Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.936
Cevap
20
Favori
232.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Logic_Man

3 e düşünce 2.5Mbps gibi bir değerdemi kalıyor internet hızı? Speedtest yaparmısınız.

En fazla 3mbit. Bazı ayarlarla belki maximum hız alınabilir. Ama yakın değer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhüt bitiminde modem bizde kalıyor diye kalmış benim aklımda. Tekrar okudum ve ''Bulunduğu lokasyonda Fiber altyapısı (FTTH) olan müşterilerimizin internete erişimi için MODEM KULLANIM HAKKI ücretsiz sunulmaktadır.'' ibaresini görünce vazgeçtim abone olmaktan. (ADSL içinde aynıdır sanırım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serciey -- 30 Aralık 2017; 21:45:9 >
  • Serciey kullanıcısına yanıt
    adsl modem verirlerse modem senin oluyor. o yoksa fiber verirlerse o modem taahhüt bitiminde geri alınıyor.
  • ADSL modem alanlar model yazabilirler mi?

NOT: Kampanya uzatılacakmış. Ve müşteri temsilcisi akn sonrası 1mbit 'e düşüyor diye ısrarla belirtti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serciey -- 30 Aralık 2017; 23:39:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce bende başvurdum bakalım. Umarım hız 1 mpbs ye düşmez. Düşmüşse on numara paket tam aradığım türden düşerse de fiyatına göre yapacak bişey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serciey kullanıcısına yanıt
    Zyxel 3312

• tpp T kullanıcısına yanıt
    8mbps 40 tl hangi firma, hangi tarife

• tpp T kullanıcısına yanıt
    okirgil O kullanıcısına yanıt
    Uzatılacak bilgisi gelmiş dendi. ADSL modemin kampanya sonunda kalacak olması en önemli avantaj bence kampanyadaki.

Zyxel 3312, vdsl ve fiber destekliymiş. Lokasyonunuzda fiber var mı, yoksa adsl olarak mı hizmet alıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serciey -- 31 Aralık 2017; 16:57:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adsl fiber yok

• quote:

Orijinalden alıntı: tpp

Hocam ben başvurmadım daha. Superonline 3 ay daha uzatmis kampanyayi.

Turk telekom da kesin uzatacak mi? Bilginiz var mi? Yeni yilda daha iyi bir paket cikartmazlarsa alinabilir. Ama 1 mbpsye duşerse çok bir anlami yok gibi.

8 mbps zaten 40tl taahhutsuz.. Biz 1 mbpsye 30 lira vermiş olacagiz. Hem 24 ay taahhutlu.

8mbps taahhütsüz 40 lira nerede?

• quote:

Orijinalden alıntı: Walled

quote:

Orijinalden alıntı: tpp

Hocam ben başvurmadım daha. Superonline 3 ay daha uzatmis kampanyayi.

Turk telekom da kesin uzatacak mi? Bilginiz var mi? Yeni yilda daha iyi bir paket cikartmazlarsa alinabilir. Ama 1 mbpsye duşerse çok bir anlami yok gibi.

8 mbps zaten 40tl taahhutsuz.. Biz 1 mbpsye 30 lira vermiş olacagiz. Hem 24 ay taahhutlu.

8mbps taahhütsüz 40 lira nerede?

https://www.netspeed.com.tr/adsl-tarifeler/

Taahhüt yok deniyor ama aslında var. 6 ay taahhüt karşılığı 60TL aktivasyon ücret indirimi yapıyorlar. Taahhüt yapılmazsa 60TL ücreti abone öder.

• Kampanya beklendiği gibi 31 Mart 2018 'e kadar uzatıldı.

• Logic_Man kullanıcısına yanıt
    Sanırım her ilde hizmetleri yok henüz. 40 liralık paketi bağlatmak istesem bunlarda sizde fiber var adsl paket veremiyoruz der mi acaba ?

• okirgil O kullanıcısına yanıt
    Netspeed

• Walled kullanıcısına yanıt
    Adsl bakır kablodan çalışır. Fiber tarifelerinide ayrıca belirlemiş netspeed. 2018 ocak ayında tüm Türkiye de hizmet verme planları olduğunu öğrenmişdim firmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logic_Man -- 1 Ocak 2018; 10:11:50 >
  • Beyler bende bağlarım 15 liraya türk Telekom dan. Bugün gelip bağladılar modem tp link w9970v3 modeli. Hız testi yaptım 3.4 mpbs çıktı ama ping 25 bana yüksek geldi birşey yapılabilir mi sizlerde durum nasıl.

• kardeş hızın 20 gb tan sonra kaça düşecek kullandıktan sonra bildir hadi kolay gelsin

• murat425 kullanıcısına yanıt
  • 1 ocak 2019 da bu tarife ne olur. bağlattım memnunum. hız 4 mbps da olsa iyi. youtube u açabiliyorum. şükürler olsun. sorum 1 ocak 2019 da 4 mbps full sınırsıza bizi geçirirler mi?
    Bu arada 4mps full sınırsız akksız ücreti pahalı ama kaç para bilmiyorum. Çok feci yüksek ücret skalası var.
  • okirgil O kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu paket penetrasyonu arttırmak için çıkartılmış bir paket bu sebeple hep fiyatı uygun olacaktır ama AKN kararlarından muaf tutulabilir bilemem zamanla belli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 2 Ocak 2018; 11:47:7 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.