Şimdi Ara

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.049
Cevap
78
Favori
80.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşim 4 yıla yakındır kamu mega kullanıyor. Hattına ayrıca % 15 tanımlı. Taahhüt bitti. Yeniden taahhüt verdiğimde 27 tl civarı olacak. Şimdi doğum iznine ayrılacak. 2 sene de ücretsiz izin. Bu nedenle 4 gb ı bile kullanamaz. Aynen devam mı etsek yoksa daha düşük bir tarifeye mi geçsek 2 sene için?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banada %25 indirimle 23.6 tlye kamumega4gb. 29tlye 8gb extra olanı önerdi 4gb olanı kabul ettim.teşekkürler kanu açana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fırsat 8gb tarifesinde 4. 5 g hızını tam alabiliyor muyuz hız kaç GB sonrası düşüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: karakteristik61

Neredeyse 10 yıldır Türk Telekom ( Avea ) abonesiyim. Bunun en az 7-8 yılı faturalı. Son iki yıldır tanıdık referansı sayesinde Kamu Mega ya 34 TL ödüyordum. Vodafone Red kullanan birader 2 ay önce TT nin 1000 dk 1000 sms 8 gb 30 Tl olan tarifesine geçiş yaptı. Ben aradım , mevcut aboneye geçiş olmuyormuş, mevcut tarifenize yok %10 yok %15 indirim yok mega extra 8gb 39 Tl filan birşeyler zırvaladılar. Taahüt sürem olduğu için sabır ettim. Şu an 30 Tl taahhüt bozma bedelim varmış, ona rağmen aradım TT yi ve durumu anlatıp faturasıza geçmek istediğimi söyledim. Yine aynı şeyleri zırvaladılar. Ben de 30 Tl altına 1000 DK 1000 SMS 8 GB İNTERNET den daha aşağı bir teklifiniz yok ise beni hiç aramaya zahmet etmeyin direkt geçirin faturasıza dedim ve kapattım telefonu. Kaydınız alındı dediler. Bakalım ne olacak. Bu arada varsın adam gibi tarife teklif etmesinler ve faturasıza geçirsinler. En fazla 30 tl cezayı öderim ama yarından sonra en azından kendilerinin veya başka operatörlerin bol avantajlı faturasızdan faturalıya geçiş avantajından faydalanırım. Bakalım ne olacak. Hayırlısı

Pazar günü aramama rağmen henüz dönüş yapılmadı. Zaten kasım 10 da taahhüt bitiyor. Bu ay mecburen faturayı ödeyeceğim. Aramazlarsa da direkt Bimcell e geçip 2017 i bekleyeceğim. Muhtemelen cazip yeni yıl kampanyaları olacaktır...

• bugun aradim kamu mega kullaniyorum 4 senedir neredeyse ayni fiyata 8gb neti olan paketler var diğer firmalarda da cok uygun paketler gar artik bi cazibesi kalmadi diyerek faturasiz hatta gecmek icin talep oluşturdum..karşıdaki temsilci 3 4 sefer 8gblik tarifemiz temmuzda kapandi dedi.size yuzde 15 25 filan indirim yapalim dedi ben de istemiyorum dedim talep olusturdu bakalım. ayni fiyata 8gb olursa devam ederim yoksa turkcell ya da vodafone gececegim artik

• Sıkı pazarlık sonucu indirimlerle birlikte, 1000 dk, 1000 sms, 4 gb internet paketini 16 TL'den aldım. Herkese teşekkürler
  • ralp88 R kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, Güle güle kullanın. Daha önce hangi tarifeyi kullanıyordunuz. Biz de bekliyoruz ama ne hat kapandı 10 gündür ne arayan oldu

• quote:

Hayırlı olsun, Güle güle kullanın. Daha önce hangi tarifeyi kullanıyordunuz. Biz de bekliyoruz ama ne hat kapandı 10 gündür ne arayan oldu

Bursasporcell Rakipsiz 750 tarifesindeyim hocam. 24 lira veriyordum 2 gb internete

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ralp88 -- 16 Ekim 2016; 20:33:34 >
  • ralp88 R kullanıcısına yanıt
    Sizin adınıza sevindim. Ben de az önce tekrar aradım faturasıza geçme talebim vardı 10 gündür dönüş yapmadınız diye. Öyle bir talebiniz görünmüyor sistemde dedi mh. Yeniden oluşturun dedim o zaman.Aynı hikaye sil baştan Yok efendim %10-15 indirim mevcut tarifeden. Kabul etmiyorum, 1000 dk 1000 sms 8gb interneti verin 25 ten o zaman olyr dedim. Mümkün değil , 8gb kampanyası bitti filan. Kaydı oluştur geçirin faturasıza dedim. Aynı tarifeye 5-10 fazla öderim ama yine sizin gibi kurnazlara o parayı ödemem dedim ,kapattım.

Bimcell in avantajlı tarifeleri var zaten, olmadı vodafone. ..

