Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.936
Cevap
20
Favori
232.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ayhanb53

Sanırım bazı yüksek ücretli seçenekler mevcut, şartlarda bu paketlere gecilebilecegi yazıyor

70 tlye 100 gb kotalı ve 60 tlye ilk 3 ay ücretsiz paketler var hocam onlar nasıl sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pahalı hepsi dahil paketine bakın 30 eylül'de paket bitiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bartlebyandco

Bilgilendirme yapacagimi soylemistim. Malesef
    3. gün sonunda hizim 1 mbite dustu. Gecmis olsun. Keske almasaydim diyorum simdi.
    Tavsiyesi olan var mi? Arayip btk falan desem? Ya da btk ya mail atsam falan fayda eder mi?
    izlenecek bor yol bilen varsa paylassin lutfen.

Nasıl olur hocam hızın dusmedigini iddia edenler vardı onlarla irtibata geçseniz, 1'e düştüğü kesinse btk'nin özel kampanya için izin verdiği düşünülürse bir işe yaramaz, en mantiklisi gecebileceginiz paketlere bakmaniz, zannediyorum ki 62 ye felan 50 GB akn 8 MB lik tarife vardi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanb53 -- 19 Eylül 2017; 22:55:10 >
  • ayhanb53 kullanıcısına yanıt
    Kısa bir süre sonra tekrar yükseldi. 400le çekiyor şu an. Düzeltme yapmayı unuttum. Kusura bakmayın. Yalnız kotayı asmama rağmen akn smsi falan gelmedi. Ben torrentte 10 torrent varken bir süre 100 görünce düştü sandim. 1e düşme olursa tekrar yazacağım buraya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bartlebyandco -- 19 Eylül 2017; 23:57:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada sabah Mh aradı. Aktif kullaniyprsunuz 1 mbite düşer kesilme donmalar olur. 10 lira daha verin 40 gb yapalım dediler. Kabul etmedim

• Son durum: 3 4 mbit olarak devam ediyor.

onlıne işlemlerde de kota sonrası 3 mbit yazıyor.

Ama Turknet aknyi komple kaldirmisken oraya gider zaten herkes.

• bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam bayağı bilgilendiriniz .... eğer 1'e düşme olursa haber verin.

• Bugün iki bayiye uğradım biri sizde fiber var 29tl olmaz dedi diğeri olur dedi. Modem fiber olduğu zaman iptal edince geri alınacakmış. 1hafta sürermiş gelmeleri.

• inexo kullanıcısına yanıt
    Biri Fiber var 4 mb ile sürünecen mi demiş fakat parasını o ödeyecek değil ayrıca her müşteri bağladığı zaman para kazanıyorlar.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    sistemden altyapı sorgulama yaptı 29luk paket olmaz dedi merkez iptal ediyor dedi. 57 tl olanı verecez size daha hızlı hem dedi ben de ikinci bayiye gittim onlar veririz deyince formu doldurduk

• Beyler son durum nedir düşme oldu mu hızlarda. Ev telefonum var 15 liraya bağlatcam ama 1 e düşerse bağlatmanın mantığı yok 3 mpbs yeter bana zaten 720p videoları açar diye tahmin ediyorum.

• murat425 kullanıcısına yanıt
    kotayı asalı cok oldu 3 4 arası gidip geliyor hız...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı tarifeyi vodafone da yapmış ilk 3ay 15tl

• kampanyayı uzatırlarmı ne dersiniz
  • ali coşkun kullanıcısına yanıt
    Bu paketten kısa vadede zarar ediyorlar belki uzun vadede kar elde edebilirler ama uzatacaklarını pek düşünmüyorum.

İnternet Bizden Kampanyası Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu onayını müteakip başlayacak olup 30.09.2017 tarihinde sona erecektir.
    Vodafone 31ekimde son yazıyor. tt de uzatır diye düşünüyorum. Ben de tt den aldım evde fiber vardı vodafone vermeyecekti muhtemelen bende tt tekel türk net de alamıyorum. Bu arada online işlemlerde kalan kotayı göstermiyor neden bilmiyorum.

Üstteki yazdığım bilgileri BTK'dan aldım hangisi daha üst kurum siz tahmin edin.

Vodafone yanlışlık olmuş diye bu kampanyaya geçiremeyebilir.
    vodafone daha yeni başladı her tarafa afişler asmış bitirmez öyle. tt de haziran sondu sonra baktık eylül son oldu uzamaz diye düşünenler alsın o zaman

Öyle bir durum olmaz BTK yüklü ceza keser buna yanaşmaz vodafone 30 eylül'den sonra anca kendini kandırır 30 eylül'den sonra BTK uzatırsa iş değişir ama şu anlık durum budur İSS'ler BTK haricinde herhangi bir kafasına göre hareket etmede yüklü cezalar ve kapatmaya kadar gidebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 26 Eylül 2017; 23:19:41 >
  • kampanya tarihi 31 aralık 2017 ye kadar uzatıldı. Merak edenler siteden kontrol edebilir.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.