Şimdi Ara

Türk Telekom – Cristiano Ronaldo ve Ümmiye Koçak Sen Yeter ki Hayal Et Reklamı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Faturadaki hizmet bedeli yazan yeri ronaldo bedeli olarak değiştirmeliler.
  • Türknet kotayı kaldırdı, eyyyy telekom doğru düzgün hizmet ver, bırak ronaldoyu modaldoyu icraate gel.
  • ADAMLAR NİYE REKLAM YAPIP KOLAY PARA KAZANMAK VARKEN GİDİP YATIRIM YAPMAYA HARCASIN Kİ O PARAYI?

SONUÇTA, ÖRNEĞİN 1000 TL'LİK YAPACAĞI ALTYAPI YATIRIMI YERİNE 1000 TL'LİK REKLAM YAPIYOR, ALTYAPIYI ONARSA, BAKIM YAPSA, YENİLESE 10 ABONESİ OLACAKSA, REKLAM YAPARSA 1000 ABONESİ OLUYOR, 1000 KİŞİYE AYARI VERİYOR.

ŞU MEMLEKETTE ALLAH AŞKINA KAÇ KİŞİ MODEM İÇERİSİNE GİRMEYİ BİLİYOR? KAÇ KİŞİ SNR MARGİN NEDİR, MESAFE DEĞERİ NEDİR, CRC NEDİR BİLİYOR? HOŞ, BELKİ MÜŞTERİ OLARAK BİZİM İŞİMİZ DEĞİLDİ AMA SAYELERİNDE UZMANDAN ÇOK UZMANI OLDUK, BİLGİSİZ VE TERUBESİZ ELEMANLARI SAYESİNDE... HER DEFASINDA TELEFONDA KONUŞARAK VEYA DA YAZARAK SORUNU ANLATMAZ İSEK ÇÖZDÜREMİYORUZ Kİ ZATEN SON DÖNEMLERDE SORUNU ÇÖZMEYE DE HİÇ YANAŞMIYORLAR... ELEMANLARI ÇAY OCAKLARINDA MESAİ SAATİNDE SEFA YAPIYOR...

BİLENİ VAR BİLMEYENİ VAR... BİLENE DE AYARI VERİYOR, SORUNU SALLAMIYOR AMA BİR ŞEKİLDE KAVGA, DÖVÜŞ ÇÖZDÜRÜYORUZ, FAKAT BİLMEYENE KÜLLİYEN AYARI VERİYOR BUNLAR...

ADAMLARDAKİ MANTIK, RONALDO'YA SELAM, ÇÜRÜK ALTYAPIYLA AYARA DEVAM...

AKK MUHABBETİ ÇIKTIĞINDAN BERİDİR SÖYLÜYORUM, YİNE SÖYLÜYORUM, BENİM DAHİL BİRÇOK KİŞİNİN SİNYALİ AKŞAM SAATLERİ OYNAMAYA BAŞLADI VE KADEMELİ OLARAK DÜŞÜYOR... AKK, GECE BAŞTA OLMAK ÜZERE BİR KALKSIN, BU ALTYAPIYLA BİR DAHA İNTERNETE ÇIKMAYI HAYAL ETMEYİN! 5 YIL ÖNCE OLSA TAMAM DERDİM AMA ŞU ANKİ ABONEYLE BU İMKANSIZ KERE İMKANSIZ!!!

BTK, AKK'YI BIRAKSIN, İLK ETAPTA BUNLARI ALTYAPI YATIRIMI YAPMAYA ZORLASIN!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyemuyedegil -- 22 Mart 2017; 9:11:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

İki senedir alt yapı bekleyen port bekleyen insanlar var.

Yazık günah gerçekten.

Bir de zarar açıkladı geçen sene. Artık devletin buna bir el atması gerekiyor. Böyle nereye kadar gider.

Kesinlikle dostum, 18 aydır bekliyoruz defalarca ilçe telekom müdürlüğüne gittim, BTK dan falan yazdım. "Mevcut imkanlarla" yapılamıyormuş şaka gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    Alt yapıyı üç şekilde getirtebilirsin.