• quote:

Sizin adınıza sevindim. Ben de az önce tekrar aradım faturasıza geçme talebim vardı 10 gündür dönüş yapmadınız diye. Öyle bir talebiniz görünmüyor sistemde dedi mh. Yeniden oluşturun dedim o zaman.Aynı hikaye sil baştan Yok efendim %10-15 indirim mevcut tarifeden. Kabul etmiyorum, 1000 dk 1000 sms 8gb interneti verin 25 ten o zaman olyr dedim. Mümkün değil , 8gb kampanyası bitti filan. Kaydı oluştur geçirin faturasıza dedim. Aynı tarifeye 5-10 fazla öderim ama yine sizin gibi kurnazlara o parayı ödemem dedim ,kapattım.

Bimcell in avantajlı tarifeleri var zaten, olmadı vodafone. ..

ilk aşamayı geçmişsiniz beni 5 gün sonra aramışlardı 1 hafta bekleyin olmadı değiştirin bence tarifeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: ralp88

Sıkı pazarlık sonucu indirimlerle birlikte, 1000 dk, 1000 sms, 4 gb internet paketini 16 TL'den aldım. Herkese teşekkürler

O nasıl bir indirimdir öyle kaç tane yüzdelik ındırımı tanımlandı hattına

• Tahhüdümün bitmesine 6 gün kaldı arasam nasıl olur. Son ay cezası kitlerler mi?
  • arkadaşlar adıma kayıtlı 4 faturalı hattım var. 3ü için faturasıza geçiş için kayıt aldılar. bana aylık 2 gb internet yeterli. 750 yada 1000 dakika da her yöne dakika. bunu en fazla 20 tl ye alabilir miyim ?

diğer hattımda ise cihaz kampanyası var. onun için iptal olur tek faturada ödemek zorunda kalırsınız dediler. oyüzden kayıt oluşturmadım. cihaz olduğu için de düşük tarifelere geçiş yapsam dahil yinede cihaz kampanyası iptal ediliyormuş. bunun için nasıl bir yol izlemeyelim. teşekkürler.
  • Geçen cuma faturasız hatta geçmek istediğimi belirten talep oluşturdum. 49 tl'ye Prime klasik 6gb kullanıyordum (Hiç bir özelliğini de görmedim)
    Dün aradılar neden geçmek istiyorsunuz diye , arkadaşlarım daha ucuza daha iyi tarifedeler ve benim bu tarifeye geçemediğimi söylemiştiniz dedim.
    Tarifeyi sordular , 8 gb'lık tarifeden dedim.
    Sizi de o tarifeye geçirelim o zaman dedi , %20lik indirim vs. 29 tl +telsiz ücreti olarak ben de geçiş yaptım.
    Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.
  • zaferap kullanıcısına yanıt
    telsiz ücreti bir kere mi ödeniyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oasceuis

bugun aradim kamu mega kullaniyorum 4 senedir neredeyse ayni fiyata 8gb neti olan paketler var diğer firmalarda da cok uygun paketler gar artik bi cazibesi kalmadi diyerek faturasiz hatta gecmek icin talep oluşturdum..karşıdaki temsilci 3 4 sefer 8gblik tarifemiz temmuzda kapandi dedi.size yuzde 15 25 filan indirim yapalim dedi ben de istemiyorum dedim talep olusturdu bakalım. ayni fiyata 8gb olursa devam ederim yoksa turkcell ya da vodafone gececegim artik

4. gununde arandim ve 8gb 1000dk 1000sms 30tlye anlaştık..

• Şimdi konuştum hattım turk telekom kurumsal bir tarife. O yüzden kurumsal müşteri temsilcisi ile görüştüm. Teklif sunmadı 24-48 saat içinde sms gelecek hat taşınacak dedi. Ben faturasıza geçmek istemiyorum bunlar direk sms ile faturasıza geçirmesinler hattımı ? Böyle birşey olacaksa arayıp iptal etsemmi acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erbilgs

arkadaşlar adıma kayıtlı 4 faturalı hattım var. 3ü için faturasıza geçiş için kayıt aldılar. bana aylık 2 gb internet yeterli. 750 yada 1000 dakika da her yöne dakika. bunu en fazla 20 tl ye alabilir miyim ?

diğer hattımda ise cihaz kampanyası var. onun için iptal olur tek faturada ödemek zorunda kalırsınız dediler. oyüzden kayıt oluşturmadım. cihaz olduğu için de düşük tarifelere geçiş yapsam dahil yinede cihaz kampanyası iptal ediliyormuş. bunun için nasıl bir yol izlemeyelim. teşekkürler.

edit: ben cihazı alırken 2.gruptan faydalandığım için o gruptaki tarifeler arasında geçiş yapabilirmişim sadece. en düşük tarife de 49 tl 2.grupta. ne yapabilirim bilmiyorum
  • Bizde 30 liraya 8 gb olanı aldık.Konuyu açan arkadasa cok teşekkürler.

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Yok hocam arıyorlar merak etme.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.