Şimdi Ara

Türk telekom altyapı yok dedi..superonline ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk telekom altyapı yok dedi..kabloyu verdi bize elektirikçiye taktırdık. ama kutuya kadar getirdi gerisi telekomun işi vs dedi. biz şimdi ttnetten alamıyoruz altyapı yok diyolar. superonline verir mi peki hizmeti ?

• Ankastreye kadar telekomun hatti gelmiyorsa sen istedigin kadar eve kablo cek sinyal yoksa nasıl internet hizmeti alacaksin merak ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Ankastreye kadar telekomun hatti gelmiyorsa sen istedigin kadar eve kablo cek sinyal yoksa nasıl internet hizmeti alacaksin merak ettim.

geliyor hocam. ayrıca bugün altyapıyı yaptılar ;)

nakili yaptırdım 1-2 güne açacaklar hattımı
  • Yardımcı olur musunuz? Bizim evlerimizde fiber kutusu var ama rögardan binaya hat çekilmediği için internet alamıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: ozeceze

Yardımcı olur musunuz? Bizim evlerimizde fiber kutusu var ama rögardan binaya hat çekilmediği için internet alamıyoruz

Alt yapı sahibi kim ise (süperonline/telekom/vodafone vs) onlara başvuru yapmanız gerekiyor onlar da inceliyip ona göre hareket ederler
  • Görkem3535 G kullanıcısına yanıt
    Telekom, 80 günde 6 defa gittim. Artık gına geldi mecalim kalmadı. Gelişme yok, bilgilendirme yok.

• ozeceze kullanıcısına yanıt
    Cimer,Bimer,BTK,şikayet var hepsine şikayet et Telekom maalesef kendi başına işleri çok uzatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeZiLay -- 5 Ağustos 2017; 16:58:21 >
  • Türk telekomdan hizmet alan hangi firmaya geçerseniz geçin hizmet kaliteniz aynı olacaktır. Çünkü altyapıları ekstra fiber hattı yoksa genelde aynı benim önerim altyapıdan bağımsız çözüm bulmanız olur. O da mobil veya uydudan internet hizmeti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.