Şimdi Ara

Türk Telekom Aylık 10 GB 5TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
3
Favori
45.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lazona53

Gece 30 GB 9 TL gelmişti bana da bir ara. Sonra fatura yüksek geliyor diye tırtcelle geçtim geçmez olaydım.

Neden pişmansın Turkcell'e geçtiğin için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şehir merkezinde 5 mbit üstüne çıkamadım daha hiç. Evimde 0.8 mbit hız alıyordum 4.5g çekmesine rağmen. Türk telekom aynı yerde 60-70 mbit veriyor. Şehrin en büyük mahallesi birde. Vodafone'a geçtim onda 4.5 g turkcelle kıyasla biraz daha iyi ama 3g sinyali hiç gelmiyor. Aramalarda sorun oluyor.

• Yaklaşık 10 gün önce aynı mesaj bana da gelmişti, denedim oldu, aylık 10 gb paket tanımlandı.

• Buchholz rölesi kullanıcısına yanıt
    Taahhüdün biteceği son ay hattınızı taşıyarak.
  • Az once sil supur haftalik 30gb verdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SzolnoK kullanıcısına yanıt
    Son ay taşıyınca cayma bedeli vs olmuyor değil mi?

Geçen haftalarda ev interneti aboneliği konusunda çok sorun yaşadım Türk Telekom ile, o yüzden temkinli davranmak istiyorum
  • Buchholz rölesi kullanıcısına yanıt
    Örneğin son fatura 20 sinde kesilecek. Siz 15 gün önceden falan taşırsanız son fatura ücreti dışında birşey ödemezsiniz
  • Bunu nasıl iptal edecez annemin hattında 1 ay için ihtiyaç oldu şuan iptal etmeye çalışıyorum yazmam gereken mesajı bulamıyorum

• camel paketindeki camel kullanıcısına yanıt

Merhaba, İptal edebildiniz mi?

Ne yazdınız?

• bana da 10 gb aylık 5.1 tlye geldi, taahütümün bitmesine 3 ay var belki onunla alakalıdır bilmiyorum

abone oldum, 10gb tanımlandı, epey ihtiyacım olan bir dönemde ilaç gibi geldi

ancak kimse yazmamış nasıl iptal ediliyor diye, bilen varsa yazsın lütfen

• kardesimin hattina bu paketi almak istiyorum ne gibi yollar izlemeliyim anlatir misiniz cok ihtiyaci var

• quote:

Orijinalden alıntı: 1984

bana da 10 gb aylık 5.1 tlye geldi, taahütümün bitmesine 3 ay var belki onunla alakalıdır bilmiyorum

abone oldum, 10gb tanımlandı, epey ihtiyacım olan bir dönemde ilaç gibi geldi

ancak kimse yazmamış nasıl iptal ediliyor diye, bilen varsa yazsın lütfen

IPTAL SUPER 10GB 5555

Bu paket iptal edilmez ama :D

• Araxes kullanıcısına yanıt

Epey gec oldu ama evet cok cok avantajli :)) ben o donem bir paket daha almistimaslinda onu iptal etmeye calisiyordum da :))

• Kisiye ozel oldugu icin alina bilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bana da geldi bugün mesaj pek ihtiyacım olmuyor ama aldım dursun kenarda 5 lira zaten

• Tamacti Jun kullanıcısına yanıt

Kac GB'lık hangi tarifedeydiniz. Tarifenizdeki internetin ne kadarını kullanıyordunuz fatura kesimine kadar?

Ben de bir keresinde fatura kesimine 3 gün kala, internetin bitmesine 500 mb kala Turk Telekimda interneti hiç açmadım harcamadım. Turkcell hattımdan devam ettim fatura kesilinceye kadar. Turk Telekomu aradım internet yetmiyor daha fazla internet içeren tarife sordum,saydılar pahalı dedim,ek paket sordum,saydılar pahalı dedim başka operatörden kullanacagim o halde dedim. Öbür ay fazla internet harcamadıgim halde 10 GB 5 TL teklifi geldi ama 2018 senesinde tabi. O zamanki 5 TL ile şimdiki farklı değerde.

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Ekim 10 da taahhütüm bitince prime exper 12 tarifesine geçtim. Ondan önce 10 gblik bir tarifedeydim. Genelde wifili ortamlarda olduğum için çok internet kullanımım olmuyor 10 gbyi hiç bitirmemişimdir. Taş çatlasın ortalama 7-8 gb kullanmışımdır

• Türk Telekom Aylık 10 GB 5TL

• Bu ay 10 TL ücretle yenilecek mesajı geldi bana, bilginize.

• Bana da geldi kabul ettim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.