Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
20
Favori
232.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    69.90 100gb akn olan sen soyle 35gb aknlı alacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam 1 Ocak öncesi hemen arayıp yükseltiyim tarifeyi. Bölge müdürlüğün den daha da düşük fiyat teklifi alınabilir mi acaba

• matsipik M kullanıcısına yanıt
    Zaten tarife fiyatı 52.90 alo pakette var diye 62.90 geliyor ev telefonu kullanmadıgımız halde halen onada para veriyoruz bu ulkede

• Sanırım bizler yani 4mps 20 GB AKK veya (40gb AKK) kullananlar da sınırsız internet e geçiş yapıyorlar fotoğraf da gördüğünüz gibi eskiden AKK sonra hız kısmı varken şuan yazmıyor şimdi tek sıkıntı 29.90tl ile 39.90 TL veren aynı hızı mı alacak

• yusuf683 Y kullanıcısına yanıt
    Sende 20gb dusur paketi bide online islemlerden akn gosteriliyormu ?

• yusuf683 Y kullanıcısına yanıt
    arkadaş burada 1000 defa yazıldı, hayal dünyasında yaşama lütfen, daha sınırsız ilk gün açıklandığında "internetsiz ev kalmasın paketi" hariç diye ilk konuşmada dediler, daha kimse internetin sınırsıza geçeceğini bilmeden biz internet sınırsıza geçince bizimki hariç olacak onu biliyorduk... o kadar yani... 1 yıl önce 2018 in başlarında... 1 ocak 2019 dan sonra 1 haftada kotanı bitir 40 gb... sonra morun ne kadar güzel renk olduğunu keşfet... aç bak turktelekomun sitesine internetsiz ev kalmasın kampanyası hariç diye haala yazıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numankuman -- 30 Aralık 2018; 16:37:13 >
  • birsey sorucam 1 aylik bir ust tarifeye gecsem 1 ay sonra tekrar bu 30tllik pakete gecis yapabilirmiyim ? bilgisi olan varmi

• numankuman N kullanıcısına yanıt
    Zaten bende kesin kota kalktı demedim ya. Umrumda değil kota ,zaten 1 haftada bitiyor

• kayadoqan K kullanıcısına yanıt
    Oluyor

• Beyler btkı aradım destek sistemini dedim 4mblık paketlerde akn kalkacakmı diye dedi evet dedim peki internetsiz ev kalmasında bu paket buna dahilmi diye dedi evt dedim peki uygulanırsa dedi eger uygulanırsa sikayet bizi arayıp tekrar arıyabilirsiniz diye

• 4 mbps 30 liralik (ve 40 liralik versiyonu) abonelikte akn kalkmiyor , 20 yahut 40 gb hakki tukendiginde 1 mbps e dusecek hiz

Devlet destekli abonelik kapsaminda oldugu icin akn kalkma prosedurunden muafmis , biraz once yeni abonelik actirdim , bilgileri aldim , aktardigim sekilde

24 ay 30 liradan kullanacagiz 4 mbps hiz olacak , 20 gb download ardindan ay sonuna dek 1 mbps ile devam edilecek ozetle

• Adamlarin dediklerine ne bakiyorsunuz zamanunda da 3 mb diye kandirdilar 1 gun daha bekleyip gorelim. Gerci bu sefer de kotayi bitirmek lazim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    Aynen bakalım bende ona gore hareket edecem

• Yani btk yetkilisi bizim tarifede de kota kalkacak dedi. Doğru mu anladım? Hadi bakalım inşallah. Bide böyle Bi telefon hizmeti mi var btk nın. Şikayet veya bilgilendirme için mi bu telefon hizmeti. Bizimlede paylaşırsan bu numarayı sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ves_selam V kullanıcısına yanıt
    Tabikide telefon numarası 0 (312) 294 72 00

• Ves_selam V kullanıcısına yanıt
    Btk numarası hatta adama sordum dedim emin misiniz dedi evet eminim dedim internetsiz ev kalmasında bahsediyoruz dedi evet onda kalkacak dedim tm dedim kalkmasa ne olacak dedi ararsınız sikayet edersiniz dedi bakalım

• Hadi bakalım inşallah bu arada ilk ben derim oyun indireceğim o hafta payday2 ( 22gb ) ve sınav haftası olduğundan YouTube den video izliyorum garanti biter kota varsa

• İnşallah öyledir. Türk Telekom sitesinde altına basa basa kalkmayacak diyor diyo da dediniz mi?

• bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    Aynen sinir bozucu bişey 1 senedir 1mps kullanıyoruz alırken güya 4 den 3 e düşecektir sözleşme ile oynadılar

• circassianmen C kullanıcısına yanıt
    Soyledim bakalım yarın bidaha ariyacam tam kesinlessin adamla konustum yarın sabah bidaha oylesine ariycm bakalım insallah kalkarda 4mb limitsizde rahat olur dustugumuz hale bak

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.