Şimdi Ara

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.049
Cevap
78
Favori
80.957
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • faturalı eşsiz tarife (2gb int, 1000dk 1000sms) 29 tl kullanıyordum.1 yıllık taahüdüm bitecek 5 günüm var. aradım ama bu dediğiniz tekliflerden yapmadılar.
    en uygun 38 tl olan 6g int, 1000 dk, 1000sms verelim dediler 1 yıllık taahhüt ile. ben de faturalıdan faturasıza geçirin dedim. kaydınız alınmıştır dönülecek mesajı geldi. tekrar ararlar mı? sizce bu dedikleri tarife nasıl?
  • 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    Acele etme arayacaklar seni o tarifeyi vergi dahil 31.5 tl aldık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mavi_des kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl aldınız? Kendileri mi teklif etti blöf mü yapmak gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: warland

arkadaşlar kamu mega kullanıyorum 1000dk(grup içi 5400dk) + 1000sms + 4 gb internet için 33 tl civarı fatura geliyordu. taahhütüm bittiği için aradım ve faturasıza geçirilmesi için talep oluşturmuştum dün. bugün aradılar ve kamu mega extra tarifesine 1000dk (grup içi 5400dk) +1000 sms+8 gb internet için 33.5 tl teklif ettiler bende kabul ettim. zaten internet yetmiyordu onuda hallettik sayenizde.

bende aynı tarifeyi kullanıyordum kamu megayı benide arayıp kamu mega extraya geçirdiler memnunum net arttı iyi oldu banada aynı fiyatı verdiler.
  • gs mobile 750 dk, 2 gb net 22 tl kullanıyorum. taahhütün bitmesine 40 gün var.
    geçen aradı MH. yüzde 30 indirimle devam et tarifeye dedi. yani 38 tl imiş normalde benim bu. yüzde 30 la ve telsizle 28 kusur olacakmış.kabul etmedim.750 dk yetmiyo aslında.1000 dk verin dedim.o zaman şu teklifi etti:1000 dk + 1 GB, 60 lira yüzde 30 la 42ye iner dedi.şaka gibicazip bişey de sunmadılar.ne yapmalıyım sizce? türkcell kazık vodafone da var mı kampanyalı tarife? bide 40 gün beklemek zorunda mıyım? kız beklicen dedi.cayma bedeli kitleriz diye tehdit etti.son 1 ay da numara taşınabilir diye biliyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

Teşekkürler hocam. Sayende çok insan faydalandı.

Rica ederim.

Şöyle bir bilgi de vereyim. Bazı arkadaşlar direkt müşteri hizmetleri çalışanına blöf yapmış galiba sadece. Arkadaşlar blöf yapmıyoruz. Gerçekten geçeceğimizi söyleyip kayıt oluşturuyoruz. Daha sonra bize dönerek teklif yapıyorlar.
  • 2-3 kere arandım ve adam gibi bir teklif yok

35 liraya 500dk 1000sms 4GB verip duruyorlar

Başlarım böyle aveaya

• Pttcell de yapabiliyor muyuz? Pttcellden tt ye de geçilmiyor ki bu nasıl bir çıkmaz?

• quote:

Orijinalden alıntı: arifnihat

Bende aradım. 6 gün içinde geçişiniz tamamlanacak dedi mobil öğrenci tarifesine geçiriyorum dedi. tırstım şimdi

1000dk+1000sms+8gb kamu mega ekstra 33,38 TL
  • Bu yöntemle ailece 6 veya ailece 15 tarifelerine ek indirim alabilen var mı?

• bugün aradılar 1000dk 1000sms 6gb int için 12 ay taahütle faturalı 31,58 TL olur mu dediler. ben de onayladım. inşllah yeter bir yıla kadar bağladık yine kendimizi
  • Merhabalar bir kaç sorum olucaktı...

Hattım turkcell TT'ye geçmeyi düşünüyorum ya da yeni bir hat almayı..

1)Yeni hat ücreti ne kadar?

2)Bol ve Hızlı 3GB Paket ile Bahar Fırsatı 3GB arasındaki hızlıdan kasıt ne kadarlık bir hız farkı detaylar kısmında yazılmamış?

3)Hattı Telekoma geçirdikten sonra nakil etmek istiyorum bunun için herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?
  • Kardes Allah razi olsun, hattimi iptal edecegim deyince burdan islem alamiyoruz, bayilerden yapin diyordu ve elimiz kolumuz baglaniyordu. Dün aksam itibariyle arayip faturasiza gecme talebi acinca bugun geri donus yaptilar ve 1000 dakika 1000 sms 4gb interneti 20 tl yaptilar

• Arkadasim hattini bugun turkcele tasimis acaba turktelekoma tasisa 1 ay sonra bunu yapabilirmiyiz ??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kamu Prestige tarifemin taahhutunun bitmesine 4 ay kaldi arasam Faturasiza gecmek istesem durum ne olur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet olan oldu talep oluşturdum bir defa aradılar görmemişim bugün faturasız hatta geçirdiler, velhasılı iyi geçirdiler
  • 1000 dk 1000 sms 8 gb 35 tl dedi kabul etmedim 33 tl de kabul etmedim 29tl ye anlaştık.
    Baska operatore gecmek istedigimi belirtmistim 10-15 gun önce
    Bu mesaja eklenen görseller:

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuraycan -- 16 Haziran 2016; 13:08:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende simdi aradim bi yem atayim dedim sistemlerinde calisma varmis goremiyrolarmis daha sonra tekrar aramami istedi tekrar arayacagim bakalim 8 gb lik tarifeyi alabilirsek guzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: onuraycan

1000 dk 1000 sms 8 gb 35 tl dedi kabul etmedim 33 tl de kabul etmedim 29tl ye anlaştık.
    Baska operatore gecmek istedigimi belirtmistim 10-15 gun önce
    Bu mesaja eklenen görseller:

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ

Ben de 6gb 1000dk 31,5tl ye aldım diye sevinmiştim.

8gb 1000dk 29tl reklamlarını görmekte sinir bozucu

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyizbizler

Evet olan oldu talep oluşturdum bir defa aradılar görmemişim bugün faturasız hatta geçirdiler, velhasılı iyi geçirdiler

Şu forumda bu yöntemle faturasıza geçen tek sizsiniz sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre7107 -- 16 Haziran 2016; 18:01:07 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.