Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM ÇEKİM NASİL? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
64.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafoneden çok çok iyi. Vodafone kocaeli'dehiç çekmiyor. çekiyor gorunuyor ama ne arama yapılıyor nede arayanlar size ulasamıyor. turk telekoma tasıdım hattı sorunsuz kullanıyorum kocaeli'de
  • Cok memnunum. Hic sorun yasamiyorum. Ozellikle 4.5g performansi cok iyi. Hizli ve kapsamada fena degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Gebze şehir merkezinde Vodafone'dan bıktım artık, merkezi bir alanda bile telefon çekmiyor, 3 defa müşteri hizmetlerine arıza kaydı bıraktım, en sonuncusu aylar önceydi, halen ekiplerimiz ilgili bölgede çalışma yapıyorlar diye cevap veriyorlardı. Bari arayan kim servisini hattıma tanımlayın diyorum bana kalkıp faturanıza 3-5 tl farkla kendiniz sms göndererek yapabilirsiniz diye cevap veriyorlar bir de utanmadan. Hattı çekmeyen siz, ulaşılamayan ben, doğru düzgün alamadığım hizmet için her ay 54 TL ödeyen ben, utanmadan 3-5 tl'lik hizmeti faturaya itelemek isteyen yine Vodafone. Neyse, bugün itibariyle Türk Telekom'a başvurdum, umarım pişman olmam.
  • turklekom kullaniyorum memmnunm vodofone belasindan kurtuldum şükür 3g yu 4g yutturan adam akilli 3g'cekmeyen antalya merkezi ilcede internete giremedigim vodofone dur kendisidir turktelkom da 1000 1000sms 8gb 30 tl veriyorum bol döke kullanıyorum 4g cekimi fena degil cogu yerde 3g cekiyor gelisiyor da telekom

• arkadaşlar vodafone dan turk telekoma geçmeyi düşünüyorum
    Ankara da türk telekom kullanan varsa performansı bakımından bilgi verebilirse sevinirim
  • sorunsuz kullanıyorum. sadece çok ücra şehirdışı yerlerde çekmediği oluyor,oralarda zaten işim olmaz. şehir merkezlerinde çok çok iyi.
  • Vodafone dan türktelekom a gectim pişmanım 3 ay dolsun tekrar döneceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neden arkadasim? Vodafone kullaniyorum. Kullandigim ayni tarife TT da 29 tl. Ben 50 tl oduyorum. Yani, ingiliz vodafone beni...

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatmirkelam

Vodafoneden çok çok iyi. Vodafone kocaeli'dehiç çekmiyor. çekiyor gorunuyor ama ne arama yapılıyor nede arayanlar size ulasamıyor. turk telekoma tasıdım hattı sorunsuz kullanıyorum kocaeli'de

Kocaeli'nin neresinde oturuyorsunuz? İzmit Yuvam Akarca da oturuyorum, Körfez de iş yerim, sorun yaşar mıyım acaba?
  • Birkesind vodafone tasidim lanet olsun tekrar tt ye gectim kurtuldum tt de 3 senem gecti bir sıkınti yasamadim

• Hangi tarifeyi tavsiye edersiniz?

• Çektiği yerde vodafone dan kat kat daha hızlıdır interneti..Vodafone un 4.5 g görünümlü 3g..

Bana kalırsa çok yol aldı, şans verilebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone dan her türlü iyi ve ben memnunum.

• Türk telekom berbat ne telefon olarak interneti iyi çekimi iyi nede normal evde

Müşteriyle ilgilenme yok berbat

Evin için merkezdeyiz internet berbat derecede yavaş

• şehiriçinde sorunsuz,geri kalan zaten beni ilgilendirmiyor.
  • 3g 900 frekansına geçtikten sonra çoğunlukla her yerde çekiyor benim gözlemlediğim hız konusunda vodafone dan çok çok önde 4 5 ilde test ettiğim sonuçlar bunlar

• Sadece uzun yollsrda kırsalda sürekli 2g çekiyor turkcell 4.g çektiği köylerde bile halen internet erişimi 2g ile sağlanıyor

• Turkcell ve Vodafone'da olan Voice over Wi-Fi (VoFi veya Turkcell'deki adıyla HD SES) özelliği olsa kapsama alanı çözülür ama nedense Türk Telekom Vo-Fi özelliğini çıkarıp müşterilerine sunmuyor.

Bu sebepten dolayı Türk Telekom'a geçmiyorum.
  • Geçmeden bilemezsin

• 3 operatoru de kullanan birisi olarak. Elimden geldigince tarafsiz yorum yazmaya calisacagim. 2 tane hattim var. Birincisi surekli kullandigim turk telekom faturali hattim ve ozel islerim icin kullandigim 4 5 ayda bir turkcell ve vodafone arasi gecis yaptigim faturasiz hattim var.

Oncelikle turk telekomu sehir merkezlerinde sorunsuza yakin kullaniyorum. Hattimda 21 gb internet var. Gunun yogun saatlerinde mac izledigim bile oluyor. Hic dondugunu gormedim. 4.5g kapsaması istanbulda fena degil. Ancak son senede cok yuksek olan 4.5g hizlari abone sayisindaki artis nedeniyle eskisi kadar yuksek degil ama kesinlikle bir sey yapmana engel olarak kadar kotu degil. Ornek vereyim istanbul sislide evim. Gecen seneye kadar 192 200mb hiz aldigim evimde su an en fazla 25 civari cikiyor. Sehir disi icinsee sunu soyleyeyim. Yazlari karadenizde com sorun yasiyordum. 3g olmayan ilceler vardi. Su an hepsine 4.5g gelmis durumda. Kirsalda 900mhzden 3g olan cok sayida istasyon acildi. Gecen sene ile bu sene arasinda ciddi farklar var. Sinop samsun civari icin soyluyorum. Egede de sorunsuz kullandim. Istanbuldan muglaya kadar gittim 2gye dustugunu gormedim. Cogunlukla 4.5g vardi. Turkcell performansi beklemek hata olur ama gecen sene cok ciddi yatirim yaptilar 4.5g ve 3g kapsamasina. Baya fark var hatta 2017 temmuza gore bile fark var. Kastamonu eskipazarda 3g yoktu su an 4.5g var 900mhz 3g var. Farki anlamaniz acisindan soyluyorum. Yaptigim yorum kendi deneyimlerim geneli yansitmaz.

Gelelim turkcelle. Soyleyecek cok birsey yok. 4.5g sinyali cok guclu istanbulda yuzde 90 oranda hep full. Hizlar inanilmaz derece de yuksek. Karayollarinda koylerde yaylalarda en kotu ihtimal 3g kullaniyosun. 2gye dustugunu hic gormedim. Gittim heryerde interneti kullandim. Ozetle turkcell ne soylenebilir.

Vodafoneu kisa suredir kullaniyorum. Soylenenin aksina intenet hizi gayet guzel istanbulda. Yogun yerlerde 2600 mhzden hizmet verdigi yerlerde hiz gayet iyi. En yuksek 60mbit gordum.

Siralama yap dersen turkcell > turk telekom > vodafone derim

Sehir merkezindeyseniz en azindan bi muddet denemenizi oneririm.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.