Şimdi Ara

Türk Telekom AKN'yi Kaldıracakmış! [ÖNEMLİ EDİT] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.082
Cevap
10
Favori
126.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
225 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bide şu 16mbit'e kadar kısmına ne yapılabilir adamlar 4mbit veriyor biz 16mbit'e kadar veriyoruz 16 vermiyoruz diyorlar altyapıları yok şikayet etmediğim yer kalmadı ? türktelekom
  • Geçen hafta bana verdikleri cevapta 200 GB AKN dolduktan sonra hızım 100 Mbps den 24 Mbps olarak değil 35 Mbps olarak güncellenecekmiş. Kısacası düşürülen hızı güncellemiş adamlar. Kota sistemi yani. Umarım dediğiniz gibidir.
  • Yahu ne kadar histerik insanlarsınız, hala daha yok kalkmayacak yok kelime oyunu yapıyorlar falan diyenler var. 3 aydır kendi kendinize dert ediniyorsunuz 1 ay daha eziyet edin madem kendinize.
  • BTK'ya şikayet etkinliğimiz sonuç vermiş gibi görünüyor. Etkinliğimiz de hala devam ediyor. Şu sayfamızdan bilgilendirmeyi takip ederek şikayetini iletebilirsiniz:

http://internettekalite.com/btk_sikayet.html

Şikayetler BTK sisteminden geçiyor. Dolayısıyla ne kadar çok Türk Telekom kullanıcısı şikayet ederse yetkililerin o kadar dikkatini çeker.
  • Avrupa da kotasız ama sıkıntı olmuyor bizde neden olsun... Ayrıca bir iki sene içinde düzelir internet hizmeti...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt
    Bugün Türk Telekom sitesinden baktım. Kota sistemi ile ilgili duyuruyu kaldırmışlar. Arkadaşın dediği gibi AKN kalkacak sanırım.
  • MstfGcl M kullanıcısına yanıt
    Taahhütün bittiyse hemen Türknet veya Millenicom dan birine geç. Altyapıları olsa ben saniye durmazdım.
  • Kalkan birşey var ama AKN değil. Taahhüdünüz bitene kadar örneğin 50 TL den kullandığınız interneti verecekler. Ama taahhüt bitince asıl paketinizin hızındaki internete 50 TL değil 90 TL verip abone olacaksınız. Taahhüdünüz bitince göreceksiniz o tekliflerinin geçici olduğunu. 24 mbit hız kota aşılınca 8 e düşüyordu şimdi 10 düşüyor. Şu etapta. Siz asıl yılbaşından sonra fiyatlara bakın.
  • Mevcut olarak 24 mbps internetim var. 100 gb akn ile tabi.
    Bu 100 GB akn olayının kaldırılıp, " kotasız ve aknsiz " şekilde kullanımıma aynı fiyattan sunulması çok güzel olacaktır.
    Ama benim bu ülkede vatandaşın çıkarına olan bir şeyin böyle tereyağından kıl çekercesine gerçekleşmesine pek de inancım yok..

Bence kotalı internet sistemi geliyor. Elbette akn olmayacak ama mesela 100 GB'dan sonra kol gibi geçirecekler, kullandığımız her GB bize para olarak geri dönecek..
  • Ocak faturasında başka bir "size özel" yazıp şaka derlerse şaşırmam :). Umarım başka sürpriz olmaz ve sonunda limitsiz internete kavuşuruz.

Ayrıca lütfen herşeyi durumdan bir haber müşteri hizmetlerine vs arayıp sormayın artık. Geçen ay yapılması planlanan, forumdaki ana konuda tartışılmış, müşteri şikayetleri ile vazgeçilen uygulamayı kopyala yapıştır yapmış. Hem kendinizin, hem diğer kullanıcıların boş yere evham yapmasına neden oluyor bunlar. Markette bile bir ürün indirime girse çalışanlardan önce müşterinin haberi oluyor. Burada da aynı şey söz konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gilth -- 3 Aralık 2018; 23:2:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuffneckTR

Twitter üzerinden konu hakkında bilgi almak için kendilerine yazdım. Bu şekilde bir yazı gönderdiler.

Hiçbirşey anlamadım. Ücretsiz ek kota ne demek, ne saçma birşey bu
  • faruk321 kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri her zaman hiçbir şeyden haberleri yok gibi davranıyor. Mesela Kablonet'e sorduğumda BTK kararından haberi olmadığını söyleyip duruyor.
  • Sozuak S kullanıcısına yanıt
    iyide zaten internet hiçbir zaman ucuz olmadı ki hele şu son dönemlerde iyice uçtu.. ben 8 mbit netlimitsize 94 tl ödüyordum ve artık çok fazla geliyordu. bugün aradılar 16 mbit internet ilk 2 ay ücretsiz 50 tl kabul ettim taahüt vermeden zaten uygun fiyatlarda kullanmak imkansız gibi bir şey
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Call Centerların tümü böyle. Al birini,vur diğerine...

Bunlar yüzünden artılar hep onlara, eksiler hep müşteriye

ama adları Müşteri hizmetleri... Lanetlerin.
  • TT trolleri akk kalmasın diye imza toplamaya kalkar şimdi...
  • ek ücret ödemeden interneti limitsiz kullanabileceksiniz diyor. Hız düşmeyecek demiyor
    1 ocakta kotayı geçenlerin hızını düşürüp ek paket verecekler al sana limitsiz internet diyecekler
  • Konuyu Twitter'da paylaştık.

• faruk321 kullanıcısına yanıt
    Bunu yazan müş,hiz. çalışanıda yeni gelen maili okumamış.
    Bugün aradığım çalışan da aynısını söyledi.
    Takım liderine sor,dön bana dedim
    ...ve özür diledi, mail bana gelmemiş dedi.

yani verdiği bilgi yanlış...

AKK-AKN 1 ocak tan itibaren yok.
    16 ise tüm ay 16 bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferq

ek ücret ödemeden interneti limitsiz kullanabileceksiniz diyor. Hız düşmeyecek demiyor
    1 ocakta kotayı geçenlerin hızını düşürüp ek paket verecekler al sana limitsiz internet diyecekler
    müşteri hizmetleri ile dademin görüştüm yazdığınız gibi değil 1 ocak itibariyle akn falan yok herhangi bi kota olmayacak istersen 1tb indir hızın 16 ise o
    inme çıkma yok ek paketle kota falan alma olayı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 3 Aralık 2018; 23:15:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de zamanında akn kalksın kalksın dedik şimdi kalkıyor ama bize giren kalkık şekilde giriyor farkında değilsiniz. Önceden iyi kötü kullanıyorduk yine fiyatı nispeten uygundu. Şimdi 35mbps 80 veriyorken 180 lira vermem gerekecek! Kalkan şey sadece şemsiyenin açısı oldu farkında değiliz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.