Şimdi Ara

Türk Telekom – Cristiano Ronaldo ve Ümmiye Koçak Sen Yeter ki Hayal Et Reklamı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yatırıma gidecek para yine reklama gidiyor.

• TÜRK TELEKOMUN FETÖ VE PKK , DAEŞ DEN farkı yoktur ! Milyonlarca insan türk Telekom mağduru telefon, internet , fatura , vs gibi milyonlarca türk insanına bu kadar zararı, bu saydığım terör gurupları bile bu kadar zarar vermemişdir !

Adamların herşeyi fiyasko ! türk telekomun traş bir şirket olduğunu kullanıcıları iyi bilir !
    Yozlaşmış ve yobazlaşmış Telekom halkın cüzdanlarına göz dikmiş !

Şuanda yetkili bir savcı çıksa türk telekomu incelese ortada türk Telekom diye bişey kalmaz ! yüzbinlerce çalışını, müdürleri , ceoları sanık olarak mahkemeye çıkarlar !
    yine hakimler anayasayı uygularsa gravat taktı takmadı olayları olmazsa en az 20 sene yerler !

Türk telekomun bu halde olmasının en büyük sorumlusu akp dir ! zamanında özelleştirdi Avrupalı şirketler yerine araplara verdiler niye en çok parayı araplar vermiş doğru araplar verdi araplar okadar çok para verdiki yatırımlara , alt yapılara harcıyacagı paraları bakanlara rüşvet olarak verdi ! suçlu kim ?

sonuç? türkiye interneti rezil halde !
    o beğenmedikleri Avrupa ne halde ? amerikayı sollamışlar , koreye yan bakıyolar !

Btk BAŞKANI AKP Lİ OLMASA , BTK YA BAŞGAN YAPARLARMI ?

RONALDO Google girse türk Telekom diye aratsa , tercüman da anlatsa; her linki Ronaldo derki bu namussuzların parasını geri verin beni reklamlarından çıkarsınlar !
  • tek yapabildiğim türk telekoma lanet okumak oda içimden çünkü bu zamana kadar şikayet ettik sonuç değişmedi Allah kahretsin bunları başka birşey demiyorum artık
  • göz boyama sadece icraat var mı yok saçmalama niye olsun ronaldoya verdi 3-5 milyon doları yine kaptı 3-5 milyonu cepte artık biz bakalım duralım bi 2 gblık dosya indirirken 1.5 saat bekleyelim
  • Reklama harcadıkları parayı altyapı çalışmalarına harcasınlar
  • Akıllanmaz bu bunlar. Altyapıya harcasalar o parayı adam gibi net kullanıyorduk şimdiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce reklamı televizyonda gördüm rezalet gerçekten paraları çar çur ediyorlar bunun yerine hizmetleri iyileştirin.
  • Port yok diyerek binlerce insan mağdur ediliyor sonra kalkıp saçma sapan reklamlara bi ton para harcıyorlar alt yapıyı güçlendirin yeter ya parasıyla internet alamıyoruz.
  • emo5313 kullanıcısına yanıt
    Biz ancak Türkiye'de iyi bir telekominasyon alt yapısını sadece hayal ederiz
  • YETER YİNE REKLAM YİNE REKLAM BU OYUNA DUR DİYELİM FORUMDAŞLAR

• Hayâl et derken siz akk'nin kalktığını anca hayâl edersiniz mesajı verilmiş

• Etmedigim küfür kalmadı. Tükendim bittim yok oldum. Cok zor sinerlenen bir insanim inanin bana. Tuttuğum takımın maçını izlerken digiturk kesilir bi sigara yakar gelmesini beklerim. Ülke ülke değil zaten hiçbir hizmetten verim alamazsın alışkınım ama ttnete sinirlendiğim gibi hicbiseye sinirlenmedim. Hele müşteri hizmetlerini yardim istemek icin arayip insanin sinir katsayisini daha da yukseltebilmek... ulan var ya suraya yazmamak icin zor tutuyorum kendimi

• WrathofGlatzeman kullanıcısına yanıt
    resmen benim duygularımı da yazdın
  • Ümmiye teyzeme acımadım bastım eksiyi. Ronaldo almıştır 5 milyon sakalını, Ümmiye teyze kaşar ekmek talim. İşleri güçleri duygu sömürüsü. İş yatırıma gelince icraat sıfır.
  • Adamlar sen hayale dal biz sen hayal ederken sessizden soyarız farkında olmazsın demiş.Yazık şu reklamlara giden paralara o paraları müşterilerine harcasa şimdi en baba reklamı yapmıştı.
  • Ronaldo 5 Milyon Aldı .Peki ya Ümmiye Teyze Ne Aldı ? Kilit soru bu ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4000 like almış bide Dislike kampanyası mı başlatsak
  • Arap parasına bakar türkiye de tekelleşme var niye yatırım yapsın ki? Ronaldo ya 5 verdiyse 15 kazanmıştır illaki

• İki senedir alt yapı bekleyen port bekleyen insanlar var.

Yazık günah gerçekten.

Bir de zarar açıkladı geçen sene. Artık devletin buna bir el atması gerekiyor. Böyle nereye kadar gider.

• Şu reklam paralarını biraz ülkeye fiberoptik kablo çekmek için harcasan, internet hızlarımız artardı.
    Yazık böyle saçma sapan reklamlar çekilmesi.
  • Bizden aldığı parayı, başkalarına dağıtıyor. Hizmet sıfır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.