Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
20
Favori
232.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kota ya nasıl bakiyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusuf683 Y kullanıcısına yanıt
    Ben sikayet uzerine benimki oldu

Online işlem uygulamasından. Uygulamadan internet bölümüne girince direkt kota çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan6607 -- 2 Ocak 2019; 21:2:22 >
  • sinan6607 S kullanıcısına yanıt
    Bizde çıkmıyor bakımda fln yazıyor

Adım adım fotosunu attım. Ben bu adımlarla giriyorum. Üstteki arkadaş btk ya şikayet etmiş ondan sonra girebildiğıni söylüyor. Ben sadece kayıt aşamasında sorun yaşadım. Onun dışında sorun yaşamadım. Sendeki sorunun çözümü hakkında bir bilgim yok

• sinan6607 S kullanıcısına yanıt
    Aynen btk yazdim ben online islemlerde kota neden gosterilmiyor oda direk mesajımı telekoma iletti telekomdan arandım dediler gosterilir bundan sonra dedim tm

• Bakın

• Bide suan wifi kullanıyorum odama gectigimde mobil veri acıyorumda wifi 7 gb kullandım daha akndemden dusmedi mh aradım dedim bisi demediler onlar diypr akn kalkmıs bende gulerek cevap verdim dalgamı geciyorsunuz diye

• Arkadaşlar 40 gb kotalı olan 4 mbps lik tarifeye geçebiliyormuyuz. Madem kota kalkmıyor biraz yükseltelim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ARKADAŞLAR BTK YA YAZDIĞIM ŞİKAYET METNİ. BİRAZDAN TTELEKOMUN CEVABINI DA PAYLAŞACAĞIM
    4 mbps hızında 20 gb kotalı 24ay 32,90 tl taahhütlü tarifeden evime internet aldım. 2019 itibariyle akk ve akn nin kalkacak olması beni buna teşvik etti. Ve kurulum ve öncesi bilgilendirme aşamalarında bu tarifede de diğerleri gibi kota uygulamasının kaldırılacağı yönünde bilgilendirildim.şimdi ise bu tarife için kotanın devam edeceği söyleniyor. Bunun adaletsizlik olduğunu düşünüyorum. 16 mbps hızındaki adsl hizmeti 50 TL fiyatla kota kaldırılıp sınırsız 16 mbps verilebiliyorsa benim 33 TL ödeyip 4 mbps hız istemem bana çok normal geliyor.
    Umarım sorunumu anlatabilmişimdir. 
    İlgilendiğiniz için teşekkür ederim

• TÜRK TELEKOM UN ŞİKAYETİME VERDİĞİ CEVAP. SİZCE NE ANLAŞILIYOR BURDAN
    Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu üzerinden Şirketimize iletmiş olduğunuz şikayetiniz hakkında gerekli inceleme ve çalışmalar titizlikle yapılarak tamamlanmıştır.

............... hizmet numaralı internet hattınız için 27.12.2018 tarihinde 24 ay taahhütlü İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası_2_THK kapsamında 4Mbps'ye Kadar 20GB AKN tarifesi üzerinden hizmet aldığınız anlaşılmıştır.

Şikayetinize konu ücretlendirmenin 11.12.2018 tarihi itibari ile lansmanı yapılan Şirketimiz Lider Kampanyasına ait olduğu ve söz konusu kampanya kapsamında yer alan ücretlerin mevcut limitsiz paket ücretlerimize göre daha avantajlı olduğu görülmektedir.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom olarak, herkes için erişilebilir iletişim prensibimizden hareketle Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verdiğimiz müşterilerimizin mevcut internet deneyimlerini olabildiğince iyileştirmeyi amaçlamaktayız. Kampanya ve uygulamalarımıza da bu noktadan hareketle yön veriyoruz. Bu doğrultuda 31.12.2018 itibarıyla adil kullanım noktası (AKN) uygulamasına son veriyoruz. Bu tarihten itibaren, taahhüt süreniz bitene kadar herhangi bir ek ücret ödemeden, tarife değişikliği olmaksızın, internetinizi limitsiz olarak kullanabileceksiniz.

Taahhüt süresi sonunda da limitsiz internet kullanım hakkınız devam edecek olup, mevcut müşterilerimize özel avantajlı fiyatlarla taahhüt yenileme kampanyaları da sunacağız

Kampanya ve tarifelerimiz hakkında detaylı bilgi içinwww.turktelekom.com.tr adresini veya Türk Telekom Ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

Bilgilerinize arz ederiz.

Saygılarımızla.
    01/01/2019 11:01:56

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ves_selam -- 3 Ocak 2019; 6:23:19 >

• banada ayni cevabi vermisler kafayi yiycem ya dalga geciyolar heralde ya kaldircam de ya kaldirmiycam de

• kayadoqan K kullanıcısına yanıt
    BURDAN kotayı kaldıracakları anlaşılıyor. Haksızmıyım?

• Haklısın

• Kotayı bitiren oldumu ?

• Yenice kotayı doldurdum. Ve internetim yavaşladı. şimdi çözümü nerde bulacağım. Aldığım ürk telekom bana bu tarifede de kota kalkacak diyordu. Herkese de bunu diyerek sattı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nrj_17 N kullanıcısına yanıt
    Hızını ölçtün mü. Kaça düştü. 2 veya 3 olsada idare eder

• quote:

Orijinalden alıntı: Ves_selam

Hızını ölçtün mü. Kaça düştü. 2 veya 3 olsada idare eder

0,5 in bile altında oluyor benim. kota doldurulunca

• Cümleten geçmiş olsun o zaman. Zaten belliydi, boş yere umutlanmayi seviyoruz.

• bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    He valla. Her daim ümitvarız

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.