Birincisi araya telekom da çalışan üst düzey bir yönetici ya da miletvekili bakan tanıdık sokarsin.

İkincisi ak parti il/ilçe başkanlığına gidersin. İl başkanlığı daha etkili olur. Ama sık sık gitmen lazım.

Üçüncüsü de müdürlüğe gider, btk ya bimer e yazar beklersin iki üç sene falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    1. Seçenek benim için mümkün değil.

3.yü zaten denedim dediğin gibi 2-3 yıla anca geliyor.

2.yi bir deneyeyim bakalım ne olacak.

Teşekkürler.

• Ciclista kullanıcısına yanıt
    Gelişmeleri aktarırsan seviniriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır dostum.

• TÜRK TELEKOMUN FETÖ VE PKK , DAEŞ DEN farkı yoktur ! Milyonlarca insan türk Telekom mağduru telefon, internet , fatura , vs gibi milyonlarca türk insanına bu kadar zararı, bu saydığım terör gurupları bile bu kadar zarar vermemişdir !

Adamların herşeyi fiyasko ! türk telekomun traş bir şirket olduğunu kullanıcıları iyi bilir !
    Yozlaşmış ve yobazlaşmış Telekom halkın cüzdanlarına göz dikmiş !

Şuanda yetkili bir savcı çıksa türk telekomu incelese ortada türk Telekom diye bişey kalmaz ! yüzbinlerce çalışını, müdürleri , ceoları sanık olarak mahkemeye çıkarlar !
    yine hakimler anayasayı uygularsa gravat taktı takmadı olayları olmazsa en az 20 sene yerler !

Türk telekomun bu halde olmasının en büyük sorumlusu akp dir ! zamanında özelleştirdi Avrupalı şirketler yerine araplara verdiler niye en çok parayı araplar vermiş doğru araplar verdi araplar okadar çok para verdiki yatırımlara , alt yapılara harcıyacagı paraları bakanlara rüşvet olarak verdi ! suçlu kim ?

sonuç? türkiye interneti rezil halde !
    o beğenmedikleri Avrupa ne halde ? amerikayı sollamışlar , koreye yan bakıyolar !

Btk BAŞKANI AKP Lİ OLMASA , BTK YA BAŞGAN YAPARLARMI ?

RONALDO Google girse türk Telekom diye aratsa , tercüman da anlatsa; her linki Ronaldo derki bu namussuzların parasını geri verin beni reklamlarından çıkarsınlar !
  • Bu arap telekom ronaldoya,ünlülere kafasını takmaya başladı bu aralar.Yatırım matırım hikaye artık onlar için kafayı ronaldoya,ünlülere takmak şahane.binlerce insanı internetsiz bırakan,adam akıllı altyapı götüremeyen bir şirketten bahsediyoruz.Umarım arapların elinden kurtulur.
  • neden altyapıya yatırım yapsınlar ki? adamlar tekel zaten. ronaldoyu kullanarak adını duyuruyor.
  • Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    Öncelikle bu tür ithamlardan kaçınmanızı tavsiye ederim. Haklı veya değil bu tür ithamların ucu size tazminat veya ceza davası olarak döner, haklı olsanız bile zararlı siz çıkarsınız.

Gel gelelim, arap olsun, avrupalı olsun hiç farketmez... Milli sermayeni götürüp "Devletün malu gomunüst recimlerde oluğğğ..." diye ballandıra ballandıra satarsan, satılmasına ses çıkartmayıp göz yumarsan, şimdi de acısını böyle çekersin. Adam oturtur orada 50-60 yaşında adamı bir sürü üniversite mezunu ve ilgili liselerden mezun teknik ve yetişmiş personeli varken, sen de derdini bunlara anlatmaya çalışırsın, yok SNR Margin, yok PING v.s. :)

Zamanında bunları söylemiştik, vatandaş özelleşince hizmet alacağını sandı. Özellikle alanında tekel olan bir firmadan bırakın hizmeti, sorun çözmesini bile beklemeniz abesle iştigaldir... Kaldı ki alanında rekabet olan sektörlerde bile firmalar birbirinin çıkarlarına zarar vermemek için el altından gizli anlaşmalar yaparlar ki kar marjları düşmesin... Peki bunları denetleyecek kurum veya kurumlar yok mu? Var ama hepsi kuyruğa takılmış gidiyor, düzene ayak uyduruyor... Alan memnun, satan memnun...

