum mesaj ekinde taahhütün geri kalan sayfaları var resmini çekeyim lazım olur diye. eğer başka bir ücret eklenmeyecekse bunlar iyi fiyat o zaman

Bağlantı ücreti aylık 9TL olarak hizmet faturasına yansıtılır yazıyor. Bu kısmı bayiye danışın. Liste fiyatlarına +9TL mi gelecek sorun.

hocam en uzuz internet bildiğim kadarıyla henüz istanbula gelmemiş olan netspeed. mesela oraya geçmek istesen 35 mbps 150 akn 52 tl. 24mbps 100 akn 46 tl.
    sama 35 liği tavsiye ederim çünkü akn sonrası 16 mbps e düşüyor. 24 lük ise 8 e. verdiğin resimde 24 mbps 51, 35 lik ise 54 tl. hiç riske girme. tt de en azından muhatap bulursun. al 54 tl lik 35 mbs lik tarifeyi.
    bu kampanyadan hiç internet bağlatmamış kimsede faydalanabilir miydi acaba? bunaz nasıl ulaşabiliriz?
  • okirgil O kullanıcısına yanıt
    O adreste daha önce hiç internet bağlatmamış veya iptalinden en az 3 ay geçmiş olanlar faydalanabiliyor. Sorgulama adres bazlı yapıldığı için başkasının üzerine internet varsa da 3 ay şartı aranıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 3 Ocak 2018; 9:16:22 >
  • okirgil O kullanıcısına yanıt
    haklısınız ama türk telekom haricinde bir firmadan internet alamıyorum öyle dediler bana
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.