Şimdi Ara

Türk Telekom altyapı yok (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
2
Favori
44.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nekhbet13

Evin önüne kadar fiber hat çekilmişti. Bugün Telekom Bakım Arıza bürosuna gidip son durumu öğrendim. Santral için sipariş geçtik bekliyoruz dediler. Bu siparişler tahmini ne kadar zamanda gelir bilgisi olan varmı. Şu andan itibaren tek tesellim fiber hat olması

Eyvah eyvah :)

Hocam 1-2 ay belki 3 ay beklersiniz :)

Bizde OBK bekliyoruz :) 15 gun oldu :) 2 haftaya hazir dediler 2 haftayi geçtik :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    Hocam tam 3 ay oldu. Hadi onların sipariş süreleri falan desek 2 ay olsa. Temiz 1 ay bekliyeceğim desene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıl sonunda nihayet fiber kablo şuan çekiliyor caddeye..15 gün içinde kaninler kurulup hizmet başlayacakmış

• Arkadaşlar bende 6 Mart 2017 de Nakil işlemi için dsmarta başvurdum dsmart net kullanıyorum maalesef nakil talep ettiğim yerdede altyapının olmadığını söylediler bugün aradığımda telekomun sıraya aldığını 2 3 ay içinde sonuçlanacağınıı söyleediler önccelikle bu sıra meselesi ne ve 2 3 aya kadar gelirmi lütfen cevap

• Evimin içerisine fiber kutu koydular. Evimin içerisine. Rögar kapağı apartmanın önünde. 80 gündür hiçbir gelişme yok. Ümraniye Müdürlük kadar vasıfsız bir müdürlük olamaz. Dsl bağlayın diyorum ona da razı gelmiyorlar.

• ozeceze kullanıcısına yanıt
    Proje fiber olduğu için bağlanmaz sonuçta fiber geldiğinde çekilen bakır ne olacak ayrıca konulan kutunun fotoğrafını atın lütfen üzerinde kodu da görünecek şekilde

• Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Kutu bu şekilde, kod falan yazmıyor

Türk Telekom altyapı yok

• ozeceze kullanıcısına yanıt
    Evinize kadar fiber gelicek Cloud Nine a da aynı sistem geldi bunun la alakalı bir konusu vardı galiba orayı takip edebilirsiniz
  • İstanbul-Üsküdar Büyük Çamlıca'da oturuyorum. Sokaktaki yan binaların hepsinde kapsama alanından baktığımda fibernet var gözüküyor. Bizim binamızdada 2 ay öncesine kadar internet vardı.10 senedir kullandığım internetimi Yalın internet başvurusu için iptal ettiler. 1 hafta sonra binanızda altyapı yok gibi saçma sapan bir geri dönüş aldım.

Müdürlüğe gittiğimde bile net birşey söylemiyorlar "işte arıza var gözüküyor süre veremiyorum." gibi cevaplar. Sorun şurada ki binada bizim daire hariç herkesin interneti var. Onlar problemden önce internet açtığı için kapanmıyormuş. Altyapı problemi varsa herkesin internetinin gitmesi gerekmiyor mu arkadaşım ? Benim oturduğum bina ve sol bitişik binada altyapı yok gözüküyor fakat sağ bitişik binada fiber internet var yazıyor.

Kafayi yiyeceğim ne yapabilirim bu konuyla ilgili?
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Kendisine ulaşamıyorum, 10 gün önce fiber kablosu apartmana çekildi, dairelerin içinde optik sonlandırma yapılmış vaziyette ama hala gelişme yok. Santral bağlantıyı verecek sadece ama halletmiyorlar. Öylece bekliyoruz

• Beylikdüzü, Gürpınar ve çevre ilçelerde, alt yapı olan olmayan tüm sitelere ve şirketlere uygun fiyata air fiber (havadan internet) hizmeti İnternet Kutusu'nda. Akn'li akn'siz, taahhütlü, taahhütsüz, kurulum ücretli kurulum ücretsiz her türlü paket için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Üstelik 24.90 TL'den başlayan en uygun fiyat garantisiyle.

www.internetkutusu.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla.