Daha önce de söylemiştim, yine söylüyorum, adam 1000 TL'ye yapacağı yatırıma karşılık 1000 TL'lik reklam yapar, 1000 TL yatırıma karşın 10 abone kazanıyorsa, reklam karşılığı 1000 abonesi olur... Reklam dediğin unsur akılda kalıcıdır, algı yaratır, bunun içindir ki özellikle tanınmış yüzler oynatılır... Bu sayede Ronaldo'ya hayran genç kesim "Baba bizde bu internetten alalım, ne olur..." ile oltaya takılır...

Her zaman söylerim, burası avrupa değil, Türkiye... Avrupa'da yapılan reklam sonucu aldığın hizmete destek alırsın, sorun çözdürürsün, burada HAVANI ALIRSIN, çünkü firma biliyordur ki tekelim, bana mahkum...

Özelleşince hizmet alacağını zannetmek bu ülkede komediden öteye gitmez, gidemez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyemuyedegil -- 24 Mart 2017; 16:11:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyemuyedegil

Öncelikle bu tür ithamlardan kaçınmanızı tavsiye ederim. Haklı veya değil bu tür ithamların ucu size tazminat veya ceza davası olarak döner, haklı olsanız bile zararlı siz çıkarsınız.

Gel gelelim, arap olsun, avrupalı olsun hiç farketmez... Milli sermayeni götürüp "Devletün malu gomunüst recimlerde oluğğğ..." diye ballandıra ballandıra satarsan, satılmasına ses çıkartmayıp göz yumarsan, şimdi de acısını böyle çekersin. Adam oturtur orada 50-60 yaşında adamı bir sürü üniversite mezunu ve ilgili liselerden mezun teknik ve yetişmiş personeli varken, sen de derdini bunlara anlatmaya çalışırsın, yok SNR Margin, yok PING v.s. :)

Zamanında bunları söylemiştik, vatandaş özelleşince hizmet alacağını sandı. Özellikle alanında tekel olan bir firmadan bırakın hizmeti, sorun çözmesini bile beklemeniz abesle iştigaldir... Kaldı ki alanında rekabet olan sektörlerde bile firmalar birbirinin çıkarlarına zarar vermemek için el altından gizli anlaşmalar yaparlar ki kar marjları düşmesin... Peki bunları denetleyecek kurum veya kurumlar yok mu? Var ama hepsi kuyruğa takılmış gidiyor, düzene ayak uyduruyor... Alan memnun, satan memnun...

Daha önce de söylemiştim, yine söylüyorum, adam 1000 TL'ye yapacağı yatırıma karşılık 1000 TL'lik reklam yapar, 1000 TL yatırıma karşın 10 abone kazanıyorsa, reklam karşılığı 1000 abonesi olur... Reklam dediğin unsur akılda kalıcıdır, algı yaratır, bunun içindir ki özellikle tanınmış yüzler oynatılır... Bu sayede Ronaldo'ya hayran genç kesim "Baba bizde bu internetten alalım, ne olur..." ile oltaya takılır...

Her zaman söylerim, burası avrupa değil, Türkiye... Avrupa'da yapılan reklam sonucu aldığın hizmete destek alırsın, sorun çözdürürsün, burada HAVANI ALIRSIN, çünkü firma biliyordur ki tekelim, bana mahkum...

Özelleşince hizmet alacağını zannetmek bu ülkede komediden öteye gitmez, gidemez...

Bende sıfır sıkıntı :) isteyen, istediği gibi algılıya bilir! Burası özgür bir ülke ,herkes istediği gibi düşünür, söyler benim görüşüm böyle ! Haklı veya değilim kanun benden hesap soracaksa çıkarım hesabını veremeyeceğim bir şey söylemedim ki, olaki ceza aldım paşa paşa, aslanlar gibi yatarım!

Yukarıda bahsettigim kurum, yöneticileri vs. ateş olsa cirmi kadar yer yakar !
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.