Şimdi Ara

Türk Telekom'dan 4.5G'ye Geçiş Şerefine 10GB Hediye İnternet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
1
Favori
690
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Türk Telekom'dan 4.5G'ye Geçiş Şerefine 10GB Hediye İnternet
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    948 Mesaj
    Daha önce açıldı mı bilmiyorum ama paylaşmak istedim.

Kampanyadan 4.5G kullanımının gerekliliklerini sağlayan müşteriler yararlanabilir.
    Kampanya 18 Mart-18 Nisan 2016 arasında geçerli olacaktır.
    Kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ 250, Kontrolü SEÇ 500, Kontrolü SEÇ Maksi, Kontrollü Esnaf 300, Kontrollü Esnaf 600, Kontrollü Esnaf 1200, Kontrollü Esnaf 2400, Kontrollü Esnaf 5000, Kontrollü Süper Esnaf, Kontrollü Esnaf Dostu 3000, Kontrollü Esnaf Dostu 5000, Ortak Tarife ve data tarifelerinde bulunan müşteriler yararlanamazlar.
    Yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına izin veren müşteriler SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir.
    SMS ile kampanyaya katılım için HEDIYE 10GB yazılıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    Hediye edilecek 10GB, 30 gün boyunca geçerlidir.
    18 - 31 Mart 2016 arasında kampanyaya katılan müşterilere 1-30 Nisan 2016 arasında geçerli, 1-18 Nisan 2016 arasında kampanyaya katılan müşterilere kampanyaya katılım tarihi itibari ile 30 gün boyunca kullanabilecekleri yurt içi 10GB internet hediye edilecektir.
    Kampanyaya katılım 500.000 müşteri ile sınırlıdır.
    Kampanyadan cep telefonu ve sim kartı 4.5G uyumlu olan bireysel faturalı müşteriler yararlanabilir.
    Kampanya kapsamında verilen hediye internet devredilemez ve başka bir hatta transfer edilemez.
    Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, faturasız tarifelere geçiş yapan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
    İnternet hakkının sona ermesinin ardından başka paket/kampanya yoksa mevcut tarife üzerinden ücretlendirme yapılır.
    Kampanya kaydının iptal edilmesi halinde kampanya kapsamında kalan fayda anında sonlanır.
    Kampanya iptali için IPTAL HEDIYE 10GB yazılıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilir.

[/simage]

Cooler Master K380 Thunder600W/AMD Ryzen 5 2600 3.9GHz/MSI B450-A PRO AMD B450 3466(OC)/MSI GeForce GTX1660 GAMING X 6GB GDDR5/CORSAIR 16GB(8X2) DDR4 3000Mhz/Kingston 120GB A400/Seagate BarraCuda 1TB/

• Yarbay
    2272 Mesaj
    Açıldı hocam açıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    |
    |

Teşekkür ederim kaptım 10 GB

|
    |
    SturmpioneeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ben de kaptım haber için teşekkürler. Kullanım 1 Nisan'da başlıyor 30/04 son.
    |
    |

Lenovo Y500 SLI
  • Yüzbaşı
    948 Mesaj
    4.5G uyumlu bir telefon alamadım henüz.Kullanan arkadaşlar keyfini çıkartsın 1 nisanda.Umarım dedikleri hızları verirler.
    |
    |
    Cooler Master K380 Thunder600W/AMD Ryzen 5 2600 3.9GHz/MSI B450-A PRO AMD B450 3466(OC)/MSI GeForce GTX1660 GAMING X 6GB GDDR5/CORSAIR 16GB(8X2) DDR4 3000Mhz/Kingston 120GB A400/Seagate BarraCuda 1TB/
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
Bey Azura
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.