• Güya lojmandan çıktık kendi evimize taşındık rahat edecektik, bizim sokakta herşey var bir Türk Telekom yok, ben bu yaşıma geldim böyle lakayt bir kurumsal kurum görmedim. Bende bir kurum çalışanıyım fakat biz adammışık özelleştirildikten sonra güya işler daha çabuk ilerleyecek vatandaş hizmete daha çabuk ulaşabilecekti düşünce bu lakin; keşke özelleştirilmeseydi Kamu Kurumu olaydı ALLAH(cc) izniyle inanın bu olay en geç 2-3 ay içerisinde çözülebilirdi, 4 oğlan yetişkin evde bi dövmedikleri kaldı. Benim bir seneyi geçti Bursa da yorumlara bakılırsa daha çoook beklemem gerekiyor demek ki bu kurumun çivisi çıkmış ve çivi çakan yok. ne şikayet edilebiliniyor bütün kapılar kapalı adeta dokunulmazlar.
  • Ben birşey merak ediyorum arkadaşlar. Bizim binamızda yeni olduğu için Türk telekom altyapısı yoktu. Dün gelip bina girişine kutu takıp içine kablo döşemişler. Yani altyapı getirmişler. Bundan sonra ne yapmak lazım. Türk telekomu aradığımda altyapı çalışması daha tamamlanmamış diyorlar. Kutuya sinyal gönderilmemiştir diyorlar. Bu işlem ne kadar sürer acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnthemSY

Ben birşey merak ediyorum arkadaşlar. Bizim binamızda yeni olduğu için Türk telekom altyapısı yoktu. Dün gelip bina girişine kutu takıp içine kablo döşemişler. Yani altyapı getirmişler. Bundan sonra ne yapmak lazım. Türk telekomu aradığımda altyapı çalışması daha tamamlanmamış diyorlar. Kutuya sinyal gönderilmemiştir diyorlar. Bu işlem ne kadar sürer acaba?

Yok mu bu konu hakkıdan bilgisi olan?
  • 2 seneden fazla süre geçmesine rağmen binamıza altyapı bağlanmadı ve ne zaman bağlanacağı da belirsiz. BİMER'e şikâyet ettim "altyapı hizmeti verilmiyor" diye cevap"altyapı olmadığı için internet bağlanamıyor" oldu. Caddede tam 37 bina 69 daire internet bekliyor. En fazla 170 metre mesafede 3 tane ucuzluk marketi ve onlarca iş yeri var ve onlara anında pos için internet verildi ama vatandaşa geince cevap bile vermiyor lanet telekom. Adında Türk olmasa düm düz giderim ama neyse...
  • avrupa birliği biz neden almıyor ortada bizi alıp ne yapsınlar bir alt yapımız bile yok 15 dk yağmurda her yer göl telekom hatları öyle rezillik....avrupalı ülkeler 1990 larda fiber alt yapı döşerken bizimkiler bakır kablo döşüyormuş ulan sizde fiber döşeyinsene biz rezilliğe alışmışız düzen almaz bu memleket adamı olana refahva olmayana para yoksa dert var tasa var
  • Merhaba,
    İSTANBUL Gaziosmanpasada yaşayıpta türk Telekom'dan fiber veya vdsl başvurupta alan varmı ben şikayetvar, cimer, bimer, online işlem merkezi şikayeti ( 30 adet ) bıraktım ama faydası olmadı hatta gidip kendim de konuştum yokmu bi çaresi diye yapamadım varsa çözen elimden tutsun da bu 10 - 5 mb arasında giden adsl bataklığından kurtarsın beni efendiler yadım edin bi el atın...

• Paraları yok, altyapı bekliyorum da aylardır proje dahilinde. bu krizden sonra çok çok sağlam torpil gerekiyor yaptırmak için.
  • OFFFF TELEKOM GEL ARTIK 7 AY OLDU

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba bölgenizde kablosuz internet hizmeti veren olabilir. İzmir'de Arasnet olarak biz varız Karşıyaka Bayraklı Çiğli'de Hizmet vermekteyiz. Altyapı gerektirmeyen sistem ile hizmet vermekteyiz. Altyapı olmadan sınırsız internet hizmeti verebiliriz.
    http://www.arasnet.com.tr
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.