Şimdi Ara

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.049
Cevap
78
Favori
80.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bende dun aradim turktelekomu bu kampanyadan yararlanmak istedigimi soyledim. Hangi numaraya 8 gb 1000 dk-sms 30 liraya verilmis diye sordu bir arkadaş dedim numara söylemedim. Sizden ricam numaranızı pm den gönderir misiniz? Sorduklarında söyliyeyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benbenor kullanıcısına yanıt
    faturasıza geçirin demen yeterli çok laf muhabbetine girmeye gerek yok zaten onlar sana sunacaklardır.
  • Arkadaşlar faturasıza geçmek icin 2 gün önce aradım. Talebinizi aldım dedi görevli fakat beni arayan soran yok. Ne edeyim sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer ki aramazlarsa geçişiniz onaylanip tamamlandığı an müşteri hizmetlerini arayın ve 750 dakika 1000 sms 5 gb faturasız tarifesine geçin (hiç yoktan iyidir) Benim taahhütüm bugün doluyor. Müşteri hizmetleri ile o şekilde konuştum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avantis

Eğer ki aramazlarsa geçişiniz onaylanip tamamlandığı an müşteri hizmetlerini arayın ve 750 dakika 1000 sms 5 gb faturasız tarifesine geçin (hiç yoktan iyidir) Benim taahhütüm bugün doluyor. Müşteri hizmetleri ile o şekilde konuştum.

bu tarife kaç lira hocam. ben de indirimi yetrli bulmadım faturasıza geçeyim dedim 20 tl ücreti var dediler. ben farklı gsm taşıyacağım dedim. arayan soran yok. 22 si yani bugün bitiyor taahütüm.
  • Arkadaslar 6gb-1000dk-1000sms 30 tl zaten siz niye kasiyorsunuz ki, bugun gittim turk telekom bayide hattima tanimlattim

• Bayramdan önce eşimin tt hattindan faturasiza geçiş talebi oluşturduk. Bayram tatilinde iki veya üç kez aradilar ama telefonu her acisimizda ses gelmedi. Sanırım ariza vardi. Sonrasinda faturasiza gecirildigine dair sms geldi. Pazarlik falan yapamadik. Şimdi faturasizdan faruraliya gecislerde tt nin kampanyalarına bakiyorum. 1000 dk 1000 sms 4gb 24.5 tl ye basvursam acaba gecebilir miyim?

• bsn33 kullanıcısına yanıt
    Ücretini yazmayı unutmuşum. Mhdeki bayan 35 lira dedi. Ayrıntılı konuşmadım. 48 saat sonra bakalım ne olacak. Faturasıza geçince 20 lira faturaya yansıtılıyor sonra bu 20 lira faturasız hata bonus olarak geri yatırılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 22 Eylül 2016; 21:37:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ak10035

Arkadaslar 6gb-1000dk-1000sms 30 tl zaten siz niye kasiyorsunuz ki, bugun gittim turk telekom bayide hattima tanimlattim

Hali hazırda Telekom müşterisi olanlar bahsettiğiniz tarifeye geçemiyor. Bahsettiğiniz tarife farklı bir ayrıntıya mı sahip?

• TrgyStc T kullanıcısına yanıt
    İlk faturaya ceza olarak bir miktar ücret yansıtabilirler. Mhyi arayıp sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

quote:

Orijinalden alıntı: Ak10035

Arkadaslar 6gb-1000dk-1000sms 30 tl zaten siz niye kasiyorsunuz ki, bugun gittim turk telekom bayide hattima tanimlattim

Hali hazırda Telekom müşterisi olanlar bahsettiğiniz tarifeye geçemiyor. Bahsettiğiniz tarife farklı bir ayrıntıya mı sahip?

Türk Telekom muşterileri faturasızdan faturalıya geçip 1000dk 1000 sms 6 gb ı 12 ay taahhütle 30 liraya alabiliyor,ama faturalı sadece aynı paketin 4gb olanından geçiliyor,başka tarifeden bu tarifeye geçiş yok faturasız olmak lazım.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/faturalida-4gb-6gb-tarifeleri.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndOne -- 22 Eylül 2016; 22:54:13 >

• faturalı hat ile 30 a şu kadar 20 ye bu kadar diye güvenemem 100 200 fatura gelince yok online oyun alınmış yok çocuk oynamış uğraşılmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: y2101

faturalı hat ile 30 a şu kadar 20 ye bu kadar diye güvenemem 100 200 fatura gelince yok online oyun alınmış yok çocuk oynamış uğraşılmaz

Hocam fatura aşımını durdurabiliyor olmanız lazım

• dediğiniz taktikle iptal isteği oluşturdum fakat pazarlıkta çok iyi olmadıgım için 33 lük faturamı ancak %15 indirimle 28 e indirdim. aslında amacım aynı ucrete 4gb 1000sms 1000dk olan tarifemdeki neti 8 ya da 6 yapmaktı ama o 8gb net paketinin kapandığı söylendi. neyse olsun 1 sene de boyle gideriz artk.
  • taahhüdün dolmasına 2-3 ay var. en son aradığımda 80 civarı ceza ödeyeceğimi söyleyince vazgeçtim acaba bu noktada blöf yapmaya devammı etmem gerek :)). sonra ceza ödemeyelim.
  • 6gb yetmiyor ya 4.5 g olunca kullanmak istiyorum kullanıncada yetmiyor 3gde takılacaz artık hep şöyle 3-5 liraya ek paketler var mı 6 gbtı 8 gb felan yapabileceğimiz
  • Şu an pttcell liyim. Buna direk 31 lira olarak geçebilir miyim? Bir de faturalı değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: spoiler4all

dediğiniz taktikle iptal isteği oluşturdum fakat pazarlıkta çok iyi olmadıgım için 33 lük faturamı ancak %15 indirimle 28 e indirdim. aslında amacım aynı ucrete 4gb 1000sms 1000dk olan tarifemdeki neti 8 ya da 6 yapmaktı ama o 8gb net paketinin kapandığı söylendi. neyse olsun 1 sene de boyle gideriz artk.

Hocam Dün konuda bahsedilen yöntem ile. 2gb 1000dk 1000sms olan tarifemi, 4 gb 1000dk 1000sms olana yükselttim ve vergiler dahil 26 tl ye :D Israrcı olup 8 gb versiyona direticektim makul geldi.
  • Bende şimdi arayarak 2 hattım kamu mega extradı faturasıza geçmek için talep bıraktım. %10 indiriminiz var uygulalım 40 TL gelsin dediler yok dedim. Faturasız hatta mobil öğrenci paketi olacaksınız filan dedi 30 TL ücret yansıması olacak dedi iki hattım içinde talep oluşturdu. Sizdede böyle mobil öğrenci olucaksınız filan demişlermiydi?

Tarafınıza sms gelecek dedi birde aranıcaksınız demedi sizi aradılar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiYaH -- 23 Eylül 2016; 14:37:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmenvirüs

quote:

Orijinalden alıntı: spoiler4all

dediğiniz taktikle iptal isteği oluşturdum fakat pazarlıkta çok iyi olmadıgım için 33 lük faturamı ancak %15 indirimle 28 e indirdim. aslında amacım aynı ucrete 4gb 1000sms 1000dk olan tarifemdeki neti 8 ya da 6 yapmaktı ama o 8gb net paketinin kapandığı söylendi. neyse olsun 1 sene de boyle gideriz artk.

Hocam Dün konuda bahsedilen yöntem ile. 2gb 1000dk 1000sms olan tarifemi, 4 gb 1000dk 1000sms olana yükselttim ve vergiler dahil 26 tl ye :D Israrcı olup 8 gb versiyona direticektim makul geldi.

Sizi ne kadar zaman içinde aradılar? Bende bugün talepte bulundum.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.