Şimdi Ara

Türk Telekom, AKK’yi kaldırıyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
5.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen öyle san

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Altyapı TürkTelekomun değil. Devletin parasıyla döşenmiş altyapı . olay şuki Türk Telekom şirketi bu altyapının üstüne bedavadan (ucuza) çöktü.

• 10 nuamrasın aynını yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: eskihoca2

Bulunduğunuz yerde Türk Telekomdan başka internet sağlayıcı yoksa fiyat olarak en uygun Türknet.Bağlantı olarak zaten Türk Telekom altyapısını kullanıyor değişen bir şey yok.

Alıntıları Göster
    Bağlattık 35 mbps TurkNet 20:00'dan sonra hız 1-6 mbps oldu. Kesinlikle bağlatmayın İzmir Karşıyaka'da. Şuan en iyisi TT bulunduğum apartmanda. Sabit IP ve hız 24 saat stabil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apodur

Altyapı TürkTelekomun değil. Devletin parasıyla döşenmiş altyapı . olay şuki Türk Telekom şirketi bu altyapının üstüne bedavadan (ucuza) çöktü.
    Bu doğru türk telekom sadece çıkan hurda bakır parasıyla her eve gpon çekmesi gerekirdi.
  • Bizim TT taahhüt 2019 7.ayın da bitiyor. Şuan ki paketimiz Hipernet Limitsiz 24Mbps 100GB olanı.

Anlamadığım için sizlere soruyorum Bizim şimdi Ocaktan itibaren bu 100GB kaldıraklar mı ?

Yani hiç kesintisiz hız düşümü olmadan 24Mbps mi alıcam ?

Fiyatta değişme olmayacak değil mi taahhüt devam ettiği için ?

Anlayan bir arkadaş ayrıntılı bilgilendirirse çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apodur

BTK bu işi hiç anlamadıki. umrun da da değil zaten.
    umrunda da sadece kullanıcıları değil issleride kayırıyor görünüyor.
    umrunda olmasa duymazdan gelirdi akn devam ederdi.

şimdi milletin btkya abanıp gerçek sınırsızı aknde aldığı aynı fiyatla aldırmasının sağlanması gerekir.
  • https://www.youtube.com/watch?v=p3wP6c7Y2og 15 DK sonra söylemi iyi dinleyin diyor ki kısaca akn yine olacak ama 500 GB 1 TB gibi bir değerde olacağından bahsediyor. Lütfen bu durumu öne çıkartalım .
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Binaya kadar fiber varsa yine fiber hizmet almak istiyorsanız imkanlarınız çok çok kısıtlı. Mesela benim bölgede TT harici sadece Netspeed hizmet veriyor fiber olarak.
  • emrah06 kullanıcısına yanıt
    Milleni ve oris te hizmet veriyor kontrol ettiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu andan farklı olarak 1 ocak ta değişecek ne sanıyorsunuz.Gene aynı şey akk adı yerine kota diyecekler.Kota bitince hız düşecek.Kısaca dalga geçiyorlar bizlerle.

• superonline'dan yeni geçiş yaptım. bugün gelip kuracaklar. bu tarifeyi kullanacağım. ama umarım kota kalkar dedikleri gibi. gerçi herkes kalkacak diyor.

FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ + 3 Ay 25 GB AKN Hediye 100 Mbps 50 GB
  • Hala daha okuduğunu dinlediğini anlamayan tipler var la anlatıyoz anlamıyorsunuz daha ne yapalım münneccim değilizki kafanıza işliyelim kota mota yok adam daha kaç kere diyecek sokun şunu kafanıza.
  • By..Emre kullanıcısına yanıt
    1 Ocak itibariyle, taahhüdünüzün bitimine dek, 24 mbit Full Limitsiz kullanacaksınız, faturanız aynı ödediğiniz ücret miktarında devam edecek. Kafa karıştırıcı söylemlere bakmayın. Zaten Türk Telekom, bunu kendi internet sitesinde resmen açıkladı. Aşağıda linki bırakıyorum:

https://www.turktelekom.com.tr/hakkimizda/duyurular/Sayfalar/turkiye-interneti-sinirlari-kaldiriyor.aspx
  • geç kaldınız be yavrum bu saatten sonra bedava veriyoruz deseniz evime sokmam sapık gibisiniz memleketi soydunuz doymadınız, 3 gündür tivibu arıyor sapık gibi istemiyoruz dedikçe kampanya sayıyıyor indirim yapıyor surat kalmamış bunlarda yarım saat istemiyoruz diyorum hala kampanyayı anlatıyor neden diyor. sizin gibi tuttuğunu öpmeye çalışan zihniyeti sevmediğim için istemiyorum.
  • Hocam her şey dahil ne kadar ödeyeceksiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A NEW LIFE

Hocam her şey dahil ne kadar ödeyeceksiniz?
    89,90 TL ödeyeceğim.
    bu da dün gece aldığım değer. wi-fi ile.

Türk Telekom, AKK’yi kaldırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 11 Aralık 2018; 16:28:19 >
  • Hayırlı olsun hocam. 100 mbps için 56 az değil mi? Belki alt yapı kaldırmıyordur ama ben 100 mbps de wifi ile 85 mbps alıyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A NEW LIFE

Hayırlı olsun hocam. 100 mbps için 56 az değil mi? Belki alt yapı kaldırmıyordur ama ben 100 mbps de wifi ile 85 mbps alıyordum.
    sitede ki alt yapı 100 mbps için uygun diye biliyorum ama site bayağı büyük. bundan dolayı belki hız biraz düşüyordur.
  • bu ayda kotam doldu hızım düştü.zam olsa ocağı beklemezler.adamlara kalsa akk 'yı dünya kopana kadar devam edecekler
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.