Şimdi Ara

Türk Telekom, AKK yerine kota ve ek paket uygulamasına gitti [Güncellendi] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
639
Cevap
6
Favori
56.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AKN'den A'yı kaldırıyorlar sadece haram zıkkım olsun verilen paralar.
  • İki ay önce ttnet üyeliğimi 100 megabit 200 Gb olarak 104 TL ye yeniledim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Boşuna kendinizi yormayın hashtag falan filan :)
    Ne yapılmışsa ona ayak uydurun derim.

TTnetden çıkıp turknet vs. gibi firmalara geçecek insanlara da buradan şunu söylemek istiyorum. Beterin beteri vardır bunu unutmayınız :
  • Türkiye'de hiçbir zaman vatandaşın hayrına bir şey olmaz. Varsa da milyonda bir ihtimalledir. AKN kalkıyor ama sözde kalkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne ucuzu hocam, pahalı da, işte malum koşullar.

Ben 50 mbt, 200 gb akn 95 mi neydi ödüyordum bunlara.

Şimdi başka operatörde 35 mbt akn siz kullanıyorum 65 tl.

Arada samimi söylüyorum zerre fark yok.

Demek ki, 2 yıl ttnet bizi 50 ayağına kandırmış.

Bu kepaze firmadan ve diğer 2 büyükten her türlü ali cengiz beklerim ben.

bunlarla mücadeleyi ve yolu BDDK verecek, vermeli.
  • Öncelikle Donanımhaber editör ve adminlerine bu çakallığı haber yaptıkları için çok teşekkür ederim. Bir diğer teşekkür de Türk Telekom adlı kurum müsveddesine. Ülkemizin Muz Cumhuriyeti olduğunu bize yine hatırlattılar sağ olsunlar. Kendilerine olan nefret seviyemiz bir tık daha arttı ama olsun. Ülkenin realitesini yasaları hiçe sayarak çok güzel şekilde gözümüze sokuyorlar sonuçta. A.b.v. hepsinin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı şeyin laciverti olmuş...

Neyse 24 mbps VSDL için 60 TL'den 1 sene daha taahhütüm var. Sonrasında afaki zam yaparlarsa iptal ederim, çok basit. 10 mbps fena değil, HD video izlemek için yeterli.

Eskiden 8/1 mbps 15 GB AKN idi... Vay be şimdi 24/10 mbps 75 GB AKN.

• Bu İSS’lerin hepsi soyguncu hiç birisi de kullanıcı dostu değil Allah cezalarını versin bunların. Gerçi bu tüketiciyi soyup soğana çevirme de Türkiyedeki firmalara has ne yazık ki..

• Kullanmayın o zaman ben yıllardır tüm iletişim kanallarinda hayatımdan Turk Telekomu çıkardım o kadar kararliyim ki bu işe gerekirse pahalı olsa bile diğer firmaları kullanıyorum, gerekirse cep telefonu ve internet kullanmıyorum (yeni tasindigim evlerde internet seçeneği yoksa kullanmıyorum mobil kullandım) sizlerede hayatınızdan çıkartmayı ve protesto etmeyi tavsiye ederim..

• pimpLORD kullanıcısına yanıt
    Konu şuanda aktif durumda. Kaldırıldığı kanısına nasıl vardınız?

• Ben ayda ortalama en az 500 GB harcıyorum. O da evde olmadığım zamanlarda. Evde olursam bu kullanım daha da artıyor. Ne kadar ilkel bir durum. Kimse de demiyor ki bu kota, akn aynı şeyler. Insanlar şimdiden sözleşmeleri kabul etmişler bile. Turknet vs guvenmeyin hiçbirinin Türkiye de teminatı yok. Yarın bir gün bi dayının işine gelmez ne kadar alternatif varsa kapattirir.

• Hakkımı helal etmiyorum. Yazıklar olsun zıkkım olsun size. Yahu bunlara nasıl cesaret ediyorlar anlamış değilim.

• Belliydi böyle bir şey olacağı

Türk Telekom, AKK yerine kota ve ek paket uygulamasına gitti [Güncellendi]
  • Bu ülkede zaten ne zaman halkın istediği yapıldı özellikle bu iktidar döneminde? Bir şey istiyoruz daha beteri oluyor.

Bunlar daha iyi günlerimiz arkadaşlar

• BTK nın aldığı karar karşısında firmaların ali cengiz oyunuyla bakanlık ve btk kararlarıyla resmen dalga geçtiği şeklinde mesaja boğmak ve twitter cimer gibi kurumlara bu uygulama gelmeden mesaj atıp sesi yükseltmek gerekiyor topluca

• hayallerini illaki Türktelekomla gerçekleştirmek zorunda değilsn...Bir sürü Alternatif var

• Bu taktiği kimden öğrendiler acaba ? zamanında kayıp kaçak bedellerinin iadesi için verilen mahkeme kararını dolaştılar. misli ile faturaya koydular. açılmış davaları beklettiler, sonra kayıp kaçak bedelleri geri ödenmedi. noldu TTNET in yaptığı çok mu farklı, değil tabi ki , şimdi taktik nerden geliyor anladınız mı :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.