Şimdi Ara

Türk Telekom, AKK yerine kota ve ek paket uygulamasına gitti [Güncellendi] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
639
Cevap
6
Favori
56.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bir abone bile kalmasın telekom da. bakın nasıl kuzu kuzu kaldırıyor sınırlamaları.
  • A L L A H
    .........
    B E L A N I Z I
    ...............
    V E R S İ N
    ...........

• Biliyorum çok kişiyi madur ettiler, bir o kadar kişi de sorun yaşadı fakat maduriyetsiz sorunsuz 2 yılı aşkın bir beraberliğimiz var Turk Net ile, 75 mbit, taahhütsüz, aknsiz, kotasız, hızı nadiren (ayda bir, yarım günlüğüne filan) 65 mbit civarına inen, geri kalanında tam hız alabildiğim bir internet deneyimim var. Çok kişiyi madur etsen de benim nezdimde: İyi ki varsın Turk Net...

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    arabı mı kaldı kardeşim ne arabı hangi çağda yaşıyorsunuz
  • Kota mı? Ne kotosı? Kota narar la TürkNet'te?? ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nedensiz07 -- 8 Kasım 2018; 16:05:38 >
  • caneycaney kullanıcısına yanıt
    şirketin yönetim kurulunun çoğu araplardan oluşuyor onu belirtmiş galiba :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki akn olmasa alt yapı kaldırabilecek mi. Şu an bile akşamları can çekişiyor İnternet. Akn kalktığında 2 mbps internet bizi bekliyor.

• Hay ben sizin yapacağınız işi s

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AKN’nin ismi değişmiş sadece

• Türk telekomun hıza karşı garezi var nedense ?
  • Al işte insanlarla nasıl dalga geçiyorlar

• Hiç bi yerde doğru dürüst bi altyapı yok ki biz hiç söylenen hızları alamadık zaten bu güne kadar....

• Vaziyet alın Türknet zam yapacak.

• Ulan biz bu çileyi zahmeti çekmek zorundamıyız ya. Fransada sınırsız kotasız yüksek hızda internet 20 euro irlandada 20 euro irlandada sınırsız konusma sınırsız sms sınırsız 4g internet 20 euro inanmayan baksin gsm firmasinin adi three ie yazin pakete bakın ulan bu ne ya

• Ben daha 16mbite kadar denen tarifemde 8mbiti gecemedim yıllardır resmen her taraftan bizi öpüyor birileri

• Umarım Vodafone , superonline felan da bu kota işine bulaşmaz. Yoksa durum vahim

• Adil kullanım kotası (AKK, AKN artık her ne haltsa) dedik ki 2000 yıllarına geri dönüp kota getirmezlerse bunlar iyi günlerimiz dedik. Ve öyle de oldu. Yine kampanyalar imzalayın, orada burada twit atın gündem olun sonra 2023 yılında kalkacak desinler..

• Herkes harami olmuş tt nin de olması doğal

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.