Şimdi Ara

Türk Telekom altyapısının nerede olduğunu gösteren uygulama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
3
Favori
86.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    16 mbps destekler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderstruck7

Buyrun Hocam
     Türk Telekom altyapısının nerede olduğunu gösteren uygulama

Maks 18-20 mbps destekler.
  • dünyanın en pahaı internetini kullan hala biz adsl ile yola devam ediyoruz..başka seçeneğimiz yok buralarda..Ankara/keçiören/divrik caddesi..
  • 06ensar kullanıcısına yanıt
    Keçiören'de fiber altyapı var hocam. Fibernet olmasa da hipernet vardır büyük ihtimalle. Müdürlüğe sorabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wızard06

Keçiören'de fiber altyapı var hocam. Fibernet olmasa da hipernet vardır büyük ihtimalle. Müdürlüğe sorabilirsiniz.

yok kardeşim sadece sayın başbakanın varoş dediği subayevlerinde vb.yerlerinde var..var, ayrıca buranın nerresi varoş onuda bir çözemedim gitti..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 12 Mayıs 2014; 15:46:51 >
  • redrice R kullanıcısına yanıt
    1 ay daha bekleyebilirsiniz, ilk binaya bağlanan kabin tüm binaları besler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dünyanın en pahalı ama en berbat işe yaramaz hileli hurdalı rekabeti olmayan internetini kullanıyoruz.
    ttnete bizi mahkum edenleri mezar kabul etmesin inşallah
  • Hocam değerlerim nasıl bakar mısınız acaba rica etsem ?
  • benim binada türk telekomdan bakıyorum yüksek hızlı internet var bize ulaşın diyor fakat ttnetten bakınca ultra internet diyor?
  • Downstream Upstream
    Hlin Ölçeği 2365 0
    Loop Zayıflması(dB) 28.7 29.0
    Sinyal Zayıflaması(dB) 28.7 28.3
    SNR Marjı(dB) 8.5 8.0
    Erişilebilir Hız(Kbps) 1180 741
    Çıkış Gücü(dBm) 15.7 12.3

Öncelikle meraba arkadaşlar bir sorum olacaktı benim hat değerlerim bunlar acaba çokmu düşük?
    buda linki :http://i.hizliresim.com/Vpo8LR.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zDecebal -- 2 Temmuz 2014; 14:10:29 >
  • ARKADAŞLAR BU TTNET KADAR ADİ Bİ ŞİRKET GÖRMEDİM ADAMLARI ARIYORUZ SANKİM BİZİ DÖVCEKLER PARAMIZLA REZİL OLUYORUZ
  • Altyapı var diyor hiç bu zamana kadar haberim yoktu hocam teşekkürler :)
  • sorgulama yaptığımızda çıkan sonuç ne kadar doğru?doğruluk payı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa.075

Bulunduğunuz bölgede Türk Telekom fiber internet altyapısının olup olmadığını öğrenmek için linke tıklayınız:http://85.111.22.244/

Ekleme: TTNET fiber internet altyapısının olup olmadığını öğrenmek isteyenler şu linkten ulaşabilirler:http://fibernerede.ttnet.com.tr/

https://ett.turktelekom.com.tr/bohm-misafir-fiber-sorgulama.jsp

• Türk telekomun sitesinden baktığımda buşunduğunuz bina da türk telekom alt yapısı bulunmaktadır diyor ama vodafone u aradığımda sadece adsl alabilirsiniz diyor kendileri de haberdar değil her aradığımda farklı yanıt alıyor bazen fiber internet alabilirsiniz bazen alaamazsınız diyor her okağın başında fiber dolap mevcut eğer sonuç alamazsam türk telekom müdürlüüğüne gidicem apartman daha sıfır daireyi yeni satın aldım dolapla aramda 100 mt mesafe anca var lokasyon: istanbul kağıthane sanayi mahallesi... eski oturduğum yerde ferahevler de bile 60 mbps lik paket kullanıyodum fiberliyoruz diye reklam yapıyolar ama bayileri bile adsl kullanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017 2 ayında tahhütüm bitti yeni abonelik yaptım önceki aboneligimin son 3 ayı bu şekilde sorun başladı ve halen düzeltilmedi çok ugraştım düzelltiremedim evimizin tam önünde turuncu fiber kablo döşendi artık onu ne zaman failiyete geçirecekler bilmiyorum

• bizde de aynısı oldu önce kapaklar kondu 3gün sonra kablo geldi ek işlemleri 1 hafta sonra kutular 5 haftada geldi açılması 1 hafta sürdü
  • Fiber Alt yapı nerede var diye bakarken bende bir kaç sitede gördüğüm farklı farklı modellerde alt yapı sorgulama var
    www.altyapisorgulama.com sitesi var aynı anda hepsini gördüm iki adresim var ikiinternet altyapi sorgulama
  • sorgulama yaptıgımda telekom fiber neredede
    Bu lokasyonda Türk Telekom HİPERNET internet hizmetinden faydalanabilirsiniz cıkıyor.
    DSL Hızı(Kb/s): 99999 4089
    Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 127739 52325
    SNR Sınırı (dB): 16.4 31.0

FAZLA UZAK OLMAyan sokak basında DSLAM dolap var

aslında evın ustunden turuncu kablo gecıyor altyapıda fakat evlere baglamıyorlar fiber olarak..sadece dslam dolap var mahalllede 2 adet..vdsl olarak baglı.
    23 aydır kullanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 20 Ocak 2018; 21:26:24 >
  • Arkadaşlar bağlantı açılmıyor sizde de aynı sıkıntı varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.