Şimdi Ara

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.049
Cevap
78
Favori
80.966
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1000 dk - 1000 Sms hyöne - 6 GB internet 31.68 kuruşa vergiler dahil geçiş yaptım. Ama bu tarifedende memnun deģilim, dakika yetmiyor zira. Kontörlüyr geçiş yapacam sonunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gün yine aradım bir türlü iptal etmiyorlar. sürekli talebinizi alıyorum, sebebi neydi falan diyorlar. ben de anlatıyorum yüksek fatura bedeli diye. buradan iptal talebi alınıyor sadece mağazaya gidip ıslak imza atmanız gerekiyor dedi. vay arkadaş ceza 1800 lira onu da ödeyeyim diyorum yine iptal etmiyorlar. çıldırcam.
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Faturasiza gecis kaydini olusturun diyecektiniz hemen pes etmusiniz

• bugun beni de kendileri aradı konudan haberim vardı ,
    taahüt 45 güne biticek deyip
    5gb net 1000dk 1000sms 35tl dedi önce
    yok artık ya kalsın dedim ,
    bu sefer
    6gb 1000dk 1000sms 35 olur dedi
    dedim kalsın taahüt dolsun hattımı tasıyacam ben dedi

sizden tek ricam geçmeden bizi tekrar aramanız dedi kapadı
    asadsf
  • blöf yapmayı beceremediğimden mail yoluyla şikayetimi belirttim, umarım uyumlu bir arkadaş arar ve istediğim teklifi verir
  • 542******* nolu hattiniz icin 11.06.2016 11:54:48 tarihindeki bildiriminize istinaden baslatilan incelemelerimiz devam etmektedir. En kisa surede size konuyla ilgili geri donus yapilacaktir.

Yani kontörlüye geçirin dedim onlarda tamam dedi

Şu an aramalarını bekliyorum
    İnşallah fatura fiyatım değişmeden internetimi artırırlar.

• Faturasiza gecirin diye basvurdum. 1 gunu gecti ahala aramadilar. Insallah ararlarda patlamaz :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TT kullanıcısıyım, köylerde turkcell'in çektiği yerlerde internet çekmiyor.

40-60 tl arası sms-arama-internet paketi almak istiyorum. internet en önemlisi.

öneriniz var mı? üç büyük firma da olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: controlf5

Faturasiza gecirin diye basvurdum. 1 gunu gecti ahala aramadilar. Insallah ararlarda patlamaz :))

İnşallah sıkıntı olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir1983

quote:

Faturasiza gecirin diye basvurdum. 1 gunu gecti ahala aramadilar. Insallah ararlarda patlamaz :))

İnşallah sıkıntı olmaz

Aranmadan direk faturasiza gecirilen var mi acaba?

• quote:

quote:

quote:

İnşallah sıkıntı olmaz

Zannetmiyorum
    Yoksa Zokayı tutarız.

• faturasızdan faturalıya geçmek içinde oluyor mu ?
  • şimdi 1 sene sonra ne olacak onu düşünüyorum faturalı 25 tlye geçtim 1 sene sonra faturasız olamam ki

• evet cevap geldi %25 kamu mega tarifeme taahhüt indirimi tanımladılar 23 liradan 1 yıl daha devam...
  • 4 gb aşımsız + 1000 dk + 1000 sms vergiler dahil 26,75 aynı yöntem

• quote:

quote:

quote:

quote:

İnşallah sıkıntı olmaz

Zannetmiyorum
    Yoksa Zokayı tutarız.

bugün aradılar kabul ettim. Talebi cumartesi oluşturduğum için bu kadar gecikti herhalde.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İnşallah sıkıntı olmaz

Zannetmiyorum
    Yoksa Zokayı tutarız.

bugün aradılar kabul ettim. Talebi cumartesi oluşturduğum için bu kadar gecikti herhalde.

Konuyu açan bilgi veren arkadaşa çok teşekkür ederim
    Bugün benide aradılar 6gb lik tarifeyi felan tavsiye ederlerken kamu mega extra tam bana göre dedim indirim yapın bu tarifeye geçirin dedim tamam dediler sağ olsunlar
    Kamu mega extraya %25 indirim bir yıllık taahhütle 33tl ye anlaştık
    Tekrar teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İnşallah sıkıntı olmaz

Zannetmiyorum
    Yoksa Zokayı tutarız.

Size hangi tarifeye geçtiniz.

• yukarıda bir arkadaş gülüyorum demiş, cidden doğru söylemiş.

5 yıllık avea müşterisiyim. 1200dk hy - 2000sms - 5gb için 24tl ödüyordum. 1 senelik sözleşme bitti. kontörlüye geçmek için kayıt bıraktım. 20tl kontör parası+10tl vergi 30tl ödeyeceksiniz dediler.

1 gün sonra oldukça ciddiyetsiz bir kadın aradı. köydeki emmisiyle konuşur gibi bir tavrı vardı. mevcut tarifeme %25 indirimle 34tl fiyat çekti. kabul etmeyince avea prime klasik tarifesini (1500dk - 1500sms - 6gb) bana özel indirimle (!) 45 liraya sundu. zaten sitesinde 49tl olan bir hattı, 72tl'den size özel indirim yaptık diye 45 liraya satmak alenen dalga geçmektir. hayır işin sinir bozucu tarafı, neden geçmiyorsunuz beyfendi, neyi beğenmiyorsunuz, oldukça cazip diyor. fiyatlar cazip değil, indirim sunmuyorsunuz deyince sundummmmm sundummmmm siz beğenmiyorsunuz diyor. böyle bir şey olamaz. 24 liraya kullandığım tarife için %25 indirimle 34tl diyor. yüzde kaç zam geldi bu tarifeye? nasıl bir zam ki, indirimli hali bile mevcut halinden 10tl zamlı dedim. siz beğenmiyorsunuz dedi.

böyle rezil bir müşteri hizmetleri diyaloguna uzun süredir şahit olmamıştım. başka operatörde olan kişi şu tiple muhattap olmadan istediği cazip tarifeye geçebiliyor. ne yapalım, avea teldeki kuşlar için eldeki kuşları kaçırmaya devam etsin. vodafone 750dk - 5000sms - 2gb tarifesine geçtim. ilk ay ücret de almayacaklarmış. tarife doldurarak 1500dk - 4gb için 38 lira vereceğim. 1200dk - 5gb için 1 sene sözleşmeli olarak 34tl vermekten çok daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 13 Haziran 2016; 14:25:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

yukarıda bir arkadaş gülüyorum demiş, cidden doğru söylemiş.

5 yıllık avea müşterisiyim. 1200dk hy - 2000sms - 5gb için 24tl ödüyordum. 1 senelik sözleşme bitti. kontörlüye geçmek için kayıt bıraktım. 20tl kontör parası+10tl vergi 30tl ödeyeceksiniz dediler.

1 gün sonra oldukça ciddiyetsiz bir kadın aradı. köydeki emmisiyle konuşur gibi bir tavrı vardı. mevcut tarifeme %25 indirimle 34tl fiyat çekti. kabul etmeyince avea prime klasik tarifesini (1500dk - 1500sms - 6gb) bana özel indirimle (!) 45 liraya sundu. zaten sitesinde 49tl olan bir hattı, 72tl'den size özel indirim yaptık diye 45 liraya satmak alenen dalga geçmektir. hayır işin sinir bozucu tarafı, neden geçmiyorsunuz beyfendi, neyi beğenmiyorsunuz, oldukça cazip diyor. fiyatlar cazip değil, indirim sunmuyorsunuz deyince sundummmmm sundummmmm siz beğenmiyorsunuz diyor. böyle bir şey olamaz. 24 liraya kullandığım tarife için %25 indirimle 34tl diyor. yüzde kaç zam geldi bu tarifeye? nasıl bir zam ki, indirimli hali bile mevcut halinden 10tl zamlı dedim. siz beğenmiyorsunuz dedi.

böyle rezil bir müşteri hizmetleri diyaloguna uzun süredir şahit olmamıştım. başka operatörde olan kişi şu tiple muhattap olmadan istediği cazip tarifeye geçebiliyor. ne yapalım, avea teldeki kuşlar için eldeki kuşları kaçırmaya devam etsin. vodafone 750dk - 5000sms - 2gb tarifesine geçtim. ilk ay ücret de almayacaklarmış. tarife doldurarak 1500dk - 4gb için 38 lira vereceğim. 1200dk - 5gb için 1 sene sözleşmeli olarak 34tl vermekten çok daha iyidir.

Tarifenin ilk hali zaten çok uygunmus.